Arama sonuçları: *

1. M

ASUS TUF GAMING 23.6" VG24VQR vs AOC 23.6 C24G2AE

Hangisini almam daha mantıklı olur AOC hakkında ghosting sorunları okudum kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
  2. M

PC toplamak için ne kadar beklenmeli

PC için beklenmeli mi? Özellikle ekran kartı stokları yaklaşık ne zaman yerine oturur, rtx 3060 olması gerektiği gibi ne zaman 3k civarlarına düşer, 2022 başı gibi fiyatlar daha makul seviyelere gelir mi? yardımcı olursanız sevinirim.
  3. M

USB belleğe büyük dosya kopyalayamama sorunu

Kullandığım macOS bilgisayarda tv de kullanmak usb belleğe 4gb tan daha büyük bir dosya kopyalamaya çalışırken "disk bölümünün biçimi için çok büyük olduğundan kopyalanamıyor" hatası ile karşılaşıyorum bunun için belleği exFat a biçimlendirdim ama bu sefer de tv okumuyor ne yapabilirim? Çözümü...
  4. M

Konsol için 4K mönitör

Konsol ve PC de (çoğunlukla konsolda) kullanmak üzere mönitör önerebilir misiniz ben Philips 276E8VJSB/00 ( https://www.n11.com/urun/philips-276e8vjsb00-ips-27-3840x2160-4k-uhd-5ms-dp-hdmi-monitor-849438?magaza=aptekteknoloji&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel )...
  5. M

Yurtdisindan yakinim PS5 getirirse vergi oder miyim

Bi yakınımdan yurtdışından ps5 getirmesini isteyeceğim eğer kutusu açılır fln ise gümrükte vergi alınmadığı doğru mu
  6. M

"SyntaxError: unexpected EOF while parsing" hatası

Python öğrenmeye başladım ve öğrendiğim kursta ödev olarak böyle bir şey yapıyorum: Şimdi de geometrik şekil hesaplama işlemi yapalım. İlk olarak kullanıcıdan üçgenin mi dörtgenin mi tipini bulmak istediğini sorun. Eğer kullanıcı "Dörtgen" cevabını verirse , 4 tane kenar isteyip bu dörtgenin...
  7. M

R5 3600 rtx 3070 i besler mi?

Başta fikrim rtx 2060 s di rtx 3070 çok daha mantıklı geldi r5 3600 rtx 3070 i besler mi eğer hayırsa besleyecek en düşük işlemci hangisi
  8. M

Rtx 3070 black friday döneminde indirime girer mi?

Rtx 2060 super almayı düşünüyordum rtx 3070 tanıtıldı ve bana çok daha mantıklı geldi nvidia 4805 den başlayacağını söyledi bu da türkiye de 5000 altı olmaz peki bu kart black friday döneminde indirime girer mi girerse ne durumda olur
  9. M

Dijitsu DJT65S alınır mı

Konsol icin TV araştırıyodum bu tv ye rastladım fiyatı çok ucuz gördüm bu kadar ucuz olmasının sebebi ne konsol icin mantıklı mı konsol için daha iyi aynı fiyata ama boyutu daha küçük bir tv önerebilir misiniz ya da mönitör mü almalıyım
  10. M

Ps5 de ki ps4 arşivi nesil için yeterli boyutta mı

Ps4 sahibi değilim ps5 in kararlı sürümü çıktığı civarlarda (2-3 yıl olur diye duydum ne zaman kararlı sürümü çıkar) ps5 almayı düşünüyorum ps5 de ps4 neslinin tüm exclusive leri olacak mı ps5 alırsam ps4 neslini kaçırmamış olur muyum?
  11. M

DS4 v2 ler neden 250-300 lira

Ds4 v2 almayı düşünüyordum hepsiburada vb. Sitelerde 250 300 TL ye ds4 v2 ler var teknoloji mağzalarında 700 yl ye varan fiyatları var bu sitelerde bu kadar ucuz olmasının sebebi nedir?
  12. M

500 600 liralık anakart önerebilir misiniz

Anakart icin 500-600 arası bütçem var ne önerirsiniz
  13. M

4 ram slotlu anakart önerebilir misiniz?

MSI A320M BAZOOKA düşünüyorum bu olur mu bazî anakartlar önerebilir misiniz?
  14. M

Power Boost X-58 alınır mı?

Kasa Power Boost X-58 Psu dahil dusunuyorum alınır mı?
  15. M

PS5 Çıkınca PS4 pro

Bu yıl ıçerisinde ps4 pro almayı düşünüyorum zaten gümrük vergisi 1 ekim itibariyle %20 ye düşürülecek ps5 in çıkışı ve verginin azalması ps4 pro ya ne kadar etki eder sıfırını 2000 TL altına alabilir miyiz böyle bir ihtimal var mı
  16. M

Yükleme Ekranında takılma

Last Of us Remastered oynuyorum hastane bölümüne geldim ara sahneden so ra takıldı baya bekledim diski çıkardım sildim ps4 ü yeniden başlattım devam et e tıklıyprum bir süre sonra takılıyor ne yapabilirim
  17. M

R5 3500x RTX2060s e yeterli gelirmi

Başlıktaki gibi 3600 almak yerine 3500 x yeterli gelir mi
  18. M

RTX 2060 Super vs RTX 2060

Olay başlıktaki gibi. RTX 2060 mı almalıyım yoksa bütçemi zorlayıp 2060S i mi tercih etmeliyim. Aradaki fiyat farkı bana o performans farkını da verir mi?
  19. M

Corsair Carbide SPEC_DELTA vs Thermaltake Versa J24

olay başlıktaki gibi hangisi seçilmeli fiyatları aynı (10 TL lik bir fark var) ikiside 650w 80+ hangi kasayı seçmeliyim https://www.itopya.com/corsair-carbide-serisi-spec-delta-rgb-tempered-glass-650w-80-usb-30-mid-tower-kasa/...
  20. M

2060s vs r5 3600 icin anakart

olay başlıktaki gibi MSI B450M-A PRO MAX düşünüyorum yeterli olur mu?
Top Bottom