Arama sonuçları: *

1. Volcanicz04

🔥İndirim Sniper Elite 5 - 77 TL | Deluxe 119 TL (YANIYOR)

Usta başka şekilde akla yatmıyor ki. Elite 4 de bu arada 60 dolar 89 TL burada yanlışlık yok. Usta başka şekilde akla yatmıyor ki. 60 dolar 89TL burada bir sıkıntı yok. Ucuz fiyattan steamden alana hayırlı olsun, ben de yaz tatilinde oynarım diye deluxe paketi çaktım. Hayırlısı
  2. Volcanicz04

🔥İndirim Sniper Elite 5 - 77 TL | Deluxe 119 TL (YANIYOR)

Sniper Elite 4 yurtdışında 60 dolar, bizde 89 TL. Bunun da 50 dolar 77 TL olması normal bence.
  3. Volcanicz04

Kıdemli üye nasıl olunur

O zaman bize bir şey yok desene .d
  4. Volcanicz04

AMD Wraith Prism Alınır mı?

Diğer fanlar hakkında bilgim yok ama wraith prism fanını kullanıyorum. İşlemci boşta 47-50 derecelerde geziyor. Rgb ışığı ve rainbow halkası olması kasada güzel bir görüntü oluşturuyor. Eğer sese çok takıntısı olan, 0 a yakın ses isteyen birisi de değilsen fan gayet iyi.
  5. Volcanicz04

iPhone 7 mi almalıyım yoksa mi 9 t mi

6s kullanıyorum. Babam Mi 9T kullanıyor. Telefon fiyatına göre gayet iyi. Ha bu arada o fiyata Samsung galaxy M31 de bakabilirsin. İphone 7 eski ve iOS işletim sistemine sahip, alma.
  6. Volcanicz04

Vatana gidicem ve indirim olma şansı sizce kaçtır

Vatan mağazada özel indirim yapmaz. En fazla alacağın pc 4220 TL dir 4200 alır senden. Fiyatını vatanbilgisayar'ın kendi sitesinden güncel olarak öğrenebilirsin.
  7. Volcanicz04

Netflixi açınca monitör kapanıyor

Tam ekran yapınca mı oluyor sıkıntı? Aynı problem youtube platformunda da geçerli mi?
  8. Volcanicz04

Yardım Monitor kapandi yardimm

1sn modu nedir? 1ms desen anlarım da 1 saniye ne alaka? Monitörlerde ilk kez duyuyorum. Eğer monitör kendini 1sn sonra kendini kapatmaya ayarlıysa monitörü kapa aç yapınca ya da onun illa tuş kombinasyonu vardır, basınca düzelir.
  9. Volcanicz04

1 ölü pikselli monitörü iade etmeli miyim?

Dostum ürünün videosunu çek. Eğer ki aksi bir durum olursa elinde kanıt olur. Kargocuların işi hiç belli olmaz.
  10. Volcanicz04

VATAN BİNDİRME COĞRAFYA KADERİNDİR

Onlara göre indirim her zaman var. Hiç unutmam, hepsiburada büyük indirim günlerinden birinde indirimli diye 50 TL'lik steam kodunu 75 liradan 50 liraya indirmiş gibi göstermişti.
  11. Volcanicz04

VATAN BİNDİRME COĞRAFYA KADERİNDİR

+200 ekleyip 300 indirseler de bari 300 lira ucuza satıyoruz derken biz 100 lira indirimli almış olsak.
  12. Volcanicz04

papara kart ile adsense para çekiliyor mu?

Dostum adsense hangi para çekme yöntemini kabul ediyor?
  13. Volcanicz04

papara kart ile adsense para çekiliyor mu?

Adsense hangi yöntemle para çekmeyi kabul ediyor? Eğer IBAN ile çekiliyorsa maalesef yapamazsınız.
  14. Volcanicz04

JBL Kulaklığımda Anlamsız Bir Parazitlenme Var

Merhaba dostlar. JBL T600BTNC kulaklığını kullanmaktayım. Kulaklığın sağ tarafı bazen düzgün çalışırken bazen cızırtı değil de hani youtubeda kulak çınlatan sesler olur ya ondan daha beter bir ses geliyor. Üflüyorum biraz bastırıyorum falan geçer gibi oluyor. Ama bu sadece kulağıma oturtunca...
  15. Volcanicz04

Aşırı Düşük Bütçe

Genelde o sistemlerde ekran kartı oluyor. Olmadığına emin misiniz? Onboard şekilde mi kullanıyor sistem?
  16. Volcanicz04

3000 tl apu sistem toplama

dostum zaten o bahsettiğin monitör 1000 TL ye yakın. Bu bütçeyle kasayı anca toplayabilirsin monitör olmaz.
  17. Volcanicz04

Anakartım windows 8 desteklemiyor

Katılıyorum. Hiç zorlama sistemi, windows 7 ile yoluna devam et. UEFI desteği yoksa yapacak bir şey yok.
  18. Volcanicz04

Hdd öneri

Mor olanların kullanma amacı farklı diye biliyorum. Wd10ezex alabilirsiniz.
Top Bottom