Arama sonuçları: *

1. DeadPix

Oyunlarda Sürekli Crash Yiyorum

hemen deniyorum 1713052318 böyle sorun yaşadım driveri silip yeniden indirdim.Bu hatayı valorant da yedim.
  2. DeadPix

60-70 derecelerde gpu
  3. DeadPix

Merhabalar, sistemim r5 5500 1660 süper 16gb ram 3200mhz bu şekildedir PUBG ve valorantda sürekli crash yiyorum nedeni ne olabilir hiçbir şekilde düzelmiyor. Driverları sildim tekrar yükledim hepsi güncel sorun ne olabilir nasıl çözebilirim?
  4. DeadPix

700TL ye kadar mouse önerisi

kankam o kronik sorunlu g300s ve g102 kullanmam. Eski mousem g102 idi bundan katar proya geçtim
  5. DeadPix

700TL ye kadar mouse önerisi

Merhaba herkese, güncel olarak katar pro xt kullanıyorum 4. yılını doldurdu ve artık kullanılamaz halde. Sizden isteğim katar pro xt gibi sensörü güçlü hafif ve tasarımı benzeyen mouse önerisi varsa süper olur.
  6. DeadPix

Soundbar önerisi var mıdır?

20k ya kadar bütçem var televizyon LG OLED sizce ne almalıyım
  7. DeadPix

Yardım Taotronics 97 Kulaklıklar Eşleşmiyor!

deneyeceğim
  8. DeadPix

şarja taktım tekrar ama bilmiyorum full olması lazım
  9. DeadPix

resetledim sol kulaklık hiç yanmıyor ki. Telefona da bağlanmıyor direkt kendini kapatıyor. Siz nasıl resetlediniz?
  10. DeadPix

Merhaba herkese taotronics sounliberty 97 aldım fakat aldığım günden beri sadece sağ kulaklık çalışıyor. Sol kulaklığın ışığı yanmıyor trendyoldan almıştım iade kabul etmediler. Kutunun şarjı full kapağı açtığım zaman sağ kulaklığın ışığı beyaz mavi yanıyor sol kulaklık ise sadece 2 sn boyunca...
  11. DeadPix

Valoranta Girdiğimde Masaüstü Çalışmıyor

Herkese merhaba Valorant a her girdiğimde masaüstü devredışı kalıyor görev çubuğunda hiçbirşeye basamıyorum, Masaüstündeki uygulamaları çalıştırabiliyorum açılıyor ama hiçbirşey yapamıyorum uygulamayla sadece öyle kalıyor, Ayrıca Valorant dan çıktığım zaman da masaüstü çalışmıyor bilgisayarı...
  12. DeadPix

Ekran kartımı göremiyorum

Merhaba 1060 3gb ekran kartım var nvidia denetim masasına basınca bu sorun çıkıyor 1680371966 görsel gelmemiş telefondan giriş yapıyorum kusura bakmayın 1680372024 Nasıl olduğuna dair hiçbir fikrim yok ama düzeldi hiçbirşey yapmadan hemde
  13. DeadPix

Öneri Steelseries arctis 3 kulaklık pedi

O sitelerde orijinal bulabilir miyim? Ve ne zaman gleir vergi falan işleri zor olcak TR sitesi olursa mükemmel olur
  14. DeadPix

Öneri Steelseries arctis 3 kulaklık pedi

5 yıldır kullandığım arctis 3 ümün pedleri ölmüş durumda yeni ped almak istiyorum ancak internet üzerinden orijinal olup olmadığını bilmiyorum bildiğimiz orijinal satan site varsa önerebilir misiniz? Kumaş olan pedden almak istiyorum. Ayrıca yan sanayi deri olanlar sizce nasıl?
  15. DeadPix

PC açılmıyor biosda kalıyor ve garip sesler geliyor

deneyeyim teşekkürler tekrardan 1679674042 İnan bilmiyorum dostum.
  16. DeadPix

Windows hdd de 1679575312 Hayır bilgisayarı açtım ve o ışık yanmaya başladı 1679575348 Biosu da güncelledim 1679575499 Şimdi de yanmıyor bilgisayar açıldığı zaman ses çıkıyor bios güncellemesinden sonra. Bip sesi geliyor 1679575683 Format işi çözer mi?
  17. DeadPix

@RTX3070 dostum anakartta vga ışığı yanıyor Sırasıyla CPU dram ve vga yanıyor ve vga da takılı kalıyor
  18. DeadPix

Teşekkürler yarın hepsini deneyeceğim yeniden yazarım.
  19. DeadPix

1Hdd 2ssd var windows ssd de 1679502938 deniyeyim hepsini
  20. DeadPix

Nerden güncelleyebilirim? Sadece biosda kalıyor pc
Top Bottom