Arama sonuçları: *

1. OXYGENEGEMEN

Yardım Ekranda olmayan uygulamayı nasıl getirebilirim?

Xiaomi Note 9 Pro kullanıcısının. Telefonu ilk aldığımda Xiaomi Cloud adlı uygulama ekrandaydı sonra telefonu sıfırladım. Ama Xiaomi Cloud ekranda yoktu. Ayarlarda var ama ana ekrana kısayol getiremiyorum. Nasıl getirebilirim?
  2. OXYGENEGEMEN

Type C TWS öneriniz varmı?

Bütçe: max 400tl telefon: realme 6i genelde bütçemde micro usb kullanılıyor bana type c lazım öneriniz varmı??
  3. OXYGENEGEMEN

TWS kulaklık önerisi

max 400 TL telefon: realme 6i haylou t15 iyi gibi duruyor bir öneriniz var mı
  4. OXYGENEGEMEN

Just Cause 2 Online ??

arkla ebraber oynamak istiyoruz nasıl oynarız yardım edebilecek var mı?
  5. OXYGENEGEMEN

Çözüldü: Steam kütüphane sorunu???

Yeni hesap açtım ama kütüphaneye giremiyorum. Ne yapmam gerekiyor pcyi tekrar başlattım steamı tekrar yükledim tarayıcıdan açmayı denedim olmuyor. pls yardım edin 1608325752 mağazaya giriyor vs. sadece kütüphanede sıkıntı çıkıyor
  6. OXYGENEGEMEN

Realme 6i alınır mı?

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-realme-6i-128-gb-beyaz-fiyati,688528139.html şu an 2375tl alınır mı? bu fiyata
  7. OXYGENEGEMEN

Casper Via A3 vs Realme 5i

Bütçem 2000-2300 TL arası. Casper VİA A3 :https://www.hepsiburada.com/casper-via-a3-64-gb-p-HBV00000E8K65?magaza=MERT İLETİŞİM&utm_source=PC&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.PC&v=1.10.6 Oppo REALME 5İ ...
  8. OXYGENEGEMEN

Nasıl ROM yüklerm???

telefon zenfone 5 ASUS_T00J gecenlerde konu açmıştım bu rom stabil dediler : https://forum.xda-developers.com/t/rom-5-0-2-stable-cyanogenmod-12-0-locked-bootloader.3597279/ nasıl yüklerim (sd kartım var) 3.parti uygulama gerekr mi yardımcı olabilir misiniz?
  9. OXYGENEGEMEN

Yardım Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatasını Nasıl Çözerim?

Arkadaşlar ilk olarak lütfen sadece konu hakkında bilgisi olanlar yazsın. telefonum biraz eski (yenisini alamam) bir uygulama indirmek istiyorum ama cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor ve indiremiyorum ne yapmam gerekiyor ROM yüklersem olur mu (şu an 4.4.2 sürümünde çalışıyor) bir bilginiz...
  10. OXYGENEGEMEN

Çözüldü✓ Agalar toplanın f/p kralı alınır mı?

gamegaraj.com/urun/deluxe-5a-rtx3060/
  11. OXYGENEGEMEN

9000 Türk Lirasına Sistem Toplama

Bu fiyat bir sistem için en iyi ekran kartı ne olmalı? 3070 toplanabilir mi? Yardımcı olur musunuz (Süre sıkıntım yok. Bekleyebilirim.)
  12. OXYGENEGEMEN

2070S 3060 ile kapışır mı

2070s alacağım galiba ama 3060 daha fazla perf. verir mi ? sizin düşünceleriniz ne ?
  13. OXYGENEGEMEN

GeForce RTX 2070 sorunu

akakçeye girip 2070 yazdığımda 2070S çkıyor en d. fiyattan sırala dediğimde de aynı şekilde link varsa atabilir misiniz??
  14. OXYGENEGEMEN

9500 ₺'ya Sistem toplama tavsiyesi?

Bütçe 9500TL Monitor dahil değil 2070 toplanabilir mi bu bütçeyle?
  15. OXYGENEGEMEN

SSD ile ilgili soru?

Şimdi ben 240 gb ssd alacağım yanına 1tb hard disk yanlızca ssdnin içine kurduğum uygulamalr mı hızlı olacak yoksa harddiske kurduğum oyunlar da hızlı açılır mı????
  16. OXYGENEGEMEN

Bu sistem fiyatına değer mi??

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-gaia-ryzen-5-3600-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rtx2070-super-p-35896 a2000 ile değitirince 9000tl gibi bir fiyat çıkıyor sizce değer mi??
  17. OXYGENEGEMEN

Sıvı soğutma gerekli mi??

Benim bütçem 9500tl Sizce kasada iyi bir hava silkülasyonu yaparsak sıvı soğumanın soğutma performansını geçebilir misiz yoksa sıvı soğutma şart mı?
  18. OXYGENEGEMEN

Kasa Önerisi yapabilir misiniz?

600-750tl arası WARCRY gibi içerideki renk cümbüşünü gösteren bir kasa varmı??
  19. OXYGENEGEMEN

R5 3600mü i5 10400f mi

sizce hangisi şöyle bir şey var Abdullah abi böyle bir video yapmıştı 10400f alırsam anakartı pahalı olacak 3600alırsam daha az performans alacam sizce hangisi??
  20. OXYGENEGEMEN

PC toplamama yardım eder misiniz?

Bütçe 9500tl monitor dahil değill
Top Bottom