Arama sonuçları: *

1. ONURRS

Mühendislik için laptop önerisi

almışken iyi olsun dedik aga yaw 1721330463 kanka her gün laptop almıyoruz sonuçta benimde ilk başlarda 30k civarıydı sonradan dedim almışken iyi bir cihaz olsun hem oyun hem okul işlerimi halletsin dedim az daha çalıştım bunu aldım
  2. ONURRS

https://www.akakce.com/oyun-bilgisayari/en-ucuz-hp-victus-16-r0009nt-7p6k6ea-i7-13700h-16-gb-512-gb-ssd-rtx4070-16-1-full-hd-notebook-fiyati,127016459.html
  3. ONURRS

Mühendislik öğrencisiyim geçen yıl hp victus 16 4070 i7 13700h lı olan modelini aldım 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum çok memnunum hiçbir sıkıntısı olmadı hp bakabilirsin
  4. ONURRS

Windows 10 pro dan 11 e update ile geçme sağlıklı mı ?

Dostum flash ile temiz kurulum daha iyi olur dediler
  5. ONURRS

Update ile geçme sağlıklı değil demi
  6. ONURRS

Arkadaşlar hp victus 16 4070 ve i7 13700h işlemcili modele sahibim işlemci boşta rastgele ısınmalar yapıyor ve birçok sürücü uyumsuz win 11 e geçmeyi düşünüyorum. Bilgisayarda baya dosya var gitmesini istemiyorum sizce ne yapmalıyım ?
  7. ONURRS

NVIDIA APP Otomatik Gpu Hız Aşırtıcı

Ama otomatik yapacak diyor ben müdahale etmeyeceğim ve pc de garanti var bu konuda sıkıntı yaratır mı ?
  8. ONURRS

NVIDIA APP Otomatik Gpu Hız Aşırtıcı

Arkadaşlar Nvida app ı güncelledim ve böyle bir sekme açıldı burada ayarı açtığım zaman pc de bir sıkıntı olur mu veya açmalı mıyım önerilerinizi bekliyorum.
  9. ONURRS

Oyuna girince ping aniden fırlıyor

evet türk telekom ama bı hız sınırlamayla falan olsa da çözülse çok daha iyi olur diye düşünüyorum
  10. ONURRS

kanka peki bunun bir programı vs var mı bilgin var mı ?
  11. ONURRS

çıkıyor kanka 1715255728 sınırlama çalışmıyor neden bilmiyorum aynısını yaptım
  12. ONURRS

hocam her dediğini yaptım ama sınırlamıyor oyuna girdim telefondan video açtım yine aynı oldu 1715255522
  13. ONURRS

hocam yapıyorum hemen 1715255105 deneyeyim
  14. ONURRS

Hocam ZYXEL VMG3312-B10B modemim bu
  15. ONURRS

kablolu da denedim kablosuz da denedim birisi internete girince ping uçuyor 1715254591 Hocam onu nasıl yapacağım bana o lazım işte sınırlamam lazım ki benim pc ye daha fazla internet gelsin ping olmaz o zaman herhalde
  16. ONURRS

Hocam tek çare vdsl midir ?
  17. ONURRS

Arkadaşlar evde 4 cihaz bağlı modeme benimle birlikte 5 cihaz bağlı oluyor cs ye girince ve diğerleri de internette olunca doğal olarak ping aniden 350,450 ye fırlıyor sonra 120 , falan yani hiç oynanmıyor. İnternetim 16 mpbs adsl acaba bir yöntemi var mı 16 mbps nin 8 ini sadece ben alsam ve...
  18. ONURRS

MANOR LORDS ERKEN ERİŞİM İLK BAKIŞ

senin dediğin hangi panda bilmiyorum ama benim dediğim pintipanda
  19. ONURRS

MANOR LORDS ERKEN ERİŞİM İLK BAKIŞ

Arkadaşlar panda oynuyor şuanda sizce oyun nasıl ben çok sabırsızlanıyorum
  20. ONURRS

gibir nasil iyi midir?

Hocam arkadaşım 1 yıla yakın kullandı onun yorumu şu şekildeydi diyor ki ilk başlarda çok güzeldi stabil ve sağlam bir internet sağlıyordu sonradan cıvıttılar bende o yüzden comnet e geçtim demişti bana
Top Bottom