Arama sonuçları: *

1. EfeCalisir35

Öneri ASUS ROG Gladius II Core vs SteelSeries Rival 3

Teşekkür ederim fakat farklı mouse önerisi istemiyorum.
  2. EfeCalisir35

IPS ve HZ detaylarına dikkat ettim. 1000 HZ raporlama ve 220 IPS olarak konumlandırılmış. SteelSeries tarafında ise 300 IPS olarak konumlandırılmış durumda. IPS'in büyük bir katkısı varmı?
  3. EfeCalisir35

Ufak bir mouse arayışına girdim. SteelSeries Rival 3 olan modeli BİM`de gördüm ve bir diğer yandan ayda bir indirime giren, ASUS ROG Gladius II Core modelini gördüm. ASUS indirimle neredeyse aynı fiyata denk geliyor. İkisi arasında kararsız kaldım. Ellerim büyük, FPS oyuncusuyum. Bunlara göre...
  4. EfeCalisir35

Nvidia denetim masası için performans ayarı nasıl olmalıdır?

@Abdullah Hacıgül abim bi el atsan mükemmel olur ya hiç cevap alamadım
  5. EfeCalisir35

Nvidia denetim masası için performans ayarı nasıl olmalıdır?

Selamlar, iyi akşamlar dilerim. Bilgisayarımı performans yönünde yükseltmek istediğimden dolayı, aklım birazcık karışmış durumda. Bana yardımcı olabilirmisiniz? Ne tür ayarlar yapacağım konusunda bilgisizim. Ekran kartım, Nvidia 840M en ultra bir şekilde performans ayarı istiyorum. Şimdiden...
  6. EfeCalisir35

Gamebooster G5 Defender nasıldır?

Knkm Gamepower Warlock almayacağım ya. Tuşlarının basılı kalması olsun. Işıklardaki sıkıntısı olsun. E bide çevresinde bişey var elektrik çarptırıyor parmağına. Genellikle kronik sıkıntılı olduğunu duydum internette. Switch in önemi olduğu kadar basma hızıda önemli bir kefede benim için...
  7. EfeCalisir35

Gamebooster G5 Defender nasıldır?

Merhabalar iyi günler dilerim. Aklımda olan bu GameBooster'ın G5 Defender adlı klavyesi var sizce nasıldır? Daha başka öneriniz varsa, Blue Switch olmasına özen gösterirseniz sevinirim. Bütçe 260 TL daha üstüne gidemem.
  8. EfeCalisir35

Rampage Forte Y vs Rampage Raging Plus

Merhabalar iyi günler dilerim, Rampage Forte Y mi almalıyım? Yoksa Rampage Raging Plus mı? Yayın açıyorum mikrofon kalitesi önemli. Gene aynı şekilde fps oyunları oynuyorum ondan dolayı 7.1 kalitesi de önemli benim için eşit şekilde önemli.
  9. EfeCalisir35

R9 380, Xenon E5450 ve 8gb tek kanal ram darboğaz yaparmı?

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler
  10. EfeCalisir35

R9 380, Xenon E5450 ve 8gb tek kanal ram darboğaz yaparmı?

Merhabalar aklımda olan bu parçaları içeren bi bilgisayar toplayacağım. Fakat darboğaz herhangi bi parça'nın darboğaz yapma şüphesindeyim, yardımcı olurmusunuz?
  11. EfeCalisir35

4500TL yayın odaklı bilgisayar

aynen bende gördüm sistem testlerinde baya iyi, Ama daha pahalı olur diye düşündüm 1590963494 Anne afedersin oğlun Artık Bilgisayar'a Aşık Oldu :)
  12. EfeCalisir35

4500TL yayın odaklı bilgisayar

Merhabalar 4500 TL'ye ben en fazla RX 590 Fatboy, ryzen 5 3600, b450m gaming Gigabyte'nin, 8 gb 3000 Mhz Ram ve 650w kasa daha iyi bi sistem toplanabilirmi? Dipnot:Elimde 1 Tb HDD ve 2 adet 250gb SSD var depolama olarak bunları kullanacağım.
  13. EfeCalisir35

XFX AMD Radeon RX 590 Fatboy fanları dandikmi?

"https://www.incehesap.com/xfx-amd-radeon-rx-590-fatboy-8gb-gaming-ekran-karti-rx-590p8dfd6-fiyati-45229/" bu sitedeki RX 590 ı almak istiyorum. Bazı arkadaşlarım ve abilerim fanları dandik dediler sizlerede danışmak istedim, Abdullah abinin karşılaştırma videosunu izledim fakat bir şey
Top Bottom