Arama sonuçları: *

• Users: Sp4ce
  • Order by date
  1. Sp4ce

İç ekranı kırık telefondan veri alma

nasıl halledebilirim bi bilgin var mı dostum?
  2. Sp4ce

İç ekranı kırık telefondan veri alma

merhabalar,eski telefonumun iç ekranı kırık ama dokunmatik çalışıyor.bir şekilde içindeki verileri almam gerekiyor ama bilgisayara bağlamam gerektiğinde dosya görüntüleme izni gerekiyor.yaptırmadan içindekileri almam mümkün müdür?
  3. Sp4ce

Başka bir telefona dosya aktarma

Merhaba.Eski telefonumun ekranı çatladı yeni bir telefon aldım ve eskisinin ekranı hiçbir türlü açılmıyor ama dokunmatiği hâlâ çalışıyor.Yeni telefonuma eskisindeki dosyaları aktarma şansım var mıdır?
  4. Sp4ce

Kasam çalıştığı hâlde ekran gelmiyor

Öncelikle merhaba.Dün gece kapatırken güncelleyip kapattım ve bugün kasayı açmak için düğmeye bastığımda ekran gelmedi.Kasam çalışıyor fakat monitörümün ışığı yanıp sönüyor,klavyemin numpad tuşu ışığı yanıyor 5-10 saniye içinde sönüyor,mouse ışığı sürekli yanıyor.Bilgisayar konusunda pek bilgili...
  5. Sp4ce

Monitörüm alan dışı hatası verdi

Şu an kutuda farklı bir vga kablosu buldum ve denedim işe yaradı,yardımların için çok teşekkür ederim minnettarım.
  6. Sp4ce

Modelini bilmiyorum bugün şans eseri kurcalarken pnp monitör yazıyordu , dvi girişi mevcut
  7. Sp4ce

Casper vga kablosuyla bağlı 1602336482 Maalesef başka bir kablom yok
  8. Sp4ce

Öncelikle selamun aleyküm.Bugün oyundan çıktığımda monitörümde alan dışı yazısını gördüm ve hiçbir şekilde kullanamıyorum bilgisayarımı.Nasıl düzeltebilirim?
  9. Sp4ce

Monitörüm Csgo girince gidiyor

Anladım,yardımın için teşekkür ederim.
  10. Sp4ce

Hayır fakat öncesinde hiç böyle bir sorun yaşamıyordum ve ayarlarım hâlâ aynı.
  11. Sp4ce

Csgo girdiğim zaman sağ üstte vga yazısı geliyor 2 saniye sonra gidiyor.Sonrasında da 2 3 saniye aralıklarla oyundayken ekran gidiyor geldiğinde tekrardan sağ üstte vga yazısı çıkıyor.Vga kablosunu gevşek bırakmayı da denedim fakat aynı sorun.Sadece csgo da oluyor.Sorun kabloda mıdır?
  12. Sp4ce

Pc kapandıktan sonra açılmıyor, 3sn de bir kendini resetliyor.

Arkadaşlar merhaba.Bilgisayarımın şöyle bir sorunu var;oyun oynarken bir anda kendini resetledi ve her resetlediğinde 3 saniye içinde tekrar kendine reset atıyor.Ben pek anlamadığım için anlayan bir abime ulaştığımda 4 saat dinlendirmemi,açıldığında da çok fazla oynamamamı söyledi.Her şeyi...
Top Bottom