Arama sonuçları: *

1. A

60 bin tl laptop önerisi

Alacağın laptopun ekran kartı türüne dikkat et. Max-p ve max-q diye bi mevzu çıkarttılar laptoplarda.
  2. A

Intel call of duty bundleda yaşadığım hata

Hocam blocklanmaya dair bir mail almadım
  3. A

Intel call of duty bundleda yaşadığım hata

Monster laptop sahibi olduğum için call of duty mw2 kampanyasından faydalandım ve kod aldım.kodu Intel üzerinden aktif ettim ve oyunu battlenet hesabıma aktarmak için Intel ile battlenet hesabımı eşleştirdim. Attığım resimde reff003 ile başlayan yerde normalde şimdi al butonu var. O butona...
  4. A

bana yapılan yanlış bilgilendirme ve fazlası.

hocam aldığımdan beri harici klavye ile kullandım pc yi. son zamanlarda kendi klavyesini kullabmaya başladım. ilk başta A tuşu takılı kalıyordu. fiizksel bir takılma yok içerden takılma var.farkedince aradım yazılımsaldır yüksek ihtimal dediler. sonra format attım düzelmedi harici klavyeyi...
  5. A

hocam başka seçenek yoktu mecbur aldım. fiyat farkı 4k idi
  6. A

gençler bundan 3-4 ay önce monster tulpar t5 v22.1 model laptobu almaya karar verdim. Almadan önce monsterı arayıp mux seitch özelliğinin olup olmadığını sordum ve var dediler.bilgisayarı sipariş verip elime ulaşınca bios da mux switch ile ilgili bir ibare göremedim ve tekrar aradım. bu seferde...
  7. A

60GB SSD BİR ANDA 25GB A DÜŞTÜ

Solda depolamanın altındaki idsk yönetimi.sizde göremedim
  8. A

laptop bazen sapıtıyor

tamamdır teşekkür ederim
  9. A

hocam sol üstte konsol ağacını göster var ona basın solda bir liste açılacak oradaki disk yönetiminin ss ini atın
  10. A

aygıt yöneticisini açıp disk yönetiminin ss ini atarsanız yardımcı olmaya çalışırım
  11. A

laptop bazen sapıtıyor

Monster tulpar t5 v22.1 model laptobum bazen kafayı yiyor.Örneğin neyi açarsam açayım yeni sekmede açıyor.Bilgisayarın ayarı yeni sekmede aç olmamasına rağmen.Discordda bile bir kanala tıkladığımda internet sayfasından açıyor.youtubede bir video açtığımda yeni sekmede açıyor.ctrl+alt+delete...
  12. A

işlemci frekans sabitleme

monster markalı laptobum var 11.nesil i7 işlemci vari çinde ve 4-4,5 ghz bandında çalışıyor ve bu frekanslara çıkınca haliyle fan devreye giriyor.benim için 3.5 ghz yeterli.bu frekans değerini nasıl sabitleyebilirim?turbo işlemci özelliğini devre dışı bırakınca 2 ghz de sabit çalışıyor fakat fps...
  13. A

monster tulpar t5 v22.1 nasıldır?

gençler selam. başlıkta belirttiğim laptopbu almayı düşünüyorum.kullanan deneyimi olan var mı
  14. A

koşu ve futbol için bluethoot kulak içi kulaklık

aynen hocam bu. fakat inceleyin hoşunuza giderse alın
  15. A

xbox u dönüştürücü ile tüplü monitöre bağlayıp oynayabilirmiyim

hocam ben sana istersen xbox da kullandığım monitörü ve donusturucuyu makul fiyata vereyim. xbox ı sattım ben yatiyo monitör
  16. A

Anakartımın Biosunu nasıl güncellerim

hocam oncelikle kartinin bios sürümünü öğren. calistira dxdiag yazinca çıkıyordu sanırsam. ardindan kartınin driverlerini kartinin kendi markasinin sitesinden bulup indirmen gerekiyor. bütün driverleri sirasi ile yapman lazim. örneğin kartın A.B.C seklinde üç adet driver güncellemesi var...
  17. A

1000tl kulaklık önerisi

hocam yaz aylari kulakustu kulaklik xok sıkıntı oluyor. ben hp nin klimalı kulakligini almayi dusunuyorum. bakabilirsin sende
  18. A

12.000TL Sistem önerisi

hocam donanım arşivi sistemlerini bekle. 3060 lı sistemi 9k ya vermisti kral abim
  19. A

Laptop ilk günden ısınıyor

hocam msi afterburner ile detayli bilgi edinebilirsin.stres testide yapabilirsin
  20. A

koşu ve futbol için bluethoot kulak içi kulaklık

hocam razer hammerhead öneririm. 500 tl bandinda idi. bi aralar stok bittigi icin 1500 e kadar çıkmıştı suan bilmiyorum ama kulaklık iyi 1633810509 evet dedigim gibi 950 den satılıyor. biraz bekle acelesi yoksa. araştırırsin hem kulaklığı
Top Bottom