Arama sonuçları: *

• Users: CrowLx1
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. CrowLx1

Steam hesabım çalındı lütfen yardım edin

Selamlar, maalesef daha demin tuzağa gelerek steam hesabımı çaldırdım.E posta hesabımdan da erişimimi kesmişler, ne yapmam lazım?
  2. CrowLx1

Devre dışı bırakılan aygıt nasıl geri getirilir?

Merhabalar, kulaklığımı yanlışlıkla devre dışı bıraktım, nasıl etkinleştirebilirim?
  3. CrowLx1

Ses kartı tanımama sorunu

Merhabalar arkadaşlar, Cloud II kulaklığım var ve çok memnundum fakat ses kartı çalışmasına rağmen anlamadığım bir şekilde aygıt tanınamıyor.Yardım ederseniz sevinirim.
  4. CrowLx1

Almanya'dan gelen Playstation gelirse burada çalışır mı?

Selamlar, farklı bir ülkeden gelen PS burada çalışır mı? Şimdiden teşekkür ederim :)
  5. CrowLx1

Bilinmeyen USB aygıtı sorunu

Selamlar, Cloud II'nin ses kartı bu hatayı veriyor.Nasıl çözebilirim?Şimdiden teşekkürler.
  6. CrowLx1

Açmadığım halde birden fazla açılmış olarak gösterilmesi?

Merhabalar arkadaşlar, bunun çözümünü bilen var mı?Tek açılmasına rağmen böyle gözüküyor, oyun içi droplara neden oluyor.Şimdiden teşekkür ederim.
  7. CrowLx1

Kasada inşaat sorunu

Arkadaşlar merhaba içeride inşaat oluyor da sizce hangi eleman bu kadar ses çıkartıyor?Psu 300w 1050 ti
  8. CrowLx1

Bilgisayardan,fotokopi makinesi sesi gelmesi?

Merhabalar,bilgisayarımdan hani fotokopi çıkartırken "dıırrtt" diye ses gelir ya aynı ses geliyor,Msi Afterburnerda Fan speed ayarını yükseltince bu ses çok çok daha artıyor.300W PSU,1050Tİ ekran Kartım var.
  9. CrowLx1

2.Monitör pc yi yorar mı?

Merhabalar,2.monitörü taktığım zaman 7 8 saat sonra bilgisayar kendisini resetlemeye başladı.Resetlemeye başlayınca da 15 dk da bir (yaklaşık olarak) resetlemeye başladı.Ekran kartım kaldırmıyor mu sizce?Not:Ekran kartım 1050ti 4gb.2. ekranı kaldırdığımdan beri resetleme olayı yoktur.
  10. CrowLx1

Bilgisayar kendi kendine reset atıyor.

Anlamadığım bir şekilde kendi kendine resetliyor birazdan ruhunu şad edicem,lütfen yardım edin :)
  11. CrowLx1

2. Ekran Algılamama sorunu.

2.Monitörü taktım,algılamıyor.Sorun ne sizce?Güç kablosu takılı,çalışır halde.1050Tİ ekran kartım.
  12. CrowLx1

Bilgisayarın içinde inşaat oluyor?

Arkadaşlar merhaba,sanırım ekran kartından bu ses geliyo xD Sorun ne sizce?Matkap gibi bir ses.Msi afterburnerdan fan speed i en kısığa alınca ses gelmiyor.
  13. CrowLx1

Benq XL2411P monitörü için DP kablosu önerisi

Merhabalar,sanırım DP kablosu içten kırıldı,1 ms lik bu monitöre uyan bir DP kablosu önerirseniz çok sevinirim :)
  14. CrowLx1

Monitörünü açımca "Not Cable found"hatası alıyorum, kablolar da tam.Yeni gibi hala marka BenQ

Merhabalar, kusura bakmayın ap**l kardeşim monitörü kendine doğru çekmiş sonra görüntü gitmiş,bilmediği bir tuşa basmış ki o tuş da hangi girişi olduğunu soruyo lütfen yardım edin
  15. CrowLx1

Monitörüm 144 hz verir mi?

Merhabalar,Yeni monitrö sipariş ettim DP kablosu ile geldi 60 hz lik bir monitörüm daha var 2. monitör olacak.144 hz lik monitörüm,144 hz verebilir mi?Verebilirse de nasıl verir?
  16. CrowLx1

Nvdia 1050Tİ kartında DP giriş var mıdır?

Merhabalar,NVDİA GeForce1050Tİ'm var,Display Port girişi var mı?Şimdiden thx :)
  17. CrowLx1

Acer XF240QS monitör nasıldır?

Merhabalar,https://www.hepsiburada.com/acer-xf240qs-23-6-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-pivot-oyuncu-monitor-um-ux0ee-s01-p-HBV00000RV6MG bu monitör güzel bir indirime girmiş sizce alınmalı mı?BenQ nun 144 hz liğini alacaktım sizce hangisini almalıyım
  18. CrowLx1

BENQ Zowie XL2411P yerine başka bir monitör?

Merhabalar,https://www.trendyol.com/benq/zowie-xl2411p-24-144hz-1ms-dvi-dl-hdmi-display-full-hd-tn-espor-oyun-monitoru-p-4211881 bu ürünü alacağım da sizce bu üründen başka bu fiyata göre daha iyi bir monitör var mıdır?
  19. CrowLx1

1500 2000 TL arası monitör

Merhabalar 1500 2000 TL arası monitör önerirseniz sevinirim
  20. CrowLx1

PES 2021 TAM EKRAN SORUNU

Arkdaşlar,Pes 2021'de tam ekran sorunu yaşıyorum.Dosyalardan,Settings kısmından Tam Ekran yapıyorum fakat değişiklikler olmuyor.Yardım ederseniz sevinirim.
Top Bottom