Arama sonuçları: *

• Users: whspr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. whspr

Birkaç kulakiçi Bluetooth kulaklık

Arkadaşlar şuanlık aklımda bunlardan biri var. Fiyatları birbirinden çok farklı evet ama yine de kararsız kaldım. Umarım kullanan birileri vardır :d (Max 250-280 TL)...
  2. whspr

Yardım Drop plus arkadan gelen "tıs" sesi

Merhaba arkadaşlar, öneri ve beğeni üzerine Rampage Drop Plus aldım fakat deneyince fark ettim herhangi bir ses kaynağı aktifken hafif bir şekilde "tıss" sesi geliyor. Herhangi bir ses açık değilken gelmiyor arkadaşlar dip ses sorunu değil sanırsam. Değiştirme talep etmeli miyim? Yoksa üründe...
  3. whspr

Birkaç kulaklık önerisi

Merhaba, bütçem ortalama 350tl. Bunlar arasında kaldım şuanlık. Kumaş pad isterdim ( Corsair HS35 ) fakat şikayet çok fazlaydı. Düşünmeden "Drop Plus al" diyenler olacak fakat yine de koyuyorum diğerlerini :D Nedense Lenovo çok ilgimi çekti 😕...
  4. whspr

Öneri Logitech G332 vs....

Arkadaşlar aklımda Logitech g332 var, daha önce aklımda Corsair hs35 vardı fakat bir sürü şikayet gördüm kırılma hakkında vazgeçtim. Eğer önermiyorsanız farklı önerilere açığım (sebebini belirtirseniz sevinirim.) Bütçe ort 300-350tl...
  5. whspr

Corsair Hs35 veya farklı bir şey

Merhaba Arkadaşlar, forumdaki mesajlara baktım pek sevilmiyor gibi buralarda bu kulaklık ancak kumaş olduğu ve Corsair olduğu için ilgimi çekti ve fiyatı uygun şuan. Mikrofon orta seviye deniyor. Farklı model önerecekseniz bütçe ort. 300₺. ( Deri kulaklıklar genelde terletiyor diye kumaş almayı...
  6. whspr

2.5" 500gb ssd önerisi

Arkadaşlar Merhaba, 512gb M2 ssd doldu yanına bir tane daha normal ssd almak istiyorum aklımda aşağıdaki var incehesap gaming gecesinde 400 TL ye iniyor varsa önerdiğiniz başka bakabilirim. Ortalama 400tl verebilirim...
  7. whspr

Ryzen 3 3100 işlemci GHZ artışı

Arkadaşlar Merhaba, elimde Ryzen 3100 işlemci var. Bu işlemciye görev yöneticisinden baktığımda "GHZ" değeri sürekli değişiyor normal mi? Yani 3.0 iken bir saniye sonra 3.87 falan oluyor ve böylece fan sesi bir anda çoğalıp azalıyor ve sürekli oluyor, bazen rahatsız ediyor. Bir de bunlar güç...
  8. whspr

Ölü piksel çok mu küçük oluyor?

Arkadaşlar monitör aldım test yaptım fakat göze çarpan bir renkli ton göremedim. ölü pikseller çok mu küçük oluyor?
  9. whspr

Öneri AOC vs ViewSonic hangisi

Arkadaşlar fiyat farkına değer mi? Valorant Csgo Battlefield 4, dizi film izliyorum. Kavisliden emin değilim severmiyim bilemiyorum...
  10. whspr

Bu oyunlara hangi panel tipi önerir siniz?

Arkadaşlar genellikle Valorant, Csgo, Battlefield 4, belki sonra GTA 5 oynarım bu oyunlara hangi tip panel iyi gider? Dizi film de izliyorum. Aklımda Asus var suanlık. https://m.n11.com/urun/asus-vp249qgr-238-144-hz-1-ms-analogdisplayhdmi-freesync-full-hd-ips-monitor-1295950?magaza=betaplusteknoloji
  11. whspr

Windows Key sakıncalı olur mu?

Kullandığımız key ile pc ye müdahale veya bağlanma durumu olmaz degilmi ? internette ücretsiz olanlardan bahsediyorum. 1598391119 up?
  12. whspr

Samsung vs Asus Mönitör

Arkadaşlar hangisi? 1 ms yazıyor fakat GTG olarak 4ms geçiyor Asus böyle biliyorum. o yüzden ms ye takılmayın. Samsung https://www.n11.com/urun/samsung-lc24rg50fqmxuf-24-144hz-4ms-displayhdmi-full-hd-freesync-curved-monitor-921846?magaza=depopark#unf-info Asus...
  13. whspr

Windows 10 pro, home, single language ?

Arkadaşlar hangisini seçmeliyim ? farkları olur mu? Pro kullanmıştım önceden ama yeni pc için soruyorum. 1598085540 arkadaşlar önerisi olan yokmu :D
  14. whspr

Boşta kablo kaldı nereye takılıyor?

Arkadaşlar bu giriş anakartımda yok nereye takılıyor? 1597950256 kasa Corsair Carbide spec delta. anakart Gigabyte b450m s2h
  15. whspr

Öneri AOC vs ViewSonic monitör

Arkadaşlar hangisi? lütfen Asus vq olanı önermeyin onu biliyorum. https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/? https://www.itopya.com/viewsonic-236-vx2458-c-mhd-280-nits-1ms-144hz-hdmi-dvi-dp-kavisli-fhd-gaming-monitor/
  16. whspr

Gamepower Monitör?

Ürün iyi midir? kullanan varmı aranızda? Varsa önerdiğiniz güzel bir monitör alırım. 1500TL bütçe. https://www.incehesap.com/gamepower-gpr24c1ms144-curved-gaming-monitor-fiyati-43403/
  17. whspr

Bu hangi kargo teslim şekli?

Arkadaşlar resimdeki seçenek ( Depodan Teslim ) ne demek oluyor? Başka kargo firmasi falan ise Yurtiçi Kargo seçeceğim.
  18. whspr

r3 3100 indirim bekleyeyim mi ?

Arkadaşlar 950tl civarı satılıyor ama gaming gecesinde 799 görmüştüm. tekrar girermi bilemiyorum açıkçası sizce alayım mı :d sen bilirsin demeyin arada kaldım. boşuna beklemiş olmayayım.
  19. whspr

Önce BIOS sonra Windows?

Arkadaşlar BIOS'u Windows'u kurduktan sonra güncellemek mi yoksa ilk BIOS sonra Windows mu ? fark eder mi?
  20. whspr

Çözüldü✓ Sadece bios güncellesem yeterli midir?

Arkadaşlar yeni sistem için anakart almıştım (b450m s2h) bir sürü audio driver vs gördüm hepsini güncellemek gerekir mi yoksa BIOS yeterli midir?
Top Bottom