Arama sonuçları: *

• Users: m.el.baran
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Bu sistem kac TL eder

Gigabayte anakart Intel core 4 cekirdek islemci Palit 2 gb veya 4gb ekran karti 3gb ram Hdd 500gb dan yuksek olmasi lazim Cd dvd okuyucu var Psu 330W Kasasinda hasar yok.
  2. M

8 GB RAM 6 GB GÖZÜKÜYOR

Islemcim Amd ryzen 3200u vega 3 cpu ekran kartim mx 230 8gb ramim var ancak 6 gb kullaniyor 2gb donanima ayrilmis 64bit sistem nasil cozecem bunu ya nolur yardim edin
  3. M

Donanıma ayrılmış RAM sorunu

Arkadaşlar fotoda göründüğü gibi 8gb ramim var anack 6gb ı kullanabiliyorum 2 gb'ı donanıma gidiyor işlemcim ryzen 3200u vega3 cpu ekran kartım nvidia mx230 gta 5 fivem oynarken sıkıntıya giriyorum 60fps oynarken bir anda timed out hatası alıyorum fivemi adam akıllı kaldırıp fps boost pack koyup...
  4. M

Fivem Roleplay sunucu başvuru formu sorusu yardım

1 Motele doğru bir akşam yürüyüş yaparken açlıktan bayıldınız ve EMS ekiplerine haber verdiniz. Hastaneye götürüldünüz ve doktorlar başınıza ne geldiğini çözmeye çalışıyorlar. "/do Kişi açlıktan bayılmıştır" komutu vermenize rağmen sizi ameliyathaneye aldılar ve sanki beyin kanaması...
  5. M

Emulatör Pes 2021 Mobile Kasma Sorunu

Gameloop da denedım Bluestack de denedim Memu da denedim hepsinde kastı işlemcim AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile Gpu mx 230 8gb ram PUBG mobile kasmıyor valorant kasmıyor diğer emülatör oyunları moba oyunlar kasmıyor pes ve fifa da böyle bir sorun var araştırdım bulamadım bunu nasıl...
  6. M

Friday 13 Steam Oyun Bulmuyor

13.cuma lobide bekleyip duruyom yabanci bir arkadasla parti yapip girdik oyle buldu tek basima girince bulmuyor ne yapmaliyim?
  7. M

PES 2021 Mobile Emülatörde Kasıyor

Gameloop da denedım Bluestack de denedim Memu da denedim hepsinde kastı işlemcim AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile Gpu mx 230 8gb ram PUBG mobile kasmıyor cs kasmıyor diğer emülatör oyunları moba oyunlar kasmıyor pes ve fifa da böyle bir sorun var araştırdım bulamadım bunu nasıl çözeriz?
  8. M

Apple Uygulama Desteği 64 Bit Yok

Apple Uygulama Desteği 32 bit var ancak 64 bit yok. Laptop yeni herşeyi güncel. iPhone cihazı iTunes'de görmüyordu. Baya bir uğraştık ancak bu kadar yapabildim. 64 Bit'e de ihtiyacımız var mı bilmiyorum yardım edin lütfen. 1621773761 Böyle bir hata daha var
  9. M

İtunes Telefon Simgesi Yok

Cihaz İphone 12 pro max İtunesi kaldırdık yeniden yükledik ancak halen sorun çözülmedi driverlarını da yükledik galiba 1 tanesi eksik oldu onunda hangisi oldunu bulamadık halen telefon simgesi çıkmıyor win 7 pc mizde kendısı kurdu yükledi driverları onda oldu ancak bunda olmadı lütfen yardım edin.
  10. M

İtunes PC'ye İnmiyor

Arkadaşlar telefon İphone 12 pro max itunesi görmedi kaldırdık tekrar yüklemeye çalıştık ama yüklenmedi windowsu update ettik halen olmuyor ne yapmamız lazım?
  11. M

Fps oyununda VPN açmak?

Herkese merhaba ben mobilde bir oyunda critical ops da ranked oynarken bazi türk arkadaşlar vpn açıyorlar ve bazıları yuksek ping alırken 100 200 ve bunu sabit alıyorlar bazılarıda 5 ping gibi düşük pingler alıyorlar ve bu adamlar o kadar hızlı hareket ediyorlar ki ben adamlara aim alamıyorum...
  12. M

64 BİT EMÜLATÖR DE SCRİPTLER ÇALIŞMIYOR

Merhaba ben 64 bit emülatörde 64 bit scrpitler açmak istiyorum game guardıon ile birlikte ama açılmıyorlar. Bunun sorunu nedir acaba ?
  13. M

64 BİT WİN 10 A NASIL 32 BİT EMÜLATÖR KURARIM

Arkadaşlar merhaba benim pc 64 bit ama ben 32 bit lik emülatör yüklemek istiyorum ve şöyle bir hata ile karşılaşıyorum Fotoda ki gibi bir hata alıyorum acaba ne yapmam lazım ???
  14. M

UYGULAMA İNDİRMEME SORUNU LÜTFEN YARDIM EDİN ACİLL

Arkdaşlar bir uygulama indiyorum 5mb sıne kadar ındırıyor ve ardından devamı gelmıyor. Bunu sorunu nedir İnternetim Superbox 10mb 5gb upload
  15. M

Tablete Root atarken recovery diye bişeye geçti foto var acil yardım lazım

Fotoda göründüğü gibi kaldı yardım lazım arkadaşlar acil lütfenn
  16. M

Youtube Video Yükleme %0 İşlenmede Takılı Kalıyor Neden?

Merhaba Youtube kanalıma yeni video yüklemek istiyorum ama videom %0 işlenmede takılı kalıyor. Telefonumdan da videoyu yüklemeye çalıştım yüklendi fakat 360p yüklendi ben videoma 720p render yapmıştım bu olay dünden beri var acaba neden?
  17. M

Papara Hesabımı Youtube Hesabıma Bağlayabilir miyim?

Youtubeden kazandığım parayı papara hesabıma aktarabilir miyim? Böyle bir şey var mı?
  18. M

Youtube Hesabı Papara'ya Bağlama

Youtube den gelen paraları papara hesabına bağlayabilir miyim? Böyle bir şey var mı?
  19. M

Monster Notebook Yayın Performansı?

Monsterın 1660 Refresh sürümü i5 10300h 16gb ram Yayın yapabilir miyim? Vİdeo çekebilir miyim? GTA 5 CSGO gibi oyunlar oynucam.
Top Bottom