Arama sonuçları: *

1. B

XPG Spectrix D60G 4133 Mhz XMP Çalışmaması

Merhaba, başlıkta belirtilen ramlere sahibim. Önceden 2x8 GB modüle sahip iken 4133 mhz hızında xmp ile çalışıyordu fakat yanına aynı ramden 2 adet daha eklediğim zaman XMP profili çalışmamaya başladı. XMP seçtiğim zaman bilgisayar 2-3 defa restart atıyor ve biosu sıfırlayıp ramleri 2666 mhz...
  2. B

Mavi Ekran Ram mhz ayarlaması sonrası sıyah ekran

Elle arttır, yavaş yavaş voltajla beraber frekansı da arttır. 1.5 volta kadar çıkmayı dene
  3. B

Ryzen 5 1600 AF & RTX 4060Ti Darboğazı

Cevaplarınız için teşekkür ederim
  4. B

Biraz gücünü kısarak çalıştıracağım yeni psu alana kadar
  5. B

PSU ya fazla güvenmiyorum, zamanında ucuz diye almıştım. Rampage RMP-500-80P
  6. B

Merhaba, bilgisayarımda GTX 1650 vardı, upgrade yapmak için 'GAINWARD RTX 4060Ti PHANTER 16GB' modelinı satın aldım. Darboğaz yapacağını bilerek aldım. Yıl sonunda ryzen 5 5600 almayı düşünüyorum. Şimdi kafama takılan 3 şey var, bilenler cevaplarsa sevinirim. 1- Bu işlemci ile ekran kartı yüzde...
  7. B

Arızalı üründe değişim kargo ücretini kim öder?

Merhaba, 2 gün önce hepsiburada'da bir satıcıdan kablosuz tws kulaklık aldım. Kulaklık bugün geldi ve sağ tarafı çalışmıyor. Satıcıya durumu belirttim, ellerinde aynı renkten varsa değişim yapmak istediğimi söyledim ve bana ; cevabını verdiler. Arızalı ürün aldığım halde neden kargo ücretini...
  8. B

Öneri Gigabyte B450M S2H Kule Tipi Soğutma Önerisi

Türkiye'den almayı düşünüyorum hocam
  9. B

Önerileriniz için teşekkür ederim fakat 700 liralık işlemciyi soğutmak için 250-300 TL'den fazla bir ücret ödemek biraz saçma geliyor bana. Daha uygun modellere bakıyorum.
  10. B

Güzel duruyor. Performansı nasıl bilginiz var mı? Bir de stoklarda bulunmuyor ürün.
  11. B

Merhaba. Başlıktaki anakartı ve ryzen 5 1600 af işlemciyi kullanıyorum. Çift slot ramim takılı. Ramlerim XPG Spectrix D41. Sorunum şu, stok wraith stealth soğutucu şuan 2. ramime değiyor. Aralarında hiç boşluk yok hatta biraz baskı yapıyor. Kule tipi soğutucu almak istiyorum ama aldığım...
  12. B

R5 2600 İşlemci OC

Soğutucun stok soğutucu diye düşünüyorum. Öyleyse hiç bulaşma performanslı olmuyor. Önce bir işlemci soğutucu almaya çalış
  13. B

RX 590 Ekran Kartına OC

Performansı az geliyorsa yapabilirsin fakat daha önce hiç yapmadıysan bolca araştırma yapman gerek. Kartın ömründen yiyebilirsin
  14. B

Psu Kasama uyumlu mu?

Standarttır o
  15. B

Psu Kasama uyumlu mu?

Kasama uyumlu mu derken ne dediğini anlamadım
  16. B

Öneri 16gb ram 2x8gb ram

AMD ise bayağı oluyor
  17. B

Yeni bilgisayar toplama LİMİT 5 5.5 K

Böyle bir şey toplamıştım geçenlerde. Buna bakabilirsin. Bütçen varsa da rami 2 adet alabilirsin
Top Bottom