Arama sonuçları: *

1. huseyinkcbyk

MONSTER ABRA A5 V12.1 notebook ram takviyesi

Monster Abra A5 V12.1 dizüstü bilgisayarımda 8 GB ddr4 RAM bulunuyor. Ben buna ek 8 GB RAM daha eklemek istiyorum. Hangi RAM bilgisayarıma uyumludur. Tavsiye verebilirmisiniz. Teşekkürler.
  2. huseyinkcbyk

GeForce Game Ready Driver güncelleme hatası

GeForce Experience programında game ready driver güncellemesi gösteriyor güncelliyorum böyle hata alıyorum yardımcı olurmusunuz
  3. huseyinkcbyk

Sistemimden gereken performansı alamıyorum

Windows 7 yapsam nasıl olur
  4. huseyinkcbyk

Oyunlarda hiç fps artışı olmadı
  5. huseyinkcbyk

İşlemci: AMD Athlon 7750 Dual-Core Processor 2.70 GHz RAM: 8 GB DDR2 Ekran Kartı: Asus Nvidia Geforce GT-730 4 GB 128 Bit İşletim Sistemi: Windows 10 4 GB RAM im vardı 4 GB daha aldım ama hiç bir etkisi olmadı performans hala aynı gereken performansı alamıyorum yardımcı olurmusunuz
  6. huseyinkcbyk

RAM takviyesi yapıcam yardım lazım

yukarda paylaştığım özelliklerle uyumlu mu? peki bu ram
  7. huseyinkcbyk

Yardımcı olabilecek varmı
  8. huseyinkcbyk

laptop değil masaüstü
  9. huseyinkcbyk

farklı bi arkadaşın bu benim değil :D
  10. huseyinkcbyk

Performans Düşüklüğü

ram ların özelliklerini burada paylaşmıştım cpuz programından bana ram önerdiler uyumlu olan ve önerdikleri ramı aldım 1591643217 ama aldığım ramlari burada önermişlerdi ve ramlarımın özelliklerini atmıştım
  11. huseyinkcbyk

RAM ın özellikleri böyle 1 tane 4 GB almayı düşünüyorum buna uyumlu olan bi ram önerebilir misiniz?
  12. huseyinkcbyk

Performans Düşüklüğü

farklı
  13. huseyinkcbyk

Performans Düşüklüğü

8 gösteriyor
  14. huseyinkcbyk

Performans Düşüklüğü

AMD Athlon 7750 Dual-Core Processor 2.70 Ghz 8 GB DDR2 RAM ASUS Nvidia Geforce GT-730 4 GB 128 Bit
  15. huseyinkcbyk

Performans Düşüklüğü

bilgisayarıma sağ tıkladığımda 8 gb ram görünüyor
  16. huseyinkcbyk

Performans Düşüklüğü

lolde neden artmadı peki
  17. huseyinkcbyk

Performans Düşüklüğü

lol ve pubg mobile
  18. huseyinkcbyk

Performans Düşüklüğü

evet eminim 8 gb ram yazıyor ama oyunlarda falan performans hala aynı 1591641331 darboğaz yapıyordu o sebeble ram takviyesi yaptım
  19. huseyinkcbyk

Performans Düşüklüğü

Geçen bi konu açmıştım 4gb ddr2 ram yetersiz diye üzerine 4gb daha alın demişlerdi burada aldım taktım 8 gb ram oldu ama performansta bi değişiklik olmadı hala aynı
  20. huseyinkcbyk

DDR2 RAM takviyesi yapıcam anakart uyumu.

tamam hocam teşekkürler peki son bir sorum daha olucak kusra bakmayın yordum sizi :) Şimdi bu ram i de alırsam sistemim şu şekil olucak İşlemci: AMD Athlon 7750 Dual-Core Processor 2.70 GHz RAM: 8 GB DDR2 RAM Ekran Kartı: ASUS Nvidia Geforce GT-730 4 GB 128 Bit Bu sistemle PUBG Mobile ve GTA 5...
Top Bottom