Arama sonuçları: *

1. A

Artics 1 Mikrofon Sorunu

Gün boyunca kullandım mikrofonu hep çalışıyordu bozulması için hiç bir sebep olmamasına rağmen bir anda kendi kendine gitti, kulaklığım hala çalışıyor ama mikrofondan ses gitmiyor. Yapabileceğim bir şey var mı?
  2. A

Bilgisayara format attıktan sonra ekran gelmedi

Ama ekran yok
  3. A

Var 1603176493 Ne yapabilirim
  4. A

1603176281 1603176336 Tüm sürümleri temizle dedim tüm dosyaları temizle dedim bulut windows kur yeniden yükle dedim 1603176393 Daha önce eski pc me atmıştım böyle bir şey olmamıştı
  5. A

Bilgisayara format attım gece bıraktım şuan ekranı göremiyorum normal bir şey mi, eğer sorunsa ne yapmalıyım 1603175656 Ekran kartıyla ilgili olabilir mi? Formattan önce ekran geliyordu ama
  6. A

Mavi Ekran Sorunu YARDIM

video_scheduler_internal_error hatası veriyor nasıl çözebilirim windows 10
  7. A

Bilgisayar kulaklığı tanıyamıyor

Kulaklığım takılı bugüne kadar bir sıkıntı olmamıştı ama bugün takılı cihaz yok gösteriyor ama cihazım takılı başka aletlerde de çalışıyor sorun gidericide de aynı problemi gösterdi ne yapmalıyım?
  8. A

Bilgisayar açılmama problemi

Masaüstü bilgisayarımdan pek anlayamadığım sesler geliyordu ama fan sesi değildi bir şey olmaz dedim onla alakalı olup olmadığınıda bilmiyorum ama o ses çıkmaya başladıktan sonra artık açma tuşuna ilk basışımda açılmıyor tuştan kapayıp tekrar açmam gerekiyor ne yapabilirim? 1602578788 Az önce de...
  9. A

Hdmi ve display port

Hdmi ile display port arasında fark var mıdır eğer var ise nelerdir?
  10. A

AMD driver görüntü ayarları değişikliği sonrası csgoda hata

dün driverdan csgoda 1280x960 yapabilmek için bir kaç görüntü ayarını değiştirdim oyuna girdim ve ekranın sağı solu siyah olcağına sadece sağı kapalıydı ve ekranın yarısını kaplıyordu eski ayarlarına geri aldım ama düzelmedi driverı sildim düzeldi ama görüntü bozuk hatası veriyor oyuna girerken...
  11. A

Bilgisayar Karşılaştırması

rtx 2070 ve ryzen 7 2700 4.1 ghz mi daha iyi performans verir yoksa rx 5700 ryzen 5 3600 3.6 ghz mi ? (Oyun oynamak için)
  12. A

İşlemci Karşılaştırması

ryzen 5 3600 mü i5 9600k mı ?
  13. A

CyberPunk 2077 Amd Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Düzelttim böyle daha uygun bir soru oldu.
  14. A

Ama internette sistem önerileri var güvenilir sitelerde ancak bir türlü ryzen olanını bulamadım.
  15. A

R5 3500X, 16 GB 3000mhz Ram, MSI Radeon RX 5700 MECH GP OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı CyberPunk 2077 Oyununda yüksek veya orta grafiklerde akıcı oynayabilir miyim?
  16. A

Ekran kartı driverdan overclock

Amd driverda hız aşırtma seçeneği var yaparsam büyük bir fark olur mu ve oluyorsa ne kadar yapmam uygun olur ekran kartım rx5700 Fan hızını arttırmam gerekir mi?
  17. A

Ark survival evolved bağlanma sorunu

Arkadaşımla başkalarının sunucularında oynayabiliyoruz ama benim sunucumda oynayamıyoruz bağlanma hatası veriyor ne yapabiliriz. Kendi oluşturduğumuz sunucuda ki ayarları değiştiriyoruz o yüzden önemli.
  18. A

Amd Ekran Kartı Görüntü Ayarları

Merhaba rx 5700 ekran kartına oyun oynayan biri için yapmam gereken ayarlar nelerdir acaba?
  19. A

Windowsun kurulu olduğu harici diski değiştirme

bu videoda yapıyor ama eski video hala işe yarar mı acaba?
  20. A

Windowsun kurulu olduğu harici diski değiştirme

Windowsu harddiskten ssd ye kurmak için ne yapmam gerekiyor?
Top Bottom