Arama sonuçları: *

• Users: REDUPREVO
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

yatılı fen lisesinden aynı puandaki anadoluya nakil

ikiside 411 412 puanla falan alıyor fen lisesinde bu yıl 3 hafta yurtta kaldım ve hiç memnun değilim zaten sadece ve sedece yksde çıkacak konuları işliyoruz diğerlerini atlıyoruz yani müfredat aynı anadoluya geçme sebebim servisi var ve 420 puan alan arkadaşım orda okuyor ve çok memnun liseler
  2. R

linuxta windows 10 isoyu usbye mbr yazdırma

pc eski uefi desteği ne denediysem usbye uefi kuruyo bu arada linux dağıtımım LİNUX LİTE
  3. R

Gamebillet.com güvenilir mi?

başlıkta gördüğünüz gibi far cry primal alıcam o siteden o yüzden soruyorum oyunun apex sürümü 65 TL
  4. R

Zoom troll kim olduğu bellisiz biri

bizim bir arkadaş((başka bir okuldan)) bizim id yi bulmuş ondan zoom troll yapıyor kim olduğu bellisiz ceza yermi
  5. R

TD854W modem wi-fi hız sınırlama

internetim yavaşladığı için oyun oynayamıyorum internet hızını wi fi de herkese 250 kbps şeklinde ayarlamam mümkün mü td854w modemde
  6. R

Klavyemin bazı tuşları çalışmıyor

klavyemin dün tüm tuşları çalışıyordu sabah bir kalktım bir çok tuşu çalışmıyor klavyem Piranha 2345
  7. R

Xbox kablosuzu pc bağlamak için kablo önerisi

xbox 360 kablosuz için pc kablo lazım çünkü sürekli pili bitiyor yeni konsol almak istmiyorum
  8. R

Yeni Monitör alacağım hangi panel monitör almalıyım

James Donkey: https://www.incehesap.com/james-donkey-jd24fg1ms144-24-1ms-144hz-full-hd-freesync-gaming-monitor-fiyati-46272/ viewsonic: https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10035 oyun için alacağım:):)
  9. R

Kabloyla pcden pcye veri aktarımı

Elimde bir tane iki tarafida standard olan bir usb kablo var o kabloyla eski bilgisayarımdan yeni pc ye veri aktarımı yapabilirmiyim
  10. R

anakartım b450 x570anakarta geçmek istiyorum

birsıkıntı olur mu b450 den x570 e geçecem Pc: işlemci: amd ryzen 5 3600 ekran kartı: galax gtx 1660 super ram: adata 1x16gb 3200mhz depolama: crucial 480 gb ssd güç kaynağı: 80+ 500W
Top Bottom