Arama sonuçları: *

1. B

Yardım Oyun oynarken bir süre sonra aniden fps düşüyor.

3000mhz seçili ramlar.Fps düşüşü anlık olmuyor.Birden düşüyor ve öyle kalıyor 160lardan 40 lara düşüyor ve artmıyor tekrar bilgisayarı kapatıp açana kadar.
  2. B

bu anlattığım olay olduğunda bilgisayarı kapatıp açınca hemen düzeliyor.Canım sıkıldı sadece bir sebep bulamadığım için.
  3. B

bilgisayarı toplayalı 1 hafta oldu henüz çok bir şey yüklemedim.Virüs programımda yok windows defender ile yaptım şimdi bir şey çıkmadı.Yüzde 40 tavan değer mi oluyor? 1591021185 internetimde bir sıkıntı yok.Ara sıra ping girince drop girebiliyor ama bu farklı fps direkt düşüyor drop olarak...
  4. B

Fortnite yada cs go fark etmeksizin 2 3 saat oynadıktan sonra işlemci kullanımım yüzde 30-40 civarıdan 10 lara düşüyor ve normalde 100 civarları fps alırken 40 lara düşüyor.Sıcaklık değerlerimde değişim olmuyor.Yüksek olduklarınıda düşünmüyorum. Ne sebep oluyor olabilir? Sistemim: Ryzen 5 1600...
  5. B

Yardım Oyun oynarken bir süre sonra fps düşmesi

yazdım bakabilir misin
  6. B

ryzen 5 1600 af işlemci,gtx760 ekran kartı,8 gb 3000mhz ram,gigabyte b450m h ana kart kullanıyorum.Kasamda 3 tane fan var.Bir giriş bir egzoz birde üstte.Sıcaklık değerleri anlık yakalayamadığım için bir kaç derece düşük gibi gözüküyor ama aynı oluyor fps düşmemiş haliyle.İşlemci frekansıda...
  7. B

Fortnite yada cs go fark etmeksizin 2 3 saat oynadıktan sonra işlemci kullanımım yüzde 30-40 civarıdan 10 lara düşüyor ve normalde 100 civarları fps alırken 40 lara düşüyor.Sıcaklık değerlerimde değişim olmuyor.Yüksek olduklarınıda düşünmüyorum. Ne sebep oluyor olabilir?
Top Bottom