Arama sonuçları: *

1. KAZULET ceza

GM22 PRO vs Tecno Camon 18

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_tecno-cmn18-ch6n-128gb-akıllı-telefon-karanlık-gri-1220055.html#teknik-bilgiler https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_general-mobıle-gm-22-pro-128-gb-akıllı-telefon-inci-siyahı-1220008.html#teknik-bilgiler Sadece bu ikisi arasında hangisi ?
  2. KAZULET ceza

GM22 PRO vs Redmi Note 10s

knk iyi olduğunu biliyorum ama daha önceden internet sitelerinden aldığım teknolojik ürünlerde sıkıntı yaşadım o yüzden mağazalardan almak istiyorum ve realme 8 mağazalara 5500
  3. KAZULET ceza

GM22 PRO vs Redmi Note 10s

Çok ufak farklar için 1k fazla vermeye gerek varmı ? Ekran takıntım yok lcd amoled vesaire, kamera olarak sadece geniş açılı kamerada note 10s önde ve ayrıca gm22 pronun ram kapasitesi daha fazla bu fiyat farkında bence daha mantıklı olan gm22 pro (arkadaşlar marka olarak değil de özellik olarak...
  4. KAZULET ceza

ekrab kartı sürücü hatası

bu hatayı veriyor ekran kartı sürücüsünü yüklerken sorunun çözümü nedir?
  5. KAZULET ceza

ekran kartı sürücüsü hata veriyor

driverı yüklerken bu hata çıkıyor çözümü nedir acaba
  6. KAZULET ceza

Hayatınız boyunca sadece 3 oyun seçecek olursanız?

valorant csgo bannerlord
  7. KAZULET ceza

ACİL az önce bilgisiyara bişey oldu ve ne olduğunu bilmiyorum.

gamegaraj, gaming gen, moleculpc gibi sitelerde satışları var güvenmedikleri markayı niye satsınlar ki
  8. KAZULET ceza

benimde aklıma sıcaklık geldi şuan takip ediyorum sıcaklıkları 1614948659 ilk defa oldu böyle bir şey
  9. KAZULET ceza

Az önce oyundan çıktım ve youtubeye video izlemeye girdim videoyu izlerken bi anda ekran gitti ve kasadan çok yüksek bi fan sesi geldi ne olduğunu çözemedim ama hemen bilgisiyarın fişini çektim nolur nolmaz diye bilgisiyarı kapattım tekrar açtığımda kısa süre sonra yine aynı şey oldu işlemciden...
  10. KAZULET ceza

Aynı marka farklı MHz bellek takma

Benim 3000mhz patriot markalı ramim var patriotun 3200mhz belleğini taksam sıkıntı yaratır mı
  11. KAZULET ceza

Molecule PC Güvenilir midir? Sorun Yaşar mıyım?

Özelleştirilme yapılsa daha iyi olurda fakat sitede özelleştirme seçeneği yok ama güzel sistem
  12. KAZULET ceza

Molecule PC Güvenilir midir? Sorun Yaşar mıyım?

Ben molecul pcden alışveriş yaptım güvenilir hiçbir sıkıntı yaşamadım
  13. KAZULET ceza

Yardım Bir anda düşen ve sabit kalan FPS

Şuan foruma baktım ve bunu yaşayan çok fazla insan gördüm çözümünü bulabilirsem yardımcı olabilirim
  14. KAZULET ceza

Oyunda bir anlık fps düştü ve öyle kaldı

Hmm garip bir durum 1613223136 İşlemci MHz düşüyor olabilir
  15. KAZULET ceza

Yardım Bir anda düşen ve sabit kalan FPS

Sistem özelliklerin nelerdir acaba ?
  16. KAZULET ceza

arkadaşla oynamalık oyun önerisi

Ark var steamde indirimde 15tl
  17. KAZULET ceza

Öneri ROG STRIX RX 570 vs. RX 5500 XT PULSE

1650s bulabilirsen onu al derim ama 5500xt güncel ve performanslı bir ekran kartı
  18. KAZULET ceza

Asus DUAL-RX5500XT- 4GB GDDR6 128Bit vs Asus ROG Strix RX570-8GB GDDR5 256Bit DX12

5500xtyi tercih ederim her açıdan
  19. KAZULET ceza

75hz monitörde 64hz alma

Monitörüm 75hz ama ayarlarda Max 64hz gözüküyor bunu yaşayan başka arkadaşlar da gördüm ama çözümünü bulamadım
Top Bottom