Arama sonuçları: *

1. K

Teknisyen mülakatı için yardim

Merhabalar adalet bakanlığının aldığı bilgisayar teknisyeni kadrosu için sözlü mülakatı kazandim . İlk defa gireceğim o yüzden ne sorulacagini bilmiyorum. Bilgisayar Teknisyeni mülakatı için ne sorulacagi hakkında bilgi verirseniz sevinirim
  2. K

Yardım Ryzen 5 5600 + GIGABYTE RTX 3060TI: Hangi kasa ve cpuyu almalıyım?

Asus tuf GT301 ile xpg valor air ler satılıyor genelde hazır sistemlerde bunları alabilirsiniz kullananlar memnun
  3. K

Yardım Ryzen 5 5600 + GIGABYTE RTX 3060TI: Hangi kasa ve cpuyu almalıyım?

650w işini fazlasıyla görür
  4. K

Turktelekom cayma bedeli odemeden iptal ettirme

Merhabalar temmuz ayında turktelkom olan internet paketimi 12mbs olarak yeniledim ve şuanda 12mbs internet alıyordum ancak upload olarak 0.01 mbs upload alıyorum (kablolu bağlantı olmasına rağmen) ve şuanda gerçekten internetim çok kötü arayıp konuştuğumda ise 2350 tl cayma bedeli istediler...
  5. K

F/P Mouse Pad Önerisi

Herkese merhaba arkadaşlar yaklaşık bi 12 yıldır aynı mousepadi kullanıyorum zamanında güzel bi fiyata almıştım ama artık verim alamıyorum acaba mousepad önerir misiniz bütçe 100 150 tl (boyutu fark etmez )
  6. K

Ryzen 5 5600X Delid yapılır mı

merhaba arkadaşlar benim 2 sorum olacaktı 1.si Ryzen 5 5600x işlemciye delid yapılır mı 2.si delid yapılırsa performansı artar mı ?
  7. K

Rtx 3070 için 5.nesil amd işlemci, anakart

Merhabalar ben rtx 3070 almayı düşünüyorum ama ona uygun olarak amd 5600x işlemcisi yeterli mi? Ve son olarak bana bir anakart önerir misiniz?
  8. K

MSI RTX 2070 GamingX Trio için PSU önerir misiniz?

arkadaşlar merhaba ben rtx 2070 almayı düşünüyorum ama acaba en az kaç W psu almam gerekiyor kullanan yada bilen birisi varsa yazabilir mi ?
  9. K

Yeni toplama PC

arkadaşlar hepinize tavsiyeleri için teşekkür ederim
  10. K

Yeni toplama PC

b450m 2019da ryzen 3000 serileri için güncelleme vermediğini söyledi halada devam ediyor mu yoksa ryzen 3. nesil için güncelleme geliyor mu hala ?
  11. K

Yeni toplama PC

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir pc toplamak istiyorum parçalarınında birkaçını aldım birkaçı hakkında fikrim olmadığı için sizden yardım istemeye karrar verdim (anakart,SSD,Ekran )ne kadar uyumlular tam bilmiyorum o yüzden sizden yardım istiyorum. Parçalar şu şekilde AMD Ryzen 5 3600 İşlemci...
  12. K

Çözüldü✓ 7500 tl sınırlı oyuncu laptopu

Monster Abra a5 serilerine bakabilirsin
Top Bottom