Arama sonuçları: *

1. Serhat ''FurBauZz''

Çözüldü✓ Nvidia GTX 1660 Super Ekran Karti Driver Kurma Sorunu

1660 super ekran kartına eylül'den itibaren olan hiçbir driverı kuramıyorum. Geforce experience kullanıp sürekli ordan güncelliyordum. Bilgisayarda da driver işini aksattım uzun bir süre. Geçtiğimiz haftalarda experience'a girip baktım driver gelmiş, dedim kurayım başarısız hatası alıyorum. Şuan...
  2. Serhat ''FurBauZz''

Elektrik Süpürgesi Önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B07YNZ6HPV/ref=asc_df_B07YNZ6HPV1687541400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07YNZ6HPV&linkCode=asn&th=1...
  3. Serhat ''FurBauZz''

VW Transporter T6 Stop Lambası

Hocam makyajlı T6 veya T7 stop makyajsız T6'ya uyar mı? Bilgisi olan veya anlayan birisi varsa yardımcı olabilir mi?
  4. Serhat ''FurBauZz''

Yardım YENİ Klavye önerisi istiyoru

K3 pro Klavyeyi uzun süredir sorunsuz ullanyordu. yön tuşlarnda çoK KüçüK bir sivi geldi bazi harfler basiyor. hangileri olduğunu anlannişsinizdir. ürünün garantisi yoM bittiği için. yerine 2. elden yeni Klavye alacaği. aşağya birKaç tane biraKiyoru fiKir verirseniz seviniri. sifir da alabiliri...
  5. Serhat ''FurBauZz''

1660 Super O.C vs 6700XT

Arkadaşlar selamalr bende şuan R3 3100 ve Palit 1660 Super o.c var. hem işlemci hem anakart hemde ekran kartını değiştirme planım var. XFX 6700xt 3 fanlı olan modeli almak mantıklı mıdır? bunu besleyebilecek bir işlemci söyleyebilir misiniz? aklıma takılan diğer bir soru ise 6700xt'nin Nvidia...
  6. Serhat ''FurBauZz''

Öneri 300-500lira bandinda kulak ici bluetooth kulaklik onerisj

Arkadaslar 300-500 lira bandinda bluetooth kulaklik onerisi istiyorum. Kulak ustu lutfen onermeyin zaten q10um var bir tanede kulak ici almak istiyorum. Rengi vs beni pek baglamaz varsa tecrube ettiginiz ve tavsiye edebileceginiz kulaklik yardimci olursaniz tesekkur ederim.
  7. Serhat ''FurBauZz''

IOS Iphone Safari Kapattigim Sekmeler Yeniden Açılıyor

Iphone 6s im var simdiye kadar hic boyle bir sorunla karsilasmadim. Dun gezindigim wikipedia falan vardi ve suan giriyorum tekrar aciliyor , kapatiyorum yine aciliyor 80 kere kapattim ama yinede aciliyor deliye donmek uzereyim sirf sunun yuzunden cozumu bilen varsa yardim edebilir misiniz lutfen...
  8. Serhat ''FurBauZz''

GTA SA DEFİNİTİVE EDİTİON

GTA SA definitive edition'ım var tam telefon geliyordu görev vericekti ki save aldım görev gitti. Save'i geriye de çekemiyorum napıcağımı bilemedim. İnternetten %100 save dosyasıda indirmek istemiyorum tane tane save dosyası olsa çok rahatlatır beni ancak bulamadım, deli olmak üzereyimi up up...
  9. Serhat ''FurBauZz''

Hangi Telefonu Almak Daha Mantıklıdır?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/apple-iphone-11.html https://www.epey.com/akilli-telefonlar/apple-iphone-12-mini.html https://www.epey.com/akilli-telefonlar/apple-iphone-12.html https://www.epey.com/akilli-telefonlar/apple-iphone-13-mini.html İphone 6S'den geçiş yapıcam android telefon...
  10. Serhat ''FurBauZz''

ARGB DIŞ MEKAN İÇİN LED ŞERİT TAVSİYESİ

Dış mekan için yağmura suya dayanıklı ARGB kumanda veya bluetoothtan renklerini değiştirebildiğim 20m ARGB led şerit ihtiyacım var. Uygun fiyatlı var ise TR’den veya yurtdışında Aliexpress vs. Bana tavsiye verebilir misiniz. Aliexpress gibi yurtdişi siteleri bana çok karışık geliyor bir şey...
  11. Serhat ''FurBauZz''

Inkscape ile Yapacağım Tasarım Hakkında Tavsiye

Herkese merhabalar bizim dükkanımız var ve onun için reklam mânâsında bir tasarım yapıcam. İşletmemizin genel olarak olayı; Hafriyat, Kazı-Yıkım İnşaat Malzemeleri ve Hırdavat. Ben reklam olması açısından bir tasarım yapıcam totem gibi. Aklımda bir kaç tane seçenek var ancak sizdende özgün...
  12. Serhat ''FurBauZz''

2. El Sıvı Soğutma Önerisi

Kolay gelsin arkadaşlar sistemi biraz değiştirmeye karar verdim sıvı soğutma eklemek istiyorum 240mm veya 280mm sıvı soğutma önerisi verebilir misiniz, 2. el olarak hem fiyatda üzmeyecek hemde performansta üzmeyecek.
  13. Serhat ''FurBauZz''

Termal Macun Önerisi

R3 3100-T6 Ultra ikilisinin termal macununu değiştireceğim ve kasaya genel bir temizlik yapacağım. Bundan önce Arctic Mx-4 2019 kullanıyordum şuan başka bir macuna geçmeyi düşünüyorum veya aynısından devam edeceğim. Ancak bu aralar piyasayı takip edemediğim için bilgisiz kaldım. Önerebileceğiniz...
  14. Serhat ''FurBauZz''

Bluetooth Kulaklık Müzik İçin

Sadece dışarıda müzik dinlemek için BT kulaklık önerisi istiyorum.
  15. Serhat ''FurBauZz''

Çözüldü✓ Ranker Cygnus v2 Kasa Bazi Baglanti Pinleri Hakkinda

Yeni bir kasa aldim ve baglantilarin nasil yapilacagini bilmiyorum hangisinin anakart ustunde nereye takilacagini soylerseniz sevinirim. Anakart Biostar B450 M H.
  16. Serhat ''FurBauZz''

Max. 500TL RGB Mesh Kasa Önerisi

Bütçem max 500 TL. Şuanda Darkflash Pollux kullanıyorum. Hava akışı daha iyi olan RGB bir kasaya geçiş yapmak istiyorum. Öneriniz var mıdır? Aklımda 100M var sizce iş yapar mı?
  17. Serhat ''FurBauZz''

Onerebileceginiz Max 250Tl Wireless Gamepad

Joystickli olursa Nba forza gibi oyunlari oynayabilirim. PC icin kullanicam 2 tane alicam Wireless veya BT lu olabilir.
  18. Serhat ''FurBauZz''

corsair Void Elite Rgb Alinir mi?

Suan Itopya’da Corsair Void Elite Rgb 600 TL alinir mi bu fiyata? Suan drop plus kullaniyorum bunu satip Corsair gecmek mantkli midir?
  19. Serhat ''FurBauZz''

NBA İçin Analog Wireless Gamepad Önerisi

2 tane gamepad alıcam ikiside aynı olucak ikisi için toplam bütçe 400.450TL gibi bir rakam PC'de NBA oynayacağım için Analog olması gerekiyor. Wireless olursa sevinirim.
  20. Serhat ''FurBauZz''

800-1000TL Bandında Bisiklet

Max bütçem 1000TL bisiklet arıyorum 24-26 jant olabilir. Çokta küçük olmamasını istiyorum. Normalde 600-700TL bütçem vardı fiyatları gördükten sonra yükselttim bütçemi. İnternetten alıcam buralarda bisikletçi var ancak çok pahalı. Sizce yurtdışından alınır mı?
Top Bottom