Arama sonuçları: *

1. Eminertekin

Ddr5 4800mhz laptopa 5600mhz ram taksam sorun olur mu?

Merhabalar, asus tuf a15 fa507nu laptopuna sahibim ve laptopumda sadece hynix in 8gb 4800mhz rami var ekstra ram eklemek istiyorum, 4800mhz ram 630 5600mhz ramde 400e geliyor aynı marka ama mhz farkı var yinede sorun olur mu almalı mıyım? 5600mhz olan ram...
  2. Eminertekin

Yardım 20-22k ya kadar laptop tavsiyesi

V15 i pek tavsiye etmiyorlar iyi midir?
  3. Eminertekin

Yardım 20-22k ya kadar laptop tavsiyesi

Merhabalar, 20-22.bin tl ye kadar laptop arıyorum ne tavsiye edersiniz?
  4. Eminertekin

ASUS ROG ekran kartım anakartım ve RAM'im ile senkron çalışmıyor

Merhaba, 2. sistemimde ASUS ROG B365F Gaming anakartım HyperX Predator RGB RAM'lerim ve ASUS ROG GTX 1080 ekran kartım var. Aura Sync yazılımında anakartım ve RAM'im senkron çalışıyor ancak ekran kartımı görmüyor ve bu sebeple senkron çalışmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
  5. Eminertekin

Yardım Kapalı Sıvı Soğutmaya Hangi Sıvı Konulur?

tamamdır teşekkür ederim.
  6. Eminertekin

Yardım Kapalı Sıvı Soğutmaya Hangi Sıvı Konulur?

Merhabalar, kapalı devre xigmatek scyla 120mm sıvı soğutmam var ve sıvısı bitti bende tıpasından açıp kalan sıvıyı boşalttım ve sıvı ziftleşmeye gitmiş sararmış ve içinde tanecikler vardı bu sıvının yerine ne koymam lazım saf su, antifriz vs mi yoksa farklı özel bir sıvısı mı var?
  7. Eminertekin

Klavye keycaps önerisi

sorunsuzca kullanabilirsiniz, aynı keycapslerin siyahını kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.
  8. Eminertekin

Aliexpresten alışveriş

vergiyi alırken ödüyorsunuz, 153.22tl vergi çıkıyor attığınız ürüne herhangi bir gümrüğe takılma vs de olmaz.
  9. Eminertekin

Yardım Binama Fiber altyapısı geldi hangi internet sağlayıcıyı kullanmalıyım?

Türktelekom hem taahütlü hemde fiyatı ilk 3 aydan sonrası 2 katına çıkıyor o sıkıntı benim için.
  10. Eminertekin

Bende ilk türktelekom baktım normalde, ilk 3 ay 289₺ 100mbps internet ancak sonraki 9ay 549₺ + 12 ay taahhütlü olmasıda sıkıntı.
  11. Eminertekin

Fiyatları biraz yüksek geldi o yüzden farklı sağlayıcılara bakıyorum.
  12. Eminertekin

Merhabalar, bulunduğum binaya sonunda 100mbps fiber internet altyapısı geldi ve açıkcası direk fiber internete geçmeyi düşünüyorum hangi internet sağlayıcısını tavsiye edersiniz?
  13. Eminertekin

Redragon K565R-1 Rudra vs E-Yooso Z11 Vs E-Yooso Z11T

Anladım, bu arada bende sizin tavsiyenizi görüp onun üzerine almıştım güzel denk geldi. :)
  14. Eminertekin

Redragon K565R-1 Rudra vs E-Yooso Z11 Vs E-Yooso Z11T

Z11t kullanıyorun tavsiye ederim, elimde outemu red switch klavyede var ona göre daha tok ve daha hoş bir sesi var.
  15. Eminertekin

Yardım Kulaklık Kıyaslaması

Çok bi fark yok biri rgb li diğeri rgb siz modeli.
  16. Eminertekin

o bütçelerde yok ama biraz daha yükseltebilirseniz bütçenizi 1200tl civarında arctics nova 1 öneririm ama o bütçenin üstüne çıkamıyosanız h2002d gayet iyi bir tercih.
  17. Eminertekin

2002p daha iyi gamepower ın kulaklıkları daha kalitesiz oluyor.
  18. Eminertekin

Gamepower fujin mi kizaru mu

Gamenoteın kulaklığı attığınız gamepower kulaklıklardan daha kalitelidir havit markası adı altında üretim yapıyorlar yurtışında çok popüler bir marka.
  19. Eminertekin

% 60 Kablosuz Mekanik Klavye Bluetooth Çift Modlu red switch 458TL ALİEXPRES YENİ HESAP

hocam bende sipariş verdim ancak sipariş ödeme alınmasına rağmen kapalı olarak gözüküyor ne yapmam lazım?
Top Bottom