Arama sonuçları: *

1. rizaorhan

Logitech g213 prodigy hala alınır mı

alınır 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum.
  2. rizaorhan

80 tyt 65 civari ayt kac siralama

yok 1m kardeşim
  3. rizaorhan

Şubat Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

amd wraith prism rgb
  4. rizaorhan

Valorant için ASUS VP249QGR 23.8 alınır mı?

vg24vq kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı tuf modellerine bakabilirsin... ips alırsan daha iyi olur.
  5. rizaorhan

31-32 netten 45-50 nete çıkmak.

40 net yapabilirsen istediğin önlisans bölümüne gidersin
  6. rizaorhan

Pc gpu ısınma sorunu

kardeşim boşta 40 dereceler dert edilecek dereceler değil oyundaki derecelerine bak ona göre yorum yapalım.
  7. rizaorhan

31-32 netten 45-50 nete çıkmak.

kardeşim türkçede 25 30 bandına gelmeden 40 üstü net yapamazsın benim önerim düzenli paragraf çözmen ayrıca matematikteki kolay soruları da yapabilirsin 27t 13s 7m 3f 50 net temiz...
  8. rizaorhan

Hastalığım için hangi bölüme gitmeliyim?

ortopediye gitmelisin
  9. rizaorhan

5000 TL ye oyunlarda iyi telefon önerisi

redmi note 10 pro
  10. rizaorhan

Rtx 3060 sistem 15000'e satılır mı ?

şu an elindeki teknolojik aletleri sıkı tut bence ileride alınamaz hale gelebilir. satacaksan bile yılbaşından sonra satmanı öneririm kesinlikle fiyatı artacaktır...
  11. rizaorhan

Monitör Alacağım İkisi Arasında Kaldım Sizce Hangisi ?

İkisi de üst düzey ve kaliteli markalar ben olsam msi tercih ederdim...
  12. rizaorhan

15.000 TL Civarı Laptop Önerisi

ben sistemimi itopyadan aldım müşteri hizmetleri ve kargolama hızı berbattı. Ancak o dönemki en iyi fiyattaki sistemi sorunsuz bir şekilde aldım. Tavsiye eder miyim bilmiyorum ama önemli olan fiyat performans diye düşünüyorum ben olsam bunu alırdım...
  13. rizaorhan

15.000 TL Civarı Laptop Önerisi

https://www.itopya.com/gigabyte-aorus-15p-kd-i7-11800h-16gb-ddr4-rtx-3060p-gddr6-6g-512gb-ssd-156-240hz-fhd-w10h-notebook/ fiyatına göre iyi gibi duruyor düşünebilirsin...
  14. rizaorhan

Philips 75 Hz Monitörüm var fakat Valorantta 60 Hz oynamak istiyorum.

valorant ayarlarından olmuyorsa monitörü 60hz yap masaüstünden... birde neden bunu yapmak istiyorsun merak ettim
  15. rizaorhan

F/P Monitör Önerir Misiniz Lütfen

vg24vq kullanıyorum 2 yıldır gayet memnunum hiçbir sıkıntı çıkarmadı öneririm
  16. rizaorhan

Corsair carbide spec delta aydınlatması nasıl kontrol edilir

merhaba postuma cevap alamadım da spec deltam var ve anakartıda rgb girişi yok ekstra 3 rgb fan ile kontrolcülü bir set alsam senkron çalıştırabilir miyim hali hazırda bulunan fanlar ile yardımcı olursan sevinirim...
  17. rizaorhan

Spec-Delta RGB Fan Sorunu.

bende aynı postu açtım cevap veren olmadı up...
  18. rizaorhan

Öneri Maks 9000tl iş/ders laptop önerisi

bence bi kara cumayı bekleyin bi ihtimal fiyatlar düşebilir...
  19. rizaorhan

corsair delta rgb fan ekleme

arkadaşlar b450m k anakartımda rgb desteği yok. eğer 3lü rgb bir fan seti alırsam bunu kasada hali hazırda olan fanlar ile senkron çalıştırma ihtimalim var mıdır?
  20. rizaorhan

Saber RGB sizce alınır mı?

6 ayda ogre kırmızı switchi 2 kere garantiye yolladım su an cogu tus ilk basımda okumuyor asla onermiyorum o fiyata logitech g213 prodigy bakabilirsin...
Top Bottom