Arama sonuçları: *

1. NIGHTMARES7

Bundan Sonra Windows 10'a geri dönülür mü?

Dosya gezgininin çökmesi, windows 11'in 10'a kıyasla daha yavaş hissettirmesi gibi sebeplerle Windows 10'a geçmek istedim fakat yakında 10'un desteği bitecek. geçmek mantıklı mı? sistemim: Ryzen 5 5500U GTX 1650 16 GB 3200 MHZ Samsung 870 Evo Plus 1 TB M2 SSD
  2. NIGHTMARES7

Yardım CS2'de el sonu otomatik mikrofon açılıyor

CS2'de el sonu otomatik mikrofon açılıyor. bunu nasıl çözebilirim?
  3. NIGHTMARES7

Laptop'a mikrofonlu kulaklık takmama rağmen çalışmıyor.

Bununla hem kulaklık hemde mikrofon jak'ını tek bir yere bağlıyorum. Fakat ses kulaklık mikrofonundan değil, laptop'un dahili mikrofonundan gidiyor. Seçeneklerde de sadece bir adet mikrofon gözüküyor. NOT: Aynı kulaklığın mikrofonu, masaüstü bilgisayarda çalışıyor.
  4. NIGHTMARES7

Windows yüklenmiyor.

Bir gün bilgisayarı açtığımda "Otomatik Onarıma Hazırlanıyor" diye bir şey çıktı. 7-8 saat beklememe rağmen hiçbir şey olmadı. Birkaç şey denedikten sonra işin çözülmeyeceğini düşünerek format atmak istedim fakat USB belleği boot menüsünden seçtikten sonra windows logosu geliyor fakat daha...
  5. NIGHTMARES7

Bilgisayar açılırken "Otomatik Onarıma Hazırlanıyor" ekranında kalıyor.

Reis selamlar. 2 saat önce format için boot menüsünden usb belleği seçtim. 2 saattir sadece böyle bekliyor.
  6. NIGHTMARES7

Bilgisayar açılırken "Otomatik Onarıma Hazırlanıyor" ekranında kalıyor.

Bilgisayar açılırken "Otomatik Onarıma Hazırlanıyor" ekranında kalıyor. İnternette çözüm videolarında bu ekran sonrasında gelen ekrandan gelişmiş seçeneklere giriyor ve bazı ayarlar yapıyorlar ama bende o ekran da gelmiyor. 7 saattir bekliyorum hala daha bir sonraki ekrana geçmedi. Sorun dün...
  7. NIGHTMARES7

Yardım Samsung Galaxy 4 40mm ve Galaxy 4 Classic 46mm alınır mı? (A101'den)

https://www.a101.com.tr/elektronik/samsung-galaxy-watch-4-classic-46-mm-akilli-saat-siyah_p-26038788 https://www.a101.com.tr/elektronik/samsung-galaxy-watch-4-40-mm-akilli-saat-pembe_p-26036655 bunlar dışında da bir şey alınabilir mi?
  8. NIGHTMARES7

Yardım Max 60k Performans Odaklı Laptop Önerisi

Merhaba, Ben exocad gibi ağır programları rahatça çalıştırabilecek, performans odaklı bir laptop arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  9. NIGHTMARES7

Yardım Windows 11'de USB ve Bluetooth Kulaklıkları Aynı Anda Kullanabilir miyim?

Windows 11'e, 1 USB Kulaklık ve 1 Bluetooth kulaklık bağlayıp ikisinden ses almayı ayarlayabilir miyim? 2 Bluetooth veya 2 kablolu kulaklık da olur.
  10. NIGHTMARES7

RED SWTİCH KALVYE ÖNERİSİ BÜTÇE 1200 TL

Lecoo GK304? (Konu açılış tarihini görmedim...)
  11. NIGHTMARES7

Yardım Windows da Bluetooth kulaklık aktif gürültü engelleme çalışır mı?

Kulaklık: Anker Soundcore Life Note 3i Telefonda iken düzgün çalışan kulaklık, windows'a bağlayınca çalışmıyor. Discord ile konuşma yapacağım, ayarlardan giriş ve çıkış olarak kulaklığı seçiyorum ama yine de gürültü karşı tarafa net bir şekilde gidiyor. (öksürük sesi, klavye sesi vs.) Bunu...
  12. NIGHTMARES7

Yardım Samsung Galaxy Buds FE vs Anker Soundcore Life Note 3i

Hangisi daha iyidir? (Samsung telefon kullanıyorum)
  13. NIGHTMARES7

Yardım 1500 TL ye kadar kulak ici kulaklık önerisi

Şu anda galaxy s21 fe telefon kullanıyorum. Kulaklık olarak da galaxy buds fe düşündüm ama belki bu fiyatlara daha iyi öneriler olabilir diye düşündüm.
  14. NIGHTMARES7

Android One UI 6 güncellemesi geldi. Hemen geçmeli miyim?

Bir sorundan dolayı ekran yanıkları oluşuyor gibi sorunlar duymuştum. An itibariyle geçmeli miyiz?
  15. NIGHTMARES7

Yardım Samsung S21 FE Wi-Fi bağlantısı çok zayıf

Diğer telefonumun bağlantısı full çekiyor, samsung ise yarısı kadar çekiyor ve bazen de bağlantısı kopuyor. Ağ ayarlarını falan sıfırladım, değişen bir şey yok.
  16. NIGHTMARES7

Yardım Bu satıcı güvenilir mi? (Işıkcell)

https://www.pazarama.com/samsung-galaxy-s21-fe-5g-light-green-128-gb-p-8806092839250
Top Bottom