Arama sonuçları: *

• Users: Buraks
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Buraks

Magsafe destekli powerbank önerisi

malum apple ın magsafe powerbank i çok saçma pahalı bu yüzden muadili var mı diye merak ediyorum piyasadan bi haber olduğum için fiyatlardan pek bir haberim yok o nedenle belirli bir bütçe vermiyorum
  2. Buraks

formula 1 yarışlarını nerden izleyebilirim

f1 yarışları canlı ve ya tekrar nerden izleyebilirim
  3. Buraks

10 bin TL telefon önerisi

10 bin TL bu ekonomide telefon kaldı mı bilmiyorum var mıdır öneriniz
  4. Buraks

Epic games kontrolcü bağlanılıyor mu

Hazır indirim varken god of war alcam fakat bir yerde duymuştum epic games te kontrolcü sorunları çıkıyor diye doğru mudur acaba
  5. Buraks

MSİ GC30 V2 İNCELEME

Msi gc 30 v2 uygun fiyatlı kablosuz gamepad alacaklar için hemen hemen herkesin seçenekleri arasında olduğuna emin olduğum bir gamepad Ben de alacağım zamanlarda gc30 v2 ye baktım fakat çok detaylı ve tarafsız inceleyen kanal bulamadım. hazırsanız incelemeye geçelim... (tasarım vb şeylere...
  6. Buraks

msi gc 30 v2 detaylı inceleme geliyor rez

gc30 v2 aldım elime ulaştıktan sonra biraz kurcalarım daha sonrası güzelce detaylı incelemesini atarım gamepad alacak arkadaşlar rez alın
  7. Buraks

amazon jp deki ürünün fiyatı nedir?

amazon jp den ve ya yurtdışından ilk kez alışveriş yapacağım https://www.amazon.co.jp/-/en/FORCE-GC30-V2-Controller-Detachable/dp/B09FDCBW6W/ref=sr_1_2?crid=3NZERFVFSSXRD&keywords=gc30%2Bv2&qid=1683651837&sprefix=gc30%2Bv%2Caps%2C260&sr=8-2&th=1 bu ürünün vergilerinin nerde gözüktüğünü bulamadım...
  8. Buraks

teşhir xbox 9.nesil alınır mı

https://www.trendyol.com/microsoft/xbox-wireless-controller-mavi-9-nesil-ktusuz-p-304897129?boutiqueId=61&merchantId=584190&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.46.1 bu gamepad hakkında üç...
  9. Buraks

bu gamepadlerden hangisi

2 3 gamepad konusu açtım kararlarım çok değişti bütçem değişti size 3 gamepad seçeneği sunacağım bunlardan hangisini önerirsiniz 1-hyperX clutch 2-monster pusat clutch 3-msi gc30 v2
  10. Buraks

Overgame güvenilir mi?

Bu site güvenli mıdır? Alışveriş yapmayı düşünüyorum da bilgisi olan var mı? https://www.overgameweb.com/?gclid=Cj0KCQjwmN2iBhCrARIsAG_G2i5hig_ngy-4sYEZ9Yn49H6dYMmhQOVyw1m0hgbbqYqBYWK1uelcckgaAn7REALw_wcB
  11. Buraks

Beitong asura 2 pro alınır mı

Bu gamepad hakkında forumda bişey bulamadım Sizce alınır bu fiyat bandında daha iyisini bulamadım internetten biraz baktım güzel gibiydi...
  12. Buraks

ölü bölge çok sıkıntı çıkarır mı?

mosnterın gamepadini almayı planlıyorum fakat ölü bölgesi varmış(tetik tuşlarında) gamepadin ölü bölgesini bilen arkadaşlar için bana çok sorun çıkarır mı veya 900 TL civarı önerceğiniz başka gamepad var mı?(f710 hariç )
  13. Buraks

Devil may cry 5 mi deluxe mü

şimdi standart ile deluxe arasında fark var gerçekten bu farkı vericeğimiz kadar oyunu etkiliyor mu ?(sadece oyunu oynamış ve bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim)
  14. Buraks

500 TL gamepad önerisi

kaliteli düşük gecikmeli pc de kullanmak için gamepad önerir misiniz
  15. Buraks

Nintendo Switch Pro Controller bilgisayarda kullanılır mı

Nintendo Switch Pro Controller bu gamepad pc ile uyumlu çalışır mı acaba bilginiz var mı?
  16. Buraks

300 TL civarı gamepad

Şöyle ucuz Bi sekiro Bi fifa attıracak gamepad önerisi lazm
  17. Buraks

rog 6750xt mi tuf 3070 mi

7600 ile hangisi daha iyi olur rog strix 6750xt tuf 3070 mi 1080 p de oynayacağım
  18. Buraks

7600+6750 xt vs 5600x+3080

Ya amd 7600 ve 6750x rog ile sistem toplayacağım ya da 5600x ile 3080 tuf hangisi sizce daha iyi Bence 3080 ama işlemci nesilleri farkı kafamı karıştırdı (hazır sistem kendim toplamıyorum o yüzden çok değişiklik şansım yok) (İkiside 240mm sıvı soğutma ile kullanılıcak)
  19. Buraks

Apk mirror güvenli mi

Apk mirror dan Chrome yüklemek istiyorum güvenilir midir (malum Huawei gerekçesi)
  20. Buraks

350 TL ye kadar mouse önerisi

valorant cs gibi rekabetçi oyunları çok fazla oynayan birisiyim bu yüzden bana güzel sensörlü bu fiyatta önerebileceğiniz bir mouse var mıdır?
Top Bottom