Arama sonuçları: *

1. 8

Tavsiye hazır sistem ?

Merhabalar uzun süredir laptop kullanmaktayım artık masaüstü almaya karar verdim biraz para biriktirdim sağolsun babam ve annemde üstüne para koydu ve 7500-8000 TL arasında bir sistem alacağım. Hazır sistem olursa daha iyi olur toplamak ile uğraşmak istemiyorum tavsiye kaslarınızı yoruma...
  2. 8

Aquarius 5AN-X Sistem Alınır mı?

Uzun süredir bi miktar para biriktirmekteyim sağ olsun ailemde üstüne para koydu yeni bir hazır sistem almak için bir kaç videolara baktım en çok ilgimi çeken pc olan aquarius 5AN-X oldu. Sizce alınmalı ya da neleri özelleştirme yapılmalı mı tavsiyelerinizi bekliyorum. Detaylı bir şekilde...
  3. 8

Hangi parçaları özelleştirme yapmalıyım

Bütçem 8 bin geçmese iyi olur 1592425945 8 bin
  4. 8

Hangi parçaları özelleştirme yapmalıyım

Merhabalar uzun süredir bu pc benim çok fazla ilgimi çekti ve bende almayı planlıyorum ama bir kaç yerde düşündüm acaba hangilerini özelleştirme yapmalıyım diye ve bende siz dostlarıma danışmak istedim yardımcı olabilirseniz mutlu olurum teşekkürler. Link =...
  5. 8

7000 TL - Hangi hazır sistemi almalıyım? Nasıl özelleştirmeliyim?

Merhabalar uzun bir süredir bu konu hakkında düşünmekteyim ve bir türlü karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim. Bütçem 7000 TL Link...
  6. 8

7000 TL değer mi ?

Çok teşekkür ederim dostum yardımların için sağol
  7. 8

7000 TL değer mi ?

Önerdiğin bir sistem bulunmakta mı ?
  8. 8

7000 TL değer mi ?

Şuan bütçem 7000 TL
  9. 8

7000 TL değer mi ?

Önerirseniz çok mutlu olurum
  10. 8

7000 TL değer mi ?

Merhabalar bu sene abim üniversiteye gidicek bende laptop almaktan sıkıldığım için masaüstü almayı planlıyorum bir kaç kere Aquarius 5AN-X adlı videolar görmekteyim sizce alınmaya değer mi ? Yoksa oneriniz varmı bu paraya başka bir sistem mi alayım ? Yanıtlarsanız mutlu olurum...
  11. 8

BEYLER BU BİLGİSAYAR GÜNCEL OYUNLARI AYAKTA TUTARMI ? BİLGİSAYRDA KÖTÜYÜM :8

Laptop iyi ama o paraya masaüstü al derim sıkıntı yaşama
Top Bottom