Arama sonuçları: *

• Users: Kermit
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kermit

GamePower kai Titanium driver sorunu

Merhaba, Gamepower Kai Titanium kulaklığımın sürücülerini kurmaya çalıştığımda, ekte gösterdiğim gibi Realtek'te hata alıyorum. Nasıl bir çözüm bulabilirim?
  2. Kermit

Yardım RTX 2060 6 GB BOŞDA 1 GB VRAM kullanımı

Hocam RTX 2060 6 GB var bende bugün RDR 2 oynarken fark ettim diğer uygulamalar 943 MB VRAM kullanıyo normalmi? (Boşda ikende aynı şekilde 700-1 GB arasında görüyorum)
  3. Kermit

Asus rog strix RTX 2070 oc 8 gb alınır mı?

merhaba sarı siteden 4800 TL ye başlıkdaki kartı buldum ancak garantisi bitmiş ve arkası açılmış satıcı termal macununu değiştim diyor sizce almalımıyım arkadaşlarım alma vs diyor? (param güvende ile alıcam)
  4. Kermit

Yardım Japonyadan alınmış MSİ RTX 2060 alınır mı??

Hocam sarı siteden şöyle bir kart buldum arkadaş 3500 TL yazmış sizce alınır mı??
  5. Kermit

Öneri R3 1200 - RTX 3050 darboğaza girermi

Merhaba hocam R3 1200 AF işlemcim var 2. el RTX 3050 ekran kartı almayı düşünüyorum sizce drop veya darboğaza girermi?
  6. Kermit

TP-Link Archer C5v sadece Power ışığı yanıyor

Merhaba, TP-Link Archer C5v modem var elimde. Bu modem dün internet gitti, bende hattan gittiğini zannettim ve fişini çektim geri açtımda ise sadece Power ışığı yandığını gördüm. Tahminimce fimware patladığını düşünüyorum. Nasıl yeni bir yazılım yükleyebilirim? Bilgisayara bağladım ancak modem...
  7. Kermit

Windows 11 CPU-Z de windows 10 olarak görüyor

Bugün CPU-Z ye bakdımda windows 11 diye kurdum işletim sistemini windows 10 diye gördüm bu hatamı yoksa temamı not: İso ile kurdum
  8. Kermit

Windows 11 Aero hatası

Rx 550 ekran kartım var. Ekran kartı driverimi yükledim zaman Aero aktif oluyor ancak yeniden başlatınca kapanıyor sorunu nasıl çözebilirim ?
Top Bottom