Arama sonuçları: *

• Users: Faveouls
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Faveouls

Öneri Lego Araba Modelleri Onerebilir Misiniz?

1000-1500TL, max. 2000TL'e araba modelleri onerebilir misiniz. Lego Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1 baktim o da 9000TL. Butcemi fazlasiyla asiyor, benim butceye uygun bi seyler onerebilirseniz sevinirim.
  2. Faveouls

Öneri AMD 24.2.1'i Stabil Bulamadim Alternatif Surucu Onerisi Yapar Misiniz?

Arkadaslar 24.2.1 ve 24.1.1 bana hic stabil gelmedi. Halen oyunlarda, uygulamlarda vs. bariz sorunlar yasiyorum. 24.1.1 oncesinden onerebileceginiz stabil surucu varsa cok guzel olur.
  3. Faveouls

Ryzen 5 5600'u Hangi islemci ile Upgrade Edebilirim?

Su anki sistemim imzamda mevcut olan sistem. islemcim Ryzen 5 5600, ekran kartim ise 6600XT. Biraz fazla islemci yukune agirlikli bilgisayar kullaniyorum sanal bilgisayarlar, emulatorler vs. Sistemimi 32GB ram'e yukseltip islemci degistirecegim. Sizce islemci olarak ne tercih edebilirim, sanal...
  4. Faveouls

Amazon US 2.781,28TL'e G.Skill Ripjaws V 32 GB (2x16) 3600 MHz Ram Alınır Mı?

Merhaba arkadaslar, oncelikle RAM bu "G.Skill Ripjaws V 32 GB (2x16) 3600 MHz" Su anki 16GB 3000Mhz Ramlarim problem cikartmaya basladi, yaklasik 4 yillik falanlar. Sizlerle paylastigim ram'i almayi dusunuyorum fakat yorumlar cok dengesiz. Bazilari kullanilmis, tamire gonderilmis ramler...
  5. Faveouls

1TB M2 SSD Önerisi Yapabilir Misiniz?

2000 ve bir tık daha üzerine 1TB M2 ssd önerisi yapabilir misiniz. (DRAM olursa daha iyi olur)
  6. Faveouls

Riot Games LoL icin Windows 7, 8 ve 8.1 Destegini 21 Subat'ta Sonlandiriyor

Artik patates sistemlere sahip laptop ve is yeri tarzi, 30-60fps alan bilgisayarlarda LoL oynanmayacak. Halen daha Windows 7, 8 ve 8.1'de ciddi bir LoL oyuncu kitlesinin oldugunu asikar gibi. Sanirim ileriki surecte Vanguard'in LoL'e eklenecek olmasindan kaynakli, eski isletim sistemlerinde...
  7. Faveouls

2. Elden Gigabyte RX 6600 XT Eagle 8GB Ne Kadar Eder?

Radeon™ RX 6600 XT EAGLE 8G Bu kart 2. elden ne kadar eder. 1 yil daha garantisi devam ediyor. Bu karti satip, uzerine ekleyip 6800XT almayi dusunuyorum 2. elden.
  8. Faveouls

Yardım Razer Ortana V3 X Aynı Anda Kaç Tuşa Basılıyor?

Bu klavyede aynı anda kaç tuşu kullanabiliyoruz?
  9. Faveouls

Yardım Pazarama Nays Kartını Reddediyor

Neden bu şekilde bir hata veriyor? Pazarama üzerinden Nays kartım ile alışveriş yapıyorum bu şekilde red mesajı çıkıyor. İçerisinde bakiye var, CVV kodunu 5 dakika geçmeden giriyorum internet alışverişine kapalı falan değil. Bilgisi olan var mı?
  10. Faveouls

Yardım TÜRKİYE PAZARINDA ORİJİNAL ASHWAGANDHA'YI NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM?

Biraz araştırdım fakat sitelerde kendi güzel yorumlarını vs. yapmışlar iyi gibi gösterip satıyorlar. Orijinal olarak, kaliteli, saçma sapan içerik katılmamış halini nerede bulabilirim? iHerb üzerinden baktım fakat gümrük, reçete vs. olayları oluyormuş tam araştırmadan oradan sipariş vermek de...
  11. Faveouls

İŞ YERİ İÇİN TOPLADIĞIM SİSTEMİ DEĞERLENDİRİR MİSİNİZ?

Ara Toplam Tutar: 15.509TL Böyle bir sistem topladım iş yeri için. Anakartı bilerek B550 aldım b450 falan almak istemedim. Kasa olsun ram olsun minimum düzeyde kaliteli parçalar almaya çalıştım ne kadar başardım bilmiyorum. Sizlerde değerlendirirseniz sevinirim. Ryzen 5 5600G (4255TL) G.skill...
  12. Faveouls

İŞ YERİ İÇİN SİSTEM ÖNERİSİ

İstediğim sistem parçaları: Ryzen 5 5600G tarzı apu işlemci (Intel veya AMD) 16GB Ram 1TB Harddisk 500GB M2 SSD Anakart fark etmez Elektrik kesintilerinde vs. zarar görmeyecek bu parçalara uygun psu(kasaya dahil olan psu'lar da olabilir) Bu tarzda hazır sistemi sağlam, dayanıklı parçalarla...
  13. Faveouls

Yardım Adrenalin 23.10.1 İndirilemiyor

Diğer sürümler iniyor fakat bu sürüm inmiyor. İndirdim format atmadan önce denedim gayet güzel çalışıyordu şimdi format attım indirmeyi deniyorum bulunamadı hatası veriyor. Alternatif olarak orijinal dosyayı nereden indirebilirim.
  14. Faveouls

Şu An Kullandığınız Stabil AMD Sürücüsü Nedir?

Şu an AMD sürücülerinin durumu ortada. 23.9.3 kullanıyorum ama pek memnun değilim açıkcası. Siz ne kullanıyorsunuz?
  15. Faveouls

🔥İndirim Onvo Airfryer Manuel 5.5 Lt (1.676,95TL)

Onvo airfryer 5.5lt Cepte şokda gezinirken denk geldim, normal fiyatı 2200TL min. Cepte şokda 1677TL. Genel olarak yorumları gayet iyi, kullanan vs. var ise yazarsa güzel olur ben de almayı düşünüyorum.
  16. Faveouls

Öneri Gigabyte B450M S2H > B550 AORUS Elite V2 Upgrade Hakkında

Gigabyte B550 Aorus Elıte V2 Sistemim imzada bulunuyor. Bu anakartı alırsam ekstra 2x8GB daha alıp 4x8GB olarak kullanacağım ramlari. İleride de Ryzen 5 5600 yerine Ryzen 7 5800X3D vs. upgrade yapacağım o zamanki bütçeme göre. Bu anakartı alıp devamında dediğim gibi upgrade yapsam okay midir...
  17. Faveouls

Öneri Ryzen 5 5600/6600XT İçin B550 Anakart Önerisi İstiyorum

Bütçe +250 olabilir. Benim araştırarak bulduğum birkaç B550 anakart: Gigabyte B550 Gaming X V2 MSI B550-A Pro Gigabyte B550M Aorus Elite Msi MPG B550 Gaming Plus İleride AM5'e de geçmeyi düşünüyorum ama şu an için değil. Şu anki sistemim ile idare edip 1 yıl sonra komple AM5 sisteme geçsem...
  18. Faveouls

Öneri Acer Aspire 5 A515-56G - SAMSUNG M.2 980 - SSK M.2 Adaptörü Üçlüsü Alınır mı?

Kullanım amacı internette gezmek, film/dizi, ufak tefek oyunlar(cs, lol, tft ve indie tarzı) televizyona yansıtma için kullanma gibi. M.2 ssd ve adaptörü telefondan vs. dosya aktarımı yapmak için, belki daha sonrasında masaüstü için kullanılır. Hepsiburada indirimi ile 9999TL'e denk geliyor...
  19. Faveouls

Notebook Önerisi İstiyorum

Bütçe: 5000-6000TL Merhaba, sadece internette gezinmek, bir şeyler izlemek ve televizyona yansıtmak vs. için notebook istiyorum.
  20. Faveouls

Bufferbloat Sorunu Yaratmayacak Modem Önerir Misiniz?

Bütçe 2000-3000TL civarlarında.
Top Bottom