Arama sonuçları: *

1. Chitaca

Türknet için modem önerisi

Evime Türknet bağlatıyorum ve onun için modem arıyorum. Ev maksimum 90m2 ve odalar arası çok büyük mesafeler yok ama bütün odalarda rahatlıkla çekmesini isterim. Hem sorun yaşatmayacak sorunsuz kullanabileceğim bir modem olsun. Asusun modemlerinden düşünüyorum ama keenetic de olabilir. siz ne...
  2. Chitaca

Macbook için aksesuar önerisi

Hem HDMI hem şarj girişi hem de 2 3 tane usb hub önerisi lazım. Bunun yanında 1 tane ssd için bir tane ssd kutusu ssdnin okuma yazma hızını çok düşürmemesi lazım. Bir de NGFF ssd uyumlu m.2 ssd kutusu önerebilir misiniz. Bütçe toplam 1.000₺ biraz altı biraz üstü olur sıkıntı değil.
  3. Chitaca

Macbook Air M1 8gb vs 16gb

Ne kadara satıyorsun ve neden satıyorsun
  4. Chitaca

Macbook Air M1 8gb vs 16gb

Macbook almayı düşünüyorum hafıza olarak yüksek ihtimalle 512 olucak ama ekstra hafıza ekleyebileceğim için sorun çıkartmaz. Video edit işleri ile uğraşmıyorum müzisyenim ve Logic Pro için kullanacağım bunda bir sürü plugin açılmış olacak ve yeni macbooklarda 8gb ram olduğu için kasma sorunları...
  5. Chitaca

USB Dock Station Hakkında Yardım Lazım

Elimde Macbook Pro 2011 var ve ona dock station alarak görüntü aktarımı yapmak istiyorum. Usb-C yok tabii ki de normal usb ile bağlanan bir dock station alsam görüntü aktarımı sağlar mıyım?
  6. Chitaca

USB Dock Station Hakkında Yardım Lazım

Elimde Macbook Pro 2011 var ve ona dock station alarak görüntü aktarımı yapmak istiyorum. Usb-C yok tabii ki de normal usb ile bağlanan bir dock station alsam görüntü aktarımı sağlar mıyım?
  7. Chitaca

USB Dock Station konusunda yardım eder misiniz?

Elimde macbook pro 2011 model var. Fazladan 2 monitör takmak için bir tane dock station almayı düşünüyorum. Bir tane buldum HP marka. Fakat macbook ile uyumlu çalışır mı bilemedim. USB-C alıp onu dçnüşürütp öyle kullanmayı düşündüm ama yeterli gücü çekebileceğini düşünmüyorum. Siz ne önerirsiniz.
  8. Chitaca

Macbook Pro 2011 monitör çıkışı için öneri

Thunderbolt 1 var Mini Dp kullanan bir sürüm. Onun için Mini Dp to Dp kablo aldım fakat görüntü aktarımı sağlayamadım. Usb dock station almayı düşündüm. Type-C alıp onu Usb-A yapsam ve öyle görüntü çıkışı sağlar mıyım? Yoksa hpnin eski model usb dock stationlarından alsam macbook ilr uyumlu...
  9. Chitaca

Macbook Pro 2011 için görüntü aktarım kablosu

Thunderbolt 1'e sahip bir cihaz. 2 tane monitörüm var ve ikisine de görüntüyü aktarmak istiyorum. Müzik editleme işleri ile uğraştığım için iki tane büyük ekran aşırı işimi görüyor. Ona göre kablo önerirseniz sevinirim.
  10. Chitaca

Macbook pro için fazlada depolama

Müzikle ilgileniyorum ve bu tarz şeyler için yedekleme almak istiyorum. Fazladan usb bellek yahut bilgisayarın içine ssd takmak istemiyorum ya da usb ssd almak istemiyorum. Hem dahili bir ssd alırsam takıp çıkartması zor olacak hem de usb alırsam sürekli sarkan bir kablo olacak. Bu yüzde aklıma...
  11. Chitaca

Thunderbolt girişimi nasıl öğrenirim

Sendeki thunderbolt girişini nasıl değerlendirdin aga benim de elimde 2011 model mackbook pro var ama nasıl verimli kullanırım bilmiyorum.
  12. Chitaca

M.2 Ssd için sata dönüştürücü

bu tarz bir ürün alsam iş yapar mı yorumları fena değil
  13. Chitaca

Sitesinde böyle bir şey diyor bunu kapatmam mümkün mü?
  14. Chitaca

o girişe takıyorum fakat okumuyor. ya kart bozuk ya da girişte sıkıntı var.
  15. Chitaca

Tanıyamama gibi bir durum söz konusu olamaz çünkü daha önceden de aynı anakartta aynı m.2 ssdyi aynı alfais karta takmıştım. ama nasıl yandığını hatırlamıyorum. PCI girişi mi bozuk diye düşündüm ama o zaman kırmızı ışık yanmax ya da debug ışığı yanar diye düşündüm.Bios ayarını hiç ellemedim...
  16. Chitaca

yardım ederseniz sevinirim.
  17. Chitaca

az önce denedim bendeki kart ile fakat herhangi bir m.2 ssdiyi görmedi ama aracı kartın üstünde kırmızı bir ışık yanıyordu o yanmalı mı yoksa yanmamalı bilmedim. nerede hata var ve ne yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim.
  18. Chitaca

şöyle daha önceden kullanıyordum. M.2 slotumun arızalı olduğunu düşünüdüğüm için ama tekrar taktığımda denemedim. Tekrar deneyeyim sizin attığınız dönüştürücüyü öyle alayım. 1683625016 https://www.amazon.com.tr/gp/product/B087FPVKPL/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bundan almıştım
  19. Chitaca

şöyle sizin attığınız gibi bir PCI dönüştürücü mevcut fakat ne biosta ne de windowsun içinde m.2 ssdiyi göremiyorum. Şöyle oluyor 3. asla gözükmüyor 2 tanesi direkt gözüküyor.
  20. Chitaca

Bu anakart var elimde fakat iki m.2 slotu da dolu. Attığınız tarza bir dönültürücü elimde mevcut fakat hiçbir türlü görmüyor bilgisayar. Max 2 slot destekliyor yüksek ihtimalle. 1683623885 o yüzden istemiştim sata dönüştürücü
Top Bottom