Arama sonuçları: *

• Users: wolf3
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

Instagram instagramım askıya alındı nasıl açabilirim lütfen yardımcı olun

instagramım bugün birden askıya alındı itiraz için bilgilerimi doldurup devam ettiğimde 1-2dk açıldı daha sonra tamimiyle telefonum çıkış yaptı şuan hiç bi yerden giremiyorum ki girmeyi geçtim instagramın itiraz formunu kullanıcı adımla dolduramıyorum hesaba gidip onaylayın diyo lütfen yardımcı olun
  2. W

Yardım laptop csgo 4:3 sorunu

merhabalar 3 aydır kullandığım asus laptopımı yeni aldığım 144hz monitöre bağladım ancak csgo yu 4:3 e aldığım black bar oluşuyor tek bir çözünürlükte black bar kalkıyor onda da 60 hz çalışıyor laptopta ryzen 7 5800H ve rtx 3060 var nasıl çözüceğimi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
  3. W

Yardım zyxel vmg3625-T50B modem ping problemi lütfen yardım edin

merhabalar yaklaşık 1 yıldır yaşadığım evde tp link vr300 kullanıyordum ve yaklaşık 75-80mbps internet kullanıyordum daha sonra kullandığım tp link modemi yazlığıma götürdükten sonra zyxel bu modemini aldım aldığımdan beri anlamsız sabit olmayan ping seviyelerine sahibim normalde eski modemimde...
  4. W

Yardım asus G513qm yanlışlıkla bilgisiyarı deldim

arkadaşlar mrhaba yeni aldığım 20 günlük laptopımda ram değiştirirken yanlışlıkla kısa vida yerine uzun vida koyduğum yerde ufak bi delik açtım üstünüde stiker ile kapattım ama yarın bi gün servise gitmesi gerektiğinde üstünde delik olduğu için garantisi bitermi bu deliği kapatma veya eski...
  5. W

asus rog g513QM testleri ne zaman çıkar

arkadaşlar herkese merhaba https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g513qm-hn081-amd-ryzen-7-5800h-16gb-1tb-ssd-rtx-3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000004E3F3 bu laptop ın büyük kanallara incelemesi düşermi düşerse sizce tahmini ne zaman gelir.
  6. W

Yardım rtx3060 laptop 1060 gibi çalışıyor

arkadaşlar herkese merhaba 2 gün önce asus g513 rtx3060 amd ryzen 7 5800 laptop ım 70 dereceyi geçmeden bütün oyunlarda 60% çalışıyor laptoplardan anlıyan bi insan değilim ama güç modumu açık neden kendini kısıyor olabilir overclock yapmayı denedim olmadı bilgisiyarın şarjı full ve hep şarjda...
  7. W

Yardım İ5 8400 %100 çalışma problemi

Arkadaşlar herkese merhaba yaklaşık 5 yıldır kullandığım kasamda hiç bir sorun yaşamamışken bugün aniden PUBG oynarken oyunum kitlendi ilk başta oyunda bi problem var sandım ama işlemcim 100% kullanılıyodu anlık bi sıkıntı olabiliceğini düşünmüştüm güncellemeler ve ekran kartı güncellerimi...
  8. W

Yardım monster t7 V20.3.1 alınır mı?!?

arkadaşlar herkese merhaba taşınılabilir oyun oynayabiliceğim sağlam bir laptop arıyorum uygun ve en donanımlı gaming laptop monster T7 gibi https://www.monsternotebook.com.tr/customize/productCustomize.aspx?urn=487690&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR bu bilgisiyarı almayı düşünüyorum bu...
  9. W

Yardım laptop'ım internete bağlanınca internet kitleniyor lütfen yardım edin

herkese merhaba bugün fark ettiğim bir şey oldu. babamın laptop ı internete bağlandığı 8 mbps upload kullanıyor ve hiç durmuyor virüs testi yaptım pc nin herşeyine baktım ama düzelmiyor bu durum bendede ping yapıyor ve laptop ta hiç bişey açık değilken yapıyor lütfen yardım edin.
  10. W

Yardım türk telekom fiber olduğunu söylüyor ama yok

arkadaşlar herkese merahaba 1 yıl önce yeni bir eve taşındım taşınırken turkcell bana taşındığım yerde altyapı olmadığını o yüzden türk telekom a geçmem gerektiğini söyledi bende öyle yaptım ancak elimde olan eski türk telekom modemine kurulum yapıldı 100mbps lik internet paketimde 20 mbps...
  11. W

Yardım modemime bağlıyken discorda giremiyorum

arkadaşlar herkese merhaba bugün discordayken birden bağlantım kesildi ne yaparsam yapıyim bağlanamadım ama evde şuan internet var. modemi kapatıp açınca düzeldi ama 15dk sonra tekrar gitti şuan telefonumun internettinden bağlanınca girmesine rağmen modeme bağlıyken ne telefondan nede...
  12. W

i5 8400 le 2070 darboğaz yaparmı

arkadaşlar herkese merhaba arkadaşım 2070 almayı düşünüyorumi5 8400 kullanıyor darboğaz yaparmı yapsa bile rahatsız edici olurmu fps drop falan yaşanırmı
  13. W

Yardım rtx2060 fps sayacı problemi lütfen yardım edin

arkadaşlar herkese merhaba bugün bu 2. konu başlığım dün rtx2060 aldım ve bugün taktığımda herhangi bir kasma olmamasına rağmen fps saçları 40-50 fps aldığımı söylüyor ama benim oyunum asla kasmıyor veya takılmıyor eski ekran kartım gtx 1060 ın dosyalarını sildim 2060 ı tekrar kurdum ama halla...
  14. W

Yardım msi rtx 2060ım çok kötü çalışıyor yardım edermisiniz

arkadaşlar herkese merhaba geçen hafta aldığım ekran kartım bugün elime ulaştı ekran kartını eski kartımı söküp direk taktım şuan warzone'a girdiğim zaman oyunda grafik paketlerim yüklenmiyor 40-50 fps bandında ilerliyor bunu fark ettikten sonra ddu ile bütün dosyaları silip tekrar yükledim...
  15. W

Yardım msi aegis kasaya 2060 takmak

arkadaşlar herkese merhaba 3 yıl önce aldığım msi aegis kasamdaki gtx 1060 ı değiştirmek istiyorum ve bugün itopyadan indirimden rtx2060 aldım güç kaynağına galiba yettiyor fazla incelemeden bir iş yaptım sizce takılırmı çalışırmı bios güncellemek gerekirmi yardımcı olursanız çok sevinirim.
  16. W

Öneri lga1151 anakartlar lga1200 uyumlu mu?

Z370 tuf anakart kullanıyorum i5 8400 işlemcim var 10. Nesil bi işlemci almak istiyorum ama pinler uyarmı bi sorun yaşarmıyım yeni anakarta gemem gerekirmi
  17. W

Yardım cooler master mf120 halo rgb nasıl kullanılıyor

fanı monte ettim çalışıyor yanlızca rgb kalbosu 3 lü kasamdaki rgb girişi 4lü şuan rgb kullanamıyorum ne yapmalıyım
  18. W

sizce sıvı soğutucu yçnü nasıl olmalı

merhabalar arkadaşlar aklıma bir şey takıldı sıvı soğutucum kasanın ön tarafında egzoz fanım ve sıvı soğutucum haric kasada fan yok sizce içerimi hava üflemeli yoksa radyotöremi
  19. W

Yardım artık yeter tak etti ekran kartım yanıyo

ASUS Strix GeForce GTX 1080 kullanıyorum tozunu alıyorum ama halla 82 derece kasam küçük 2 fanı var ben bu kasayı soğutamıyorum odamda kalirüfer açmıyoruz yazın alev alıcak gibi oluyo youtube testlerinde 70 dereceyi geçmiyo kart. 40 kere burda bu konuyu açtım herkesin önerisini okudum ama hiç...
  20. W

ekran kartında soğuktan sıcak olursa ne olur

arkadaşlar herkese günaydın bu sabah saat 6 da kalktım pc yi açtım pc 30 dereceydi ve anormal soğuktu ısınmasını beklemeden oyun açtım ve ekran kartından çok tuhaf bi ses geldi oyunu kapatınca hemen durdu ısınmasını bekledim ama sabahları buralar çok soğuk oluyor ayrıca tozunu yeni aldım ama...
Top Bottom