Arama sonuçları: *

1. mavish74

gforce now nasıl oyun oynanır?

bu oyun bende yüklü değil. kütüphaneye de ekledim. oynamak için yükle butonu var. tıklayınca da yükleme ekranı geliyor.???
  2. mavish74

tamam. orasını anladım. ama steam ekranına atıp oyunu oyna dedikten sonra yükle botonu var. tıklayınca kuracak heralde bilgisayara
  3. mavish74

satın almadan oyunu oynayamam o zaman. peki ücretsiz olanlar içinde geçerli mi. illa oyunun bilgisayarda yüklü olması mı gerekiyor.
  4. mavish74

sahip olunması için bilgisayara yüklü olması mı lazım?
  5. mavish74

Merhaba arkadaşlar. Daha önce konu açıldı mı bulamadım. Açıldıysa da af ola. Anlamadığım hatta dünden beri çözemediğim bir konu var. Gforce now üyelik var. Buraya kadar ok. Oyunu nasıl oynayacaz orasını çözemedim. Herhangi bir oyun üzerinden örnek vereyim. The Witcher 3 oynamak istiyorum...
  6. mavish74

Laptop ekran kartı yükseltme

Anladım. Teşekkür ederim dostum. Yeni bir laptop alınacak anlaşıldı. :)
  7. mavish74

M ibaresi mevcut ekran kartları "mobil" oluyor diye biliyorum. Fakat bir ara arıza çıkarttı ve tamirat için gittiğimde chipsete gömülü olduğunu söylediler. Haliyle aynı ekran kartı ile değiştirildi. Peki bu şekilde değiştirilebiliyorsa başka bir ekran kartı ile değiştilemez mi? Ya da kapasitesi...
  8. mavish74

Merhaba; SATELLITE L850-15J laptopum var. AMD Radeon HD 7670M 1GB kapasiteli ekran kartı mevcut. Bu ekran kartının bellek kapasitesi arttırılabilir mi yada biraz daha üst seviye ekran kartı ile değiştirilebilirmi?
Top Bottom