Arama sonuçları: *

1. Julienlight

eski pcye ram yükseltmek

Merhaba eski bir bilgisayarım var ve çoğu oyun ve program açılmıyor yavaştan parçalarını yenilemek istiyorum bilgisayarlar hakkında çok bilgim yok özelliklerine nerden bakıcam ve hangi ram uygun olur yardımcı olabilir misiniz? (bi foto attım ama ordan anlaşılmıyo ben bile anladım bunu)
  2. Julienlight

max 200tl kulakiçi bluetooth kulaklık önerir misiniz

arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi maximum 200 TL kulakiçi bluetooth kulaklık önerir misiniz? (belki 250ye çıkabilirim)
  3. Julienlight

max 200 TL'ye kulaklık

ne zamandır kullandığım ve güzelce çalışan kulaklığım bi anda bozuldu. Şimdi kendi cebimden çıkacağı için max 150 (hani zorlarsam 200) e bir kulaklık arıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim
  4. Julienlight

4 gb ramli pcde Valorant oynayabilir miyim

Beyler valorant oynayacağım diye arkadaşıma söz verdim. benim pc'nin ram 4 gb valorantında minimum rami 4 gbmış . Ben şimdi oynayabilir miyim oynayamaz mıyım yardım edin. Çocuk yarın gelcen diyor.
  5. Julienlight

Opera videolarda ses var görüntü yok hatasının çözümü

Birkaç gündür operada ne zaman video açsam ses geliyor ama görüntü olmuyordu. Gün boyunca araştırdıktan sonra çözümünü başka bir forumda buldum. Buraya da yazmak istedim. İşte çözüm; 1.İlk olarak opera tarayıcıyı açıyoruz 2. Adres çubuğuna "Chrome://flags/" yazıyoruz 3. Burada gelen ekrandaki...
  6. Julienlight

Galiba bilgisayarımda ölü pikseller var

Arkadaşlar ölü piksel tam olarak ne bilmiyorum ama galiba blgisayarda ölü piksel var çünkü ekranın sol alta doğru olan yerlerde garip pksel piksel noktalar var. nasıl düzelteblirm veya düzeltebilir miyim ne olur yardımcı olun
  7. Julienlight

İleri seviye kodlama öğrenmek istiyorum

Başlıkta da gördüğünüz gibi birazcık kodlama biliyorum. Ve bunu ilerletmek istiyorum. Sizin önerileriniz varsa yazarsanız çok teşekkür ederim.
  8. Julienlight

(Çözüldü) Klavyem çalışmıyor

Arkadaşlar ben laptop kullanıyorum. Az önce laptop klavyem bozuldu yardım edebilir misiniz. ne yapmam gerek hiçbir tuş çalışmıyor
  9. Julienlight

Bilgisayarım Aniden Kapanıyor

arkadaşlar bilgisayarımda opera açıktı geziniyordum internette sonra opera birden yanıt vermedi bende kapattım daha sonra bari google'a gireyim dedim google ı açar açmaz "google açılamıyor" yazdı ve aniden kapandı. bu benim başıma daha önce de geldi ne yapmalıyım
  10. Julienlight

İninal kart almalı mıyım

Arkadaşlar uzun bir süredir ininal kart almayı düşünüyorum fakat bir türlü karar veremedim artıları ve eksilerini söyler misiniz. Sizce almalı mıyım?
Top Bottom