Arama sonuçları: *

1. S

Attack on Titan nerden izlenir

Attack on Titan adlı animeyi baştan sona resmi olarak nerden izleyebilirim? netflix te yok.
  2. S

Epic games'teki oyunu C den D ye atma

Assasins Creed Odyssey 'i epic games ten indirdim. Ancak maalesef yanlışlıkla ssd 'ye indirmişim. Oyunu silmeden Hdd ye atmamın bir yolu var mı ?
  3. S

Cyberpunk indirme sorunu

steam üzerinden indiriyorum oyun orjinal. Ayrıca indirme bölgesini değiştirmeyi denedim olmuyor.
  4. S

Cyberpunk indirme sorunu

Cyberpunk ı indirmeye çalışırken ağ kullanımı 0 byte olarak gözüküyor. Diğer oyunları indirirken sıkıntı çıkmıyor ancak cyberpunk inmiyor. Ne yapabilirim?
  5. S

Xbox GamePass/ Discord Nitro

Xbox Gamepass alımında 3 aylık nitro veriyordu . Hala geçerli mi bu bilenler yazabilir mi ? Ayrıca herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.
  6. S

X360ce kullanımında yardım

logitech f710 gamepadim aygıt yöneticisinde xbox 360 kolu olarak gözüküyor ayrıca gamedde dpad in ve analog un işlevleri birbiriyle yer değişti neden bilmiyorum. bana x360ce üzerinden düzeltebileceğimi söylediler. Uygulamayı yükledim ancak nasıl düzeltebileceğimi bilmiyorum. Açıkçası fazla...
  7. S

logitech f710 gamepad xbox 360 kolu olarak görünüyor

dying light ta düzgün çalışıyor ancak witcher 3 te söylediğim sorun yaşanıyor. 1601653264 uygulamayı yükledim ancak nasıl düzeltebileceğimi bilmiyorum. Açıkçası fazla kurcalayıp ayarları bozmak da istemiyorum: Yardım edebilir misin ?
  8. S

logitech f710 gamepad xbox 360 kolu olarak görünüyor

Bugün aldım logitech f710 gamepad i. Xbox 306 kolu olarak tanıyo bilgisayar aygıt yöneticisinde. Sol analoğun işlevini dpad , dpad in işlevini ise sol analog karşılıyor. Normal haline döndürmemin bir yolu var mıdır acaba.
  9. S

Çift Monitör Kullananlar yardım edebilir mi

Merhabalar , Geçtiğimiz hafta çift monitöre geçmiş bulundum. Ancak bir sorunum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 1. monitörde oyun oynarken mouse ile ikinci monitörde herhangi bir yere tıklarsam oyunu alta atıyor. Nasıl düzeltebilirim (Genellikle Online oyunlarda oluyor.)
Top Bottom