Arama sonuçları: *

• Users: DeadPix
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. DeadPix

Oyunlarda Sürekli Crash Yiyorum

Merhabalar, sistemim r5 5500 1660 süper 16gb ram 3200mhz bu şekildedir PUBG ve valorantda sürekli crash yiyorum nedeni ne olabilir hiçbir şekilde düzelmiyor. Driverları sildim tekrar yükledim hepsi güncel sorun ne olabilir nasıl çözebilirim?
  2. DeadPix

700TL ye kadar mouse önerisi

Merhaba herkese, güncel olarak katar pro xt kullanıyorum 4. yılını doldurdu ve artık kullanılamaz halde. Sizden isteğim katar pro xt gibi sensörü güçlü hafif ve tasarımı benzeyen mouse önerisi varsa süper olur.
  3. DeadPix

Soundbar önerisi var mıdır?

20k ya kadar bütçem var televizyon LG OLED sizce ne almalıyım
  4. DeadPix

Yardım Taotronics 97 Kulaklıklar Eşleşmiyor!

Merhaba herkese taotronics sounliberty 97 aldım fakat aldığım günden beri sadece sağ kulaklık çalışıyor. Sol kulaklığın ışığı yanmıyor trendyoldan almıştım iade kabul etmediler. Kutunun şarjı full kapağı açtığım zaman sağ kulaklığın ışığı beyaz mavi yanıyor sol kulaklık ise sadece 2 sn boyunca...
  5. DeadPix

Valoranta Girdiğimde Masaüstü Çalışmıyor

Herkese merhaba Valorant a her girdiğimde masaüstü devredışı kalıyor görev çubuğunda hiçbirşeye basamıyorum, Masaüstündeki uygulamaları çalıştırabiliyorum açılıyor ama hiçbirşey yapamıyorum uygulamayla sadece öyle kalıyor, Ayrıca Valorant dan çıktığım zaman da masaüstü çalışmıyor bilgisayarı...
  6. DeadPix

Ekran kartımı göremiyorum

Merhaba 1060 3gb ekran kartım var nvidia denetim masasına basınca bu sorun çıkıyor 1680371966 görsel gelmemiş telefondan giriş yapıyorum kusura bakmayın 1680372024 Nasıl olduğuna dair hiçbir fikrim yok ama düzeldi hiçbirşey yapmadan hemde
  7. DeadPix

Öneri Steelseries arctis 3 kulaklık pedi

5 yıldır kullandığım arctis 3 ümün pedleri ölmüş durumda yeni ped almak istiyorum ancak internet üzerinden orijinal olup olmadığını bilmiyorum bildiğimiz orijinal satan site varsa önerebilir misiniz? Kumaş olan pedden almak istiyorum. Ayrıca yan sanayi deri olanlar sizce nasıl?
  8. DeadPix

PC açılmıyor biosda kalıyor ve garip sesler geliyor

Merhaba kız arkadaşımın bilgisayarından garip sesler geliyor disk bişeyler okumaya çalışıyomuş gibi ve bios ekranında kalıyor nasıl düzeltebiliriz yardımcı olursanız sevinirim. Videoyu atamadım nasıl atabilirim?
  9. DeadPix

Yardım taotronics soundliberty 97 ışık yanmıyor!

Merhaba kulaklığı yeni almama rağman şarjını fulledim ve bağlanmak isterken kutuyu açtığım zaman sadece sağ kulaklıkta 2 saniye boyunca beyaz ışık yanıyor sonra sönüyor. Bluetoothu açıyorum telefondan ama asla görmüyor kulaklığı nedeni nedir nasıl bağlayabilirim? 3. Alışım kulaklığı hiç böyle bi...
  10. DeadPix

Öneri 1000-1500 TL Arası çevre birimi seti önerileri

Merhaba bütçem toplam 1000-1500 TL arası içinde; Kulaklık Mouse Klavye önerilerinizi bekliyorum.
  11. DeadPix

DTS CUSTOM equalizer ayarı nasıl olmalı

Merhaba bilgisayara yeni format attım ve ses driverlerini indirdim. Valorantda biraz daha basslı ses almak istiyorum ayarları nasıl yapmalıyım.
  12. DeadPix

Mouse sürekli pc den çıkıyor!!

Merhaba herkese şu son 2 aydır mousem pcden çıkıyor ve hemen geri geliyor. Başka bilgisayarlarda deniyorum düzgün bi şekilde çalışıyor. Oyun oynarken çıkıp giriyor sonra takılıyor. Donanımsal bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, yazılımsal olduğunu düşünüp format attım bilgisayara ama yine aynı...
  13. DeadPix

Öneri 13-15k arası laptop önerisi

Merhabalar 13-15k arası laptop arıyorum. Monitörü 120+hz olursa sevinirim
  14. DeadPix

Öneri 15.000 TL Civarı Laptop Önerisi

Merhaba herkese arkadaşım mimarlık öğrencisi çoğu işi ağır programlarla geçecek bu yüzden render preformansı iyi bir laptop arıyoruz. Kronik sorunu olmayan laptop önerilerinizi bekliyoruz. Benim bulduğum laptoplar şunlardır: HP OMEN MONSTER TULPAR
  15. DeadPix

Formattan sonra dosyaları kurtarma

Merhaba herkese benim bilgisayarımda 2 tane ssd var. Yanlışlıkla formatı atmamam gerek ssd ye atmışım. Dosyaları nasıl kurtarabilirim? Önerdiğiniz program var mı?
  16. DeadPix

Yardım AMD stok soğutucu mu monte edemiyorum

Arkadaşlar merhaba termal macun değişimi için soğutucu mu söktüm temizledim yeni macunu sürdüm ama şimdi soğutucumu takamıyorum vidaları döndürüyorum ama vidalarda hareket yok yardımcı olursanız sevinirim. 1625580565 Termal macunu sürdüm 20 dakikadır bekliyorum
  17. DeadPix

Bu ürünler alınır mı?

Merhaba herkese malum İtopyada karne indirimleri var şunları almak istiyorum: COOLER MASTER MasterGel Regular Termal Macun KINGSTON 64GB Data Traveler 100 G3 USB 3.1 USB Bellek GIGABYTE 120GB SATA 3.0 2.5" SSD (500MB Okuma/ 380MB Yazma ) veya GIGABYTE 240GB SATA 3.0 2.5" SSD (500MB Okuma/420MB...
  18. DeadPix

Yardım Inca IKG-451 Empouse II Alınır mı? Brown Switch

Herkese merhaba klavye sanırım outemu switch kullanıyormuş. Sorum Outemu Brown Switchlerde Red Switch gibi basmama takılma işlememe gibi sorunlar var mıdır? Inca IKG-451 Empousa II
  19. DeadPix

Çözüldü✓ Ramim 8gb ve 1067mhz gözüküyor? 16gb 3200 mhz olması lazım

Merhaba herkese sorum başlıktaki gibidir. Ramim 1067 MHZ ve 8 GB olarak gözüküyor onu nasıl düzeltebilirim?
  20. DeadPix

Yardım Anakartımda kaç adet fan girişi var?

Merhaba herkese Hepsiburada nın 50 TL kampanyasından yararlanıp TERMAL MACUN - 2 ADET FAN alacağım ama kaç adet fan girişi var kaç tenesi kullanılıyor bilmiyorum. ANAKARTIM eğer yeterli giriş yoksa BUNU alabilirmiyim?
Top Bottom