Arama sonuçları: *

1. M

Windows Kurulumda Sürüm Seçme Gelmiyor

knkm reviosu kurarken superlight diye bir sürüm var normal windows 4gb ram kullanırken revios superlight 700 ile 1000 mb arasında ram kullanıyor buda = +fps
  2. M

laptopu vatandan aldım aldığımda freedosdu vatanda 1000tl verdik lisansi işletim sistemi kurdurduk yani aslında bilgisayar fabrikadan işletim sistemli çıkmadı
  3. M

merhaba ben performanslı bir sistem olan windows 10'un değiştirilmiş işletim sistemi olan reviosu indirdim aslında bu kurulumu direk windows 10 olarak düşünebiliriz işletim sistemini kurarken sürüm seçme yeri gelmiyor ilk önce şartları kabul etme yeri geliyor ondan sonrada direk işletim...
  4. M

Performans sorunu Yaşıyorum

Ben yaklaşık 1 buçuk hafta önce Asus TUF Gaming A15 FA506I oyuncu laptopunu aldım ama internetteki benim bilgisyarıma yapılan testlerle benim bilgisayarıma yapılan testler çok alakasız onlar çektikleri videoda mesela fortniteda normal maçta 140-150 civarında alırken ben kreatifde bile fps...
  5. M

Oyuncu laptopum performans vermiyor

Ben yaklaşık 1 buçuk hafta önce Asus TUF Gaming A15 FA506I oyuncu laptopunu aldım ama internetteki benim bilgisyarıma yapılan testlerle benim bilgisayarıma yapılan testler çok alakasız onlar çektikleri videoda mesela fortniteda normal maçta 140-150 civarında alırken ben kreatifde bile fps...
Top Bottom