Arama sonuçları: *

• Users: zuhntr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Z

Evde büyü buldum ne yapmalıyım

Bir yakınımın evinde bunları bulduk büyü olduğunu biliyorum ama ne olduğu hakkında bir bilgim yok, bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. Üzerinde eski eşinin ve yakınımın adının yazdığı bir kağıt buldum yani büyüyü eski eşi yaptırmış Ciddi yanıtlar atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
  2. Z

Hangi Laptop’u Tercih Etmeliyim?

Selamlar yarın laptop satın alacağım hangisini tercih etmem konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden Kendi düşündüğüm 3 laptop var buraya linklerini bırakıyorum 1. https://ty.gl/kjn1oh4m04 2. Hp Victus 7P648EA 16-R0053NT Intel Core I5 13500H 16GB 512GB SSD Rtx 4050...
  3. Z

Amazon Prime fazla para çekiyor

Amazon Prime geçen gün 38.79 TL çekti eyvallah dedim bir yanlışlık olmuştur dedim onun için bir daha iade talebi falan uğraşmak istemedim ama az önce 292 tlilik Amazon Prime ödeme talimati verilmiş ve ben vermedim ne olmuş olabilir Allah'tan hesapta para yoktu kurtardık kapadım kartın işlevini...
  4. Z

Valorant TPM 2.0 ve Secure Boot açık ama oyun çalışmıyor

Anakartım ASUS B450M Dragon Ayarlarım bunlar doğru olduğunu düşünüyorum.
  5. Z

Windows 11 Kilit Ekranında Kaldı Yardım?

Windows 11 kilit ekranında kaldı klavye ve mouse çalışmıyor güvenli modda çalıştırmak için Shift + yeniden başlatma yapacağım yapamıyorum klavye ve mouse çalışmadığı için. En son Kaspersky ile tarama yaptıktan sonra yeniden başlatmamı istedi ve sonuç bu böyle kaldı. 1662073684 Lütfen yardımcı olun
  6. Z

Türkcell süperonline 100/10 pakette internet çekmiyor

İnternete bilgisayardan kabloyla bağlandığımda bir sorun yok 100/10 alabiliyorum. Mobilde 5GHz üzerinden de 100/10 alabiliyorum bir problem yok burada. Fakat mobilde 2.4 GHz de olsa, 5 GHz de olsa ara sıra internet yok deyip ağdan atıp diğerine geçiyor. WhatsApp'tan mesaj gitmiyor önce tek...
  7. Z

'adailetisimofficial' İnstagram hesabı güvenilir mi

Böyle bir fiyat listesi var sayfanın, cihazların yurtdışı cihazları olduğunu söylüyor. Kayıtlarını ise fiyata dahil şekilde kayıt yaptırıp satıyorlar, yani kayıt yaptırma ücreti de yokmuş. Kayıtlarda kapanma olmadığını söyledi. Dükkanı Artvin Hopa'daymış bana uzak olduğu için gidemiyorum...
  8. Z

Hoops 2.0 Mid nereden satın alabilirim?

Merhaba iyi forumlar, bu ayakkabıyı satın almak istiyorum fakat stokta yok. Satış yapan farklı sitelerde de göremedim, bu ayakkabıyı nereden satın alabilirim?
  9. Z

Hoops 2.0 Mid nereden satın alabilirim

Merhaba iyi forumlar , bu ayakkabıyı satın almak istiyorum fakat stokta yok. Satış yapan farklı sitelerde de göremedim, bu ayakkabıyı nereden satın alabilirim.
  10. Z

Yardım Gtx 1650S ile görseldeki coini nasıl kazarım?

Yaklaşık 2 3 ay rvn kazımı yaptım. Sorunsuz paramı da çektim, fakat hesaplayıcı sitesinde böyle bir coin gözüküyor. Ne olduğu hakkında bir fikrim yok. Bu coini kazabilir miyim , nasıl kazabiliyorsam nasıl kazarım? , günlük bıraktığı para doğru mu ? Mining Rig Rentals CryptoNightGPU adlı coin.
  11. Z

Asus m5a97 le r2.0 Anakart asus yazısından sonra siyah ekranda kalıyor

Bilgisayar ASUS yazısı geldikten sonra siyah ekranda kalıyor. Onarma ekranından güvenli olarak başlattığımda açılıyor, normale geçince tekrardan siyah ekranda kalıyor.
  12. Z

Google authenticator içindeki veriler kurtarılabilir mi

Telefonumu sıfırladıktan sonra authenticator uygulamasını tekrar kurdum. Fakat içindeki verilerim kayboldu google hesaplarımdan içe aktarma falan yapamıyor muyum? yaklaşık 6,7 tane çift faktör kurmuştum. Farklı hesaplarıma.
  13. Z

Yardım Ram frekansı olması gerekenin altında çalışıyor

Anakart Modeli: ASUS m5a97 le r2.0 2 Adet 4 gb g-skill ddr3 1600mhz ram'im. Var biostaki ayarlarım görsel 1 ve görsel 2 de mevcut. 1600 mhz yaptığımda 800 mhz de çalışıyor. 2133 yaptığımda ise 1066 mhz de çalışıyor. 1600 mhz de çalışması için ne yapmam gerekiyor? Çok kurcaladım fakat bulamadım...
  14. Z

Valorant hatadan dolayı oyundan atıyor

Bazen bunu yazıp atıyor , bazen hiç yazı yazmıyor, Direk masaüstüne atıyor. Bazen oyunu tekrar başlatıyor bazen başlatmıyor. Değişik bir olayın içindeyim. Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım. Sistem: r7 265 2gb fx6300 8gb ram
  15. Z

Bilgisayar çalışıyor fakat, monitöre görüntü gelmiyor

Sistem Özellikleri: Anakart: ASUS M5A97 LE R2.0 işlemci: FX6300 Ekran kartı: R7 265 2 GB Sapphire: RAM G.Skill Ripjaws 2x4 8 GB RAM 2133MHz WD harrdisk 1 TB PSU 500W RAM'ler 1. ve 3. slota takılı Merhaba öncelikle sorun çözülürsa gerçekten minnettarım benim için bu zamanlarda bilgisayar çok...
  16. Z

Gelişmiş başlangıç menüsünde sorun giderme'de sadece başlangıç ayarları var

Bendeki menü bu. Bir komut ile bunu açabiliyormuşuz fakat komutu yazdığımda (reagentc /enable) infodan bakıyorum hala disabled yani kilitli bunu nasıl açabilirim ? Bu menüye geçiş yapmak istiyorum.
Top Bottom