Arama sonuçları: *

1. KrackeR

Ne olduğunu bilmediğim 0

Aktif olarak kullandığım bi Nvidia'nın overlay'ı var onun dışında kullanmıyorum, arkada çalışan overlay gösterebilecek uygulamaları kapadım fakat gitmedi
  2. KrackeR

Ne olduğunu bilmediğim 0

Bilgisayarın bazı uygulamalarında bu üstte nerden geldiğini bilmediğim bir 0 ibaresi var, önceden yaşayan olduysa nerden olduğunu biliyordur diye sormak istedim.
  3. KrackeR

Yardım İşlemcinin böyle bölünmesi normal mi

HP'nin uygulamasında cpu kullanımı %2 yazıyordu, ben de nasıl bu kadar az olur diyip bi bakayım dedim baktığımda ise bazı çekirdeklerin kullanılmadığını gördüm, işlemcinin çekirdek kullanımının böyle dengesiz olması normal midir
  4. KrackeR

Valorantta fps drobu

Bi zamandır valorant oynuyorum fakat son zamanlarda oyunuma fazla drop girmeye başladı ve sebebini hala anlayamadım ayarları en yükseğe ve en düşüğe çektim ve bir şey değişmedi hala drop giriyor bunu nasıl düzeltirim /%99 fpste görüldüğü gibi çook düşük fpsden/
  5. KrackeR

600-700 Arası Gaming Kulaklık

600-700 tl arası Gaming Kulaklık almayı düşünüyorum Şimdilik aklımda bu var: https://www.amazon.com.tr/dp/B08J45D2YK?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_A1CBHST2GXWWGTM5J9MJ isteğim sesi iyi olsun mikrofonu da çok kötü olmasın
  6. KrackeR

3060 Oyunlarda VRAM farklılığı

Merhabalar, 3060 6gb ekran kartı içeren bi laptopum var ve GTA 5'te VRAM 6gb gözükür iken Max Payne 3'te VRAM 3 gb gözüküyor bu neden böyledir işlemci ekran kartının o kadar VRAM'i yok ondan dolayı o değildir fakat neden böyle bir fark var
  7. KrackeR

Çözüldü✓ Lenovo ideapad 3, hp omen, acer nitro nasıl (hepsinde RTX 3060 var)

hp omeni bikaç gün önce aldım oyunlar için şunları söyleyebilirim csgo ve valorantta sıkıntı yaşmazsın zaten gtada ise olabilen tüm ayarları açtım ve sonunda 60fps gibi bi sonuç aldım tabi açılabilen her şey açık olduğu halde gayet iyi oyunlar konusunda sıkıntı yaşamazsın laptop da iyi bana göre
  8. KrackeR

i5 11400h vs r5 5600h

Yorumlarında ışık sızması var diyolar bilmiyorum ekran boyutuyla alakası var mıdır
  9. KrackeR

i5 11400h vs r5 5600h

Laptop alacağım ve aynı fiyata daha iyilerini ararken bunları farkettim farkları işlemcileri vs ekran boyutları biri hangisi daha mantıklı olur oyun oynayacağım ve biraz da iş yapacağım ama çok önemli değiller bu fiyata başka öneriniz varsa önerinizi de alabilirim maksimum 18000e kadar...
  10. KrackeR

Postal III neden başka bir yayıncıdan çıktı

2. Oyun gayet iyiydi oysa
  11. KrackeR

4. Oyunu yine RWS çıkardı ama
  12. KrackeR

Postal III neden başka bir yayımcıdan çıktı o zamanlar pek takip etmediğim için konuları olayları bilmiyordum bilen var mı ? Normalde oyunları RWS (Running With Scissors) yapar fakat Postal III'e baktığımda geliştiricisi Trashmasters ve yayıncısı Akella'ydı neden böyle
Top Bottom