Arama sonuçları: *

1. AliBilgen

İphone 8 Batarya sorunu

İphone 8 64 gb telefonum var sarj dolarken bi anda dolmuyor ve mesela 37 de sabit kalıyor eksilmiyorda yükselmiyorda yeniden baslatinca sarj 45 lere çıkıyor sizce sorunu nedir batarya orjinal ve omru 100 de lütfen yardimci olun
  2. AliBilgen

Yardım 8 bin bütçe ile laptop önerisi

selam dostlarım maksimum 9 bin bütçe ile bir laptop almayı düşünüyorum oyun oynuyacagım oynadığım oyunlar csgo gta 5 forza gibi oyunlar güzel bir laptop önerir misiniz? min 2 yıl götürecek .
  3. AliBilgen

ETS 2 9.75 TL Alınır Mı?

valla klavyeden sürmek bana göre zor ben mousedan oynuyorum mousedan daha zevk alıyorum eğer truckersmpye gireceksen bence sarar aralıksız 6 saat oynadığımı bilirim
  4. AliBilgen

Yardım Linkteki laptop nasıldır ??

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-56-intel-core-i5-11300h-16gb-512gb-ssd-gtx-1650-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qamey-001-pm-HBC000004WLKR Bu laptoplar yeni çıkmış ve bunlar da 144 hz 3 ms lik ekran var sizce alınır mı bu fiyata bir sıkıntısı olur mu (bu arada linux yazıyor...
  5. AliBilgen

Monster Vs Acer Hangisi Alınır

dostlar ben yakın zaman da 8 bin tl gibi bir bütçe ile laptop almayı düşünüyorum aklım da acer nitro 5 ryzen 5 4600h lı versiyon var ama monster 120 hz oldugundan daha iyi geliyor monster da acere göre çok şikayet var sizce napmalıyım kalite olarak sogutma olarak hangisi iyidir
  6. AliBilgen

Acer nitro 5 alınır mı ??

sonradan mönitor takabilirim belki ekran o yüzden çok umrumda değil
  7. AliBilgen

eklerim kesinlikle öneri yaparsan sevinirim
  8. AliBilgen

teşekkür ederim 1620336956 teşekkür ederim
  9. AliBilgen

https://www.trendyol.com/acer/nitro-amd-ryzen-5-4600h-8-gb-ram-512-gb-ssd-gtx-1650-ti-linux-tasinabilir-bilgisayar-nh-q9hey-002-p-43118270?boutiqueId=566971&merchantId=106740 bu linkteki laptop nasıldır ısınma sorunu veya bi kronik sorunu falan varmıdır gta 5 csgo assetto corsa gibi oyunlar...
  10. AliBilgen

5000 tl monitör dahil sistem

selam arkadaşlar maks 5000 tl bütçe monitör dahil oyuncu sistemi arıyorum pc hocası gg2ye monitor ekliyince oluyor ama çoğu kişi alınmaz demiş ne yapacahimi bilmiyorum lütfen yardım edin
  11. AliBilgen

6 k Monitör Dahil Oyuncu Sistem Önerisi

Arkadaşlar maks bütçe 6 bin monitor dahil güzel bi sistem önerir misiniz?
  12. AliBilgen

Bu sistem alınır mı ??

Bütçe maks 5500 olabilir
  13. AliBilgen

Bu sistem alınır mı ??

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-1600-msi-rx580-armor-8g-oc-a320m-a-pro-crucial-bx500-480gb-crucial-16gb.html Bu sistem nasıldır ve alınır mı ?
  14. AliBilgen

Yardım 550 WATTLIK PSU BESLEME

tam bilmiyorum ama kasayla beraber geliyor psu bazı yerlerde corsair vs550 diye okudum bu heralde bide psu sorun yaratmaz demi edit:12v kanalından 504 watt veriyormuş
  15. AliBilgen

Yardım 550 WATTLIK PSU BESLEME

selam dostlarım ben bi sistem toplicam sistemde ryzen 5 1600 ve radeon rx5500 xt 8 gb vram kullancam corsair 550 wattlık psu besleyebilir mi? sistemin tam özellikleri:16 gb ram ryzen 5 1600 radeon rx 5500xt 16 gb ram 480 gb ssd corsair spec delta kasa
  16. AliBilgen

Yardım Ekran Kartı Sıcaklık Sorunu

öyle yapıncada oyunlar kasıyor kapatmak istiyorum o yüzden
  17. AliBilgen

Yardım Ekran Kartı Sıcaklık Sorunu

Selam laptop kullanıcısıyım amd radeon r5 m330 ekran kartım var ekran kartı 60 derece olunca kullanım ve mhz hızı düşürüyor bunu nasıl kapatabilirim msi afterburnerde core temp ayarı kilitli başka yolu yokmu
  18. AliBilgen

7100 liraya kadar laptop tavsiyesi

bence al ama ramini 16 yapsan daha iyi olur sonuçta 4 gb ekran kartı var bence al ama ramini 16 yapsan daha iyi olur sonuçta 4 gb ekran kartı var
  19. AliBilgen

Amd harici ekran kartım devreye girmiyor

bunuda gördüm yaptım ama işe yaramadı artık oyun oynayasım geliyor oyunlar kasıyor 1591105514 bide bende degiştirebilir grafikler diye bişey yok
  20. AliBilgen

Amd harici ekran kartım devreye girmiyor

onuda denedim radeon ayarlarında öyle bişey yok ve driverların hepsi güncel olmasına rağmen
Top Bottom