Arama sonuçları: *

1. M

Sonunda karar kıldım ve siparişi verdim. Düşünceleriniz?

Hocam merakımdan soruyorum, hiç performans videolarını araştırıp izlediniz mi?
  2. M

Yayın ile ilgili neden performans elde edemem, biraz açık konuşursanız. Sistemi iptal edebilirim.
  3. M

Hocam knight online tek çekirdeğe yatkın bir oyun ve yayında yapacağım. Sistemi kurarken bunları göz önünde bulunduruyorum. 1591657897 1600AF yi neden önerdiğini açıklar mısın?
  4. M

Neden kötü, biraz açıklayabilir misin?
  5. M

Tek çekirdek performansında, hangisi daha iyi ?
  6. M

Peki güzel insan, neye göre 1600AF öneriyoruz? 1591657671 Teşekkür ederim reis, daha güzelleri sizlerin olsun insallah:)
  7. M

Mesela nasıl bir sistem? Buna ek olarak, kasa + psu da var onları yazmak istemedim
  8. M

Valla ya, çocuk demesek iyiydi :ppp 1591657563 Mesela ne gibi?
  9. M

Teşekkür ederim, çok isterdim:) 1650 yi bile zor alabildik diyebiliriz 1591657510 Neden olmamış kral:)
  10. M

Nvdia olması gerektiği için böyle seçtim reis 1591657475 4.3 k
  11. M

Anakart : gigabyte a320m 3200mh. İşlemci : ryzen 3 3300x Ekran kartı : msi gtx 1650 gaming. Ram gskill : cl 16 8gb 3200mhz Ssd : crutical 240gb Arkadaşlar overclock yapmıcağım için bu işlemciyi seçerek maliyeti düşürdüm. Düşüncelerinizi merak ediyorum..
  12. M

Sistemde neleri değiştirmeliyim? Yorumlarınızı bekliyorum

Buyrun küçük ekran sağ alt, bahsettiğim arkadaşımın bugünkü yolladığı fps görüntüsü 1591230996 Biraz performans vermesi gerekiyor hocam çünkü yayında açacağım
  13. M

Bütçeyi aşıyor diyebiliriz
  14. M

Hocam ryzen 5 2600/rx 570 4gb ile knightta arkadaşım 50 fps alıyor. Ben ise i3 4. Nesil / gtx 750 ti ile 100/120 fps alıyorum. Amd ekran kartları ne yazik ki knightta verimli performans gösteremiyor 1591230735 Teşekkür ederim tekrardan SSD için tekrardan bakacağım ama diğerleri böyle kalıcak...
  15. M

Evet haklısın ama dediğim gibi tekrar yazıyorum. Amd ekran kartları knight online ile uyumsuz kalıyor ve verim alamıyorsun. Bunu bile bile amd alır mısın? 1591230498 Anlıyorum ve tekrardan teşekkür ediyorum. Fakat birazcık sistem önerisi değilde sistem değerlendirmesi için açmıştım konuyu...
  16. M

Açık konuşmak gerekirse bu sistemdeki markaları bilmediğim için girmek istemedim yoksa çok baktım cidden her yolu denedim sistemdeki değişiklikler vs fakat biraz takıntılık var diyebiliriz :( monitör göz alıcıymış:) ama curved deneyimim olsunn istedim ondan samsung curved seçtim
  17. M

SSD için tekrar bakıcam fakat 1050ti da çöp değildir ya hocam. Amd seçemiceğimi belirttim zaten nedeniyle
  18. M

Hocam inan farkındayım fakat knight online da amd ekran kartları hiç performans veremiyor nalet bir oyun :(
  19. M

4900 tutuyor burası 1591230010 Katılıyorum çok test izledim ve araştırma yaptım
Top Bottom