Arama sonuçları: *

1. Z

Evde büyü buldum ne yapmalıyım

Yakılırsa öyle olacağını daha önce duymuştum evet
  2. Z

Hocam tüm her şeyi elma sirkesinin içine atıyorum o zaman kemik ve çürümüş sabun da dahil sonrasında akarsuya bırakıyorum doğru mu
  3. Z

Konuyu ciddiye almıyorsan bu yorumu atmana gerek yok dostum 1700305559 Kesinlikle ,ciddiye alınmıyor ama bence de çok ciddi bir durum ben inanıyorum ve daha önce da şahit oldum
  4. Z

Sabunla kemik parçalarını banyo dolabının altında yerde Yazıların biri banyo dolabının üstünde biri gardolabin üstünde biri karyolanin arkasında yerde bulunmuş
  5. Z

Evet var, içine kapanık , sürekli ağlıyor , psikolojik sorunlar yaşıyor, sürekli kilo veriyor çok zayıfladı. sürekli rüyalarında uğraşıyor ,banyolarda korkuyor ,tek kalmak istemiyor ve aşırı sinirli
  6. Z

Bir yakınımın evinde bunları bulduk büyü olduğunu biliyorum ama ne olduğu hakkında bir bilgim yok, bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. Üzerinde eski eşinin ve yakınımın adının yazdığı bir kağıt buldum yani büyüyü eski eşi yaptırmış Ciddi yanıtlar atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
  7. Z

Hangi Laptop’u Tercih Etmeliyim?

Selamlar yarın laptop satın alacağım hangisini tercih etmem konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden Kendi düşündüğüm 3 laptop var buraya linklerini bırakıyorum 1. https://ty.gl/kjn1oh4m04 2. Hp Victus 7P648EA 16-R0053NT Intel Core I5 13500H 16GB 512GB SSD Rtx 4050...
  8. Z

Amazon Prime fazla para çekiyor

Amazon Prime geçen gün 38.79 TL çekti eyvallah dedim bir yanlışlık olmuştur dedim onun için bir daha iade talebi falan uğraşmak istemedim ama az önce 292 tlilik Amazon Prime ödeme talimati verilmiş ve ben vermedim ne olmuş olabilir Allah'tan hesapta para yoktu kurtardık kapadım kartın işlevini...
  9. Z

Superonline 500 Mbps ile Steam indirme hızı 5-10 MB/s

aynı şekilde , sadece PUBG indirme yaparken sürekli 0 kb/s görüyorum bugün 30 dakikada gta v indirdim ama konu PUBG indirmeye gelince 30 gbyi aralıklarla duraksama ile 2 saate anca indiriyor
  10. Z

GTA 5 ONLİNE İÇİN UYGUN MUDUR

yazar mısın
  11. Z

GTA 5 ONLİNE İÇİN UYGUN MUDUR

Bütçeni artırabilirsen benim sistemim de satılık profil linkimi bırakıyorum ilanım orada. https://www.sahibinden.com/arama?userId=avI7D-fJbDcCRGXLWp6ABog lütfen senin sistemin 10k etmez 1k etmez tarzında yorumlar yapmayın pazarlık payı var.
  12. Z

❌İndirim Bitti! 32 li Hassas tornavida seti 10,61₺ KOŞŞŞ

İyiymiş gerçekten yakalayabilenler çok şanslı almak isterdim ben de, kaçırdım
  13. Z

Valorant TPM 2.0 ve Secure Boot açık ama oyun çalışmıyor

tamamdır rufusa yazdırıyorum şimdi hocam.
  14. Z

restart atayım mı hocam
  15. Z

Eğer onu kaldırıp tekrar kurulum yaptığımda çözülecekse problem yok yaparım katlanıcaz mecbur ufak bir hata yüzünden :D tüm yardımlarınız için teşekkürler umarım bir konu daha açmama gerek kalmaz bugün her şey için teşekkürler ben kaçar
  16. Z

yok hocam bunlar gelmiyor bana iki sürümde de gelmedi onlar gelse yüksek ihtimal çözülür gibime geliyor 1662149022 buradan bir şey çıkarabilir miyiz tpm 2.0 neden yok acaba burada
  17. Z

1.2.0.3c. ve 3205 sürümlerini de denedim şuan ayarları da yaptım fakat maalesef olmuyor :( 1662148812 kökten valorantı silip yükledim hocam bugün olmadı. 1662148893 Rufus ile yazdırırken Seçenekler böyleydi sadece birinciyi tikledim burada mı yanlış yaptım anlamadım ki ?
  18. Z

tamam önce öyle deniyeyim sonra sürüm düşürmeyi deniyeyim. 1662147557 hocam onu denemiştim ben farklı bir ayar sandım :)
Top Bottom