Arama sonuçları: *

• Users: Bery
  • Order by date
  1. Bery

Fc24 Defans yapılmıyor?

Her zaman x e basılı tutma L2(LT) basılı tutup hızlı defans yapmanı öneririm sürekli müdahele yapmaya çalışma oyuncuyu sıkıştır yorulduktan sonra müdahele işe yarar aceleci davranma youtube dan defansla alakalı videolar izle önerimdir
  2. Bery

GTA online a geçince FPS düşüşü

Sunucu yoğunluğu story modda olmayan şeyler arabalar vs vs.
  3. Bery

Bu top orijinal midir?

Satıcı korayspor güvenilir diye biliyorum ayrı olarak topun 3 numarası 600 TL 5 numarası 800 YL yi aşıyor haberiniz olsun.
  4. Bery

FC24 ACİLL TAKTİK LAZIM

Ball roll yapmayı öğren öncelikle defans ve dribbling yapmayı öğren pastan daha önemli oyun içi talimatları incele sana göre ve takıma uyumlu taktik ve talimatları seç sadece normal pas veya sadece ara pası yapma uzun toplar atmadan önce oyuncularını takip etmeye çalış Zgoc,Dr fut,Ege...
  5. Bery

Ucuza kıyafetler nereden alabilirim

Ucuzdan kastınız nedir hocam? biraz bütçe belirtebilir misiniz?
  6. Bery

Acer nitro n50 610 icin ram önerisi

16GB 8x2 ram seti bakıyoruz arkadaşa bu tarz kasalardan pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim fiyat olarak aşırı pahalı olmasigi sürece tamammış
  7. Bery

Sizce kasamı iyi bir fiyata mı sattım

Öyle anlastik hocam işime geldi açıkçası.
  8. Bery

Teşekkürler
  9. Bery

Garantiledi yok kutu faturalar mevcut bir arkadaşım ucuza mi gitti acaba diyince emin olamadım
  10. Bery

Ryzen 5 5600x Msi b550m bazooka Gskill tridentz 2x8 3600mhz cl18 Corsair cv650 Msi mag 100r Ekran kartsız monitorsuz depolamasız hepsini sarı siteye 10k ya koymuştum pazarlik ile 9300 e sattım
  11. Bery

Cs go kasaları satıp o parayla hoi4 dlc almak haram mıdır

Canım daha önce tekrar buna benzer bir konu açmıştın madem bu kadar geriliyorsun emin olamıyorsun yapmaman daha iyi olmaz mı? Burada bu konuları derin şekilde bilen ve anlatabilecek birini tanımıyorum farklı yollara başvursan mı acaba?
  12. Bery

Elektronik sigara tavsiyesi

Hocam ben internet sitelerini pek önermiyorum makine orijinal gelse bile bataryaları çakma gelebiliyor bazı telegram sayfaları var hocam oaralardan takip ederseniz belki hem daha uyguna hemde orijinal bulabilirsiniz.
  13. Bery

Nord 5 biraz daha nargile sevenler için hocam buhar ayarlama bol buhar buhardan bunalma kadar buhar diyebilirim.Nord 5 de sadece ciğğer çekimmi var diye biliyorum kısacası dumandan boğulmak istiyorsan kesinlikle Nord 5
  14. Bery

🗳 OYLAMA 🗳 - Yakın arkadaştan sevgili olur mu?

Beyler bunu gerçekten tecrübe ettim benim fikrimce olduğu gibi devam edilmesi sonu hiçbir zaman iyi bitmiyor şuan birbirini çok iyi tanıyan iki yabancıyız :)
  15. Bery

Genel olarak nord serisi iyidir hocam model olarak hakkında kötü bir yorum duymadım.
  16. Bery

Arkadaşıma mekanik oyuncu klavyesi önerisi lazım

Herkese merhaba iyi forumlar Mümkünse Kırmızı Switch olsun bütçeyi 100-150tl genişletilebilir ama 700 bandında olursa daha rahat olur Teşekkürler iyi forumlar.
  17. Bery

Smok Nord 4 öneririm.
  18. Bery

4 bin TL ye hangi ayakkabı

Mor olan çok kötü açıkcası bence farklı jordan 1 modellerine sutore den bakabilirsin.
  19. Bery

Colorful iGame GeForce RTX 3070 Ti Ultra W OC 8G Grafik Kartı alınır mı?

2. El ne kadar temiz olursa olsun beni geriyor hocam ben 0 dan devam edeyim.
  20. Bery

Colorful iGame GeForce RTX 3070 Ti Ultra W OC 8G Grafik Kartı alınır mı?

Nvidia istiyorum hocam marka takıntısı gibi düşünelim :D 1687018858 Gözümü kara çıkartacak bir kart değil mi diyorsunuz yani
Top Bottom