Arama sonuçları: *

1. ---LaFlame---

Yardım THE FOREST BİLEN BAKABİLİR Mİ

Multiplayer modda hile çalışmıyor sadece hostta çalışıyor diğer kişidi çalışmıyor çözümü nedir
  2. ---LaFlame---

Yardım Stranded deep oynayanlar ya da bilenler bakabilir mi

oyunu oynarken botu adanın kenarına bıraktım karanın üstünde takılı kaldı düzeltemiyorum kaldı öyle çözümü nedir bilen var mı
  3. ---LaFlame---

Yardım STRANDED DEEP BOT KARAYA OTURDU

Stranded deep oynarken bot adanın kenarına bıraktım karanın üstünde takılı kaldı ilerlemiyor çözümü nedir bilen var mı
  4. ---LaFlame---

modemde 2.4g den 5g ye geçme?

nereden öğrenebilirm
  5. ---LaFlame---

modemde 2.4g den 5g ye geçme?

Arkadaşlar modemimde 2.4g ve 5g olmak üzere 2 seçenek var ama bilgisayarımda sadece 2.4g gözüküyor ve internetim bu yüzden aşırı yavaş 5g ye de çekmeyi bilmiyorum bir yardımcı olabilir misiniz?
  6. ---LaFlame---

3500TL Bütçe ile MONİTÖR ÖNERİSİ

Teşekkürler
  7. ---LaFlame---

Teşekkürler
  8. ---LaFlame---

LİNK VARSA ATABİLİR MİSİN?
  9. ---LaFlame---

EN AZ 144 HZ 1 MS IPS EKRAN G SYNC EN AZ 1080x1920 27 İNÇ BU KRİTERLERDE BİR MONİTÖRÜ MAX 3500 TL YE BULABİLİR MİYİM?
  10. ---LaFlame---

Ekran kartı stok sorunu

Arkadaşlar mining nedeniyle ekran kartı stokları az bilen varsa tahmini olarak ne zaman stoklarda görebileceği ekran kartlarını yazar mısınız, Şimdiden teşekkürler.
  11. ---LaFlame---

Da yeni sistem çıkaracak mı, Herhangi bir tarih verdi mi?

Arkadaşlar acil pc toplamam gerekiyor donanım arşivini bekliyorum ne zaman yeni sistem toplayacak bilen varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
  12. ---LaFlame---

Bu kriterlere uygun monitörler önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Tamamdır teşekkür ederim.
  13. ---LaFlame---

Bu kriterlere uygun monitörler önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Merhaba, VA , IPS , TN ve CURVED , DÜZ monitörler arasında kalıyorum ve karar veremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.( oyun , film , twitch , montaj vb. Aktiviteler için)
  14. ---LaFlame---

Yardım Tabletimden ses geliyor fakat ekranda görüntü yok

bir misafir gelmisti tableti onun yanında unutmuşum ama daha önce de bu oldu o zaman servise vermiştik fakat şuan servis yakınımızda değil evde format falan atılsa olur mu? Ya da ev imkanları ile hal olur mu? çözümunü biliyor musun?
  15. ---LaFlame---

Yardım Tabletimden ses geliyor fakat ekranda görüntü yok

Arkadaşlsr selam yaklaşık 1 gün önce tabletim sorunsuz çalışıyordu fakat bir şey oldu ve arıza çıktı tabletten bildirim sesleri geliyor ekranın dokunmatiği çalışıyor ekranı kaydırıyorum kilit açma sesi geliyor fakat hiçbir şekilde ekranda görüntü yok yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler
Top Bottom