Arama sonuçları: *

1. M

ASUS TUF GAMING 23.6" VG24VQR vs AOC 23.6 C24G2AE

Hangisini almam daha mantıklı olur AOC hakkında ghosting sorunları okudum kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
  2. M

PC toplamak için ne kadar beklenmeli

PC için beklenmeli mi? Özellikle ekran kartı stokları yaklaşık ne zaman yerine oturur, rtx 3060 olması gerektiği gibi ne zaman 3k civarlarına düşer, 2022 başı gibi fiyatlar daha makul seviyelere gelir mi? yardımcı olursanız sevinirim.
  3. M

USB belleğe büyük dosya kopyalayamama sorunu

işte Fat32 ye 4gb dan fazla kopyalanamıyor
  4. M

USB belleğe büyük dosya kopyalayamama sorunu

Kullandığım macOS bilgisayarda tv de kullanmak usb belleğe 4gb tan daha büyük bir dosya kopyalamaya çalışırken "disk bölümünün biçimi için çok büyük olduğundan kopyalanamıyor" hatası ile karşılaşıyorum bunun için belleği exFat a biçimlendirdim ama bu sefer de tv okumuyor ne yapabilirim? Çözümü...
  5. M

Konsol için 4K mönitör

3k civarı
  6. M

Konsol için 4K mönitör

benim düşündüğüm fiyatın yaklaşık 1.5 katı ama
  7. M

Konsol için 4K mönitör

Çok teşekkür ederim
  8. M

Konsol için 4K mönitör

PS5 PS5 de ps4 oyunlarından bahsediyordum 1605162069 bu arkadaşın önerdiği monitörü almam daha mı mantıklı yani
  9. M

Konsol için 4K mönitör

rekabetçi oyunlar oynayan b i insan değilim konsolu da zaten ps4 ve ps5 exclusivelri için kullanacağım yani sanırım çok farketmez benim için
  10. M

Konsol için 4K mönitör

Konsol ve PC de (çoğunlukla konsolda) kullanmak üzere mönitör önerebilir misiniz ben Philips 276E8VJSB/00 ( https://www.n11.com/urun/philips-276e8vjsb00-ips-27-3840x2160-4k-uhd-5ms-dp-hdmi-monitor-849438?magaza=aptekteknoloji&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel )...
  11. M

Yurtdisindan yakinim PS5 getirirse vergi oder miyim

Aynen bi gün restronda yemek yemem olur biter
  12. M

Tahminen ne kadarı bulur kararlı sürüm ps4 gibi 2 yıl fln sürer mi dolar 14 15 fln olursa daha kotu
  13. M

O zaman kararlı sürümünü beklerim ama zaten kendisi sık sık yurtdışına gidip geliyo zorlar mi yine de 1603269077 Sence ne kadar bekleriz ps4 gibi 2 yıl fln sürer mu
  14. M

Bi yakınımdan yurtdışından ps5 getirmesini isteyeceğim eğer kutusu açılır fln ise gümrükte vergi alınmadığı doğru mu
  15. M

"SyntaxError: unexpected EOF while parsing" hatası

Python öğrenmeye başladım ve öğrendiğim kursta ödev olarak böyle bir şey yapıyorum: Şimdi de geometrik şekil hesaplama işlemi yapalım. İlk olarak kullanıcıdan üçgenin mi dörtgenin mi tipini bulmak istediğini sorun. Eğer kullanıcı "Dörtgen" cevabını verirse , 4 tane kenar isteyip bu dörtgenin...
  16. M

Rtx 3070 black friday döneminde indirime girer mi?

Kart çıkınca görüşürüz o zaman yine bi konu açarım referans 3070 alınır mı diye 1599137394 Yinde de ben referans kart satılmıyor sanıyordum
  17. M

Rtx 3070 black friday döneminde indirime girer mi?

O zaman 4805 den satılcak kart o mu
  18. M

R5 3600 rtx 3070 i besler mi?

En geç kasım demiştim zaten 3 yıl içerisinde yeni bir işlemciye geçerim yani 3600 ya da 3600x den başka tercihim yok sayılır
  19. M

Teşekkkürler yani işlemciye iyi bir soğutma sağlar ve 2k bir möniþöre geçersem darboğaz konusunda bir sıkıntı yaşamam herhalde
  20. M

AOC 27" Q27G2U/BK nasıl bi mönitör?
Top Bottom