Arama sonuçları: *

1. M

1440x900 monitör'ümde 1920x1080 video çekmek/renderlamak istiyorum

Merhaba arkadaşlar,1440x900 ekranımda video kaydettikten sonra YouTube yada başka bir platforma video yüklediğimde aşırı kalitesiz gözüküyor,obs, GeForce experience gibi uygulamalarda sonuç değişmedi,bir çözümü var mı?
  2. M

Modlu Leathal company"de ölmeme bug'ı

Merhaba arkadaşlar,lethal company direkt olarak dosyalardan modladım,modlar çalışıyor fakat oyunu açan (host) oyuncusu oyunda ölemiyor İndirdiklerim (BepinX) (LC_API) (Bigger_lobby) (additional suits) (flashlight slot) (walkie talkie slot) gibi modları tek tek silip geri koyup denedim ama her...
  3. M

Yüksek Sistemli Bilgisayarımda Oyununlarda Optimizasyon Sıkıntısı Yaşıyorum

Merhaba Arkadaşlar PC'imimn Teknik Anlamda Güçlü Bir Sistem Olmasına Rağmen Oyunları Rahatlıkla Oynayamıyorum,COD ve benzeri Oyunlarda Foto'daki Sıkıntılar Yaşıyorum Ve Ne kadar Silip Geforce Experince'tan Driver Ve Optimizasyon Yaptıysam Yaramadı,1 Hafta Önce Starfield Oynamaya Çalıştığımda Ise...
  4. M

Koşmak ve futbol için Bluetooth kulaklık önerisi

Futbol oynarken veya koşarken kulağımdan düşmeyen ve iyi ses veren bir Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum
  5. M

Bu Apple watch orjinal mi?

Satan kişi bana bunun Apple'ın Nike modeli olduğunu söyledi
  6. M

Bu Apple watch orjinal mi?

İyi akşamlar,geçen bit pazarı gibi bı yerden bunu almıştım şuanda şarjım yok ve orjinal olup olmadığını kontrol etmek ve modelinin ne olduğunu bilmek istiyorum.
  7. M

ekranımı açtığımda hiçbirşey yapmadan kırmızı renge döndü ve düzeltemiyorum

selamlar,bugün pc'yi açtığmda HP V185w monitörümün ekranında kırmızı filtre gibi bir renge döndü ve hiçbirşey yapmadan oldu,kabloları düzelttim olmadı,başka kablo kullandım ama sonuç değişmedi,nvidia control panelinden ayarları sıfırladım ama bişey olmadı,ne yapmalıyım çözüm öneriniz varmı...
  8. M

Stalker için coop modu varmı?

herkese iyi akşamlar,stalkerın herhangi bir oyununu nasıl multiplayer oynayabilirim,duyurulan fan yapımı modlar var ama uzun süredir çıkmadı ve bulduğum bir yol yok,benim istediğim arkadaşlımla kıyamet sonrası atmosferde fps hayatta kalma türünde bir oyun,bunun için bir çözüm yada oyun önerisi...
  9. M

yeni,kaliteli Teknoloji Ve Bilim Haberleri Yayınlayan İngilizce site önerisi

Barış Özcan'ın Haber Aldığı Bir Site Var Mı?
  10. M

Hocam Ben Youtube Kanalı Olmayan Siteler İstiyorum Normal Olan
  11. M

Ben Hem Teknoloji Ve Bilim İle İlgileniyorum Buna Göre Kaliteli İngilizce Sayfaları Bilen Var Mı?
  12. M

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Steam'den mi Epic Games'ten mi alınmalı?

eğer fiyat aynı ise ve ubisoft connect sıkıntıları yaşamak istemiyorsan direkt ubi store'dan al
  13. M

Spider-Man: No Way Home'u Nerden İzleyebilirim?

Peki Netflix Gibi Platformlarda Yayınlanır Mı?
  14. M

Spider-Man: No Way Home'u Nerden İzleyebilirim?

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Selam Aleyküm,Ben Yeni Spiderman Filmini İzlemek İstiyorum Fakat Oturduğum Civarda Sinema Yok,AVM'de de Bulamadım,O Yüzden İnternet Üzerinden İzlemek İstiyorum,Filmi Sanalda Nerde İzleyebilirim?
  15. M

Red Notice Nasıldır? İzlenir mi?

Biraz Aksiyon,Biraz Eğlence Ve Komedi,Hikaye O Kadar Önemli Değil,Rock Ve Dwayne'nin Arasında Geçen Diyaloglar Çok Komik Ve Eğlenceli,Çerezlik Bir Flim Olarak Ben Beğendim,İzlenir.
  16. M

ST-800 Mikrofonu nasıl ?

O Yüzden TR ye Gelmesini Bekliyorum
  17. M

ST-800 Mikrofonu nasıl ?

böyle bir mikrofona denk geldim Videolarda Sesi Güzel Geliyor,Sizce Fiyatına Göre İyi Mi? Fiyat: 570TL Link: https://www.amazon.com/gp/product/B07MZP3N5C/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&psc=1&linkCode=sl1&tag=djfayze-20&linkId=ffcb780c6ffa5508de4e72f7bd6f98c4&language=en_US
  18. M

RTX 3080 Pc Toplama Önerisi

Eyvllah Abi Eline Sağlık
  19. M

Birleşenler Çok İyi Duruyor,Sizce RTX 3080 İçin Uyumlu Mu?
  20. M

İtopya Gibi Sitelerden Mi Yoksa Sponsorlu Kasalar Mı?
Top Bottom