Arama sonuçları: *

1. XavationN

iPhone 11 güncelleme doğrulanıyorda kalıyor

merhaba ip11 telefonum var ilk etapta. hücresel verim devre dışı kaldı ve telefonun güncellenmesi gerektiği belirtildi ios 16 güncellemesini yapıldı fkaat güncelleme doğrulanıyorda kaldı ekranda herhangi bir işlem yapamıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz
  2. XavationN

Uzun mousepad önerisi istiyorum

amozondan kaç günde geliyor hiç alışveriş yapmadımda amozondan onun için soruyorum
  3. XavationN

rx 6500xt vs 1650 super

darboğaz yapabilirmi r5 3400g işlemci
  4. XavationN

rx 6500xt vs 1650 super

önerin için teşekkürler benim power supplyım 400w sence yeterli olurmu yoksa yükseltmelimiyim
  5. XavationN

rx 6500xt vs 1650 super

merhaba r5 3400g apu bir sisteme sahibim uzun zaman sonra sistemime ekran kartı almak istiyorum fakat bütçeme uygun iki tane kart bulabildim rx 6500xt ve gtx1650 super iki ekran kartı arasında gidip geliyorum size göre hangisi iyi hangisi daha iyi performans verir önerinize ihtiyacım var...
  6. XavationN

Ekran kartı önerisi fiyat sisteme göre

bende 1650 super düşünüyorum amd tarafına sıcak bakmıyorum nedense
  7. XavationN

Amd R5 3400g fanı çıkartırken işlemciyle geldi

beyler bu forumu unutmuşum k.b pinleri yamulmuştu 200 tl ye yaptırdım sağolun var olun
  8. XavationN

Ekran kartı önerisi fiyat sisteme göre

r5 3400g 16gb ram 3000mhz a-320 s2h anakart 480 gb ssd var hangi ekran kartını önerirsiniz yani bu sisteme nasıl bi ekran kartı gider
  9. XavationN

gamepower ogre red swicht tuş algılamama

klavyem gamepower ogre red swicht w,a,s,d ve ctrl gibi tuşları basmıyor ancak çok sert basınca alıgılıyor sorun ne olabilir bi parça kaçmış olabilirmi genelde yemeğimi bilgisayar başında yiyorum
  10. XavationN

ram mhz yükseltince verilen hata

gigabyte a320m s2h 1625645077
  11. XavationN

RAM mhz yükseltince windowstan hata alma

kral bendede aynı sorun var kişisel bilgisayarızda hata yazısı alıyorum normalde 3000mhz fakat 2666 mhz çalışıyor profile 1 e alınca 3000mhz oluyor fakat hata alıyorum
  12. XavationN

ram mhz yükseltince verilen hata

Benim ramim normalde 3000mhz ama şuanda 2666 mhz de çalışıyor biosa girip profile 1 yaptım ve 3000 mhz oldu kaydettim fakat kişisel bilgisayarınız hatayla karşılaştı yazısı çıktı neden
  13. XavationN

Korktuğum şeyde o bilgisayar çalışmadı
  14. XavationN

Amd r5 3400g işlemcim termal macununu değiştiricektik fanı sökerken işlemciyle birlikte geldi sonra işlemciyi çıkardık termal macumu sürdük fanı taktık bilgisayar çalışmıyor işlemcide bir şey olabilirmi
Top Bottom