Arama sonuçları: *

1. HalilibrahimPrkn

Logitech g213 oyunlarda rgb çalışmıyor

Merhaba bu sorunu nasıl halledicem bilmiyorum ama gta 5 e girince klavye rgb ışıkları kapatıyor ve açılmıyor bilen varsa yardım edebilirmi
  2. HalilibrahimPrkn

Hepsiburada dan linuxlu laptopu win10 yapma

Merhaba hepsiburada dan Linux işletim sistemli Bi laptop aldım fakat bunu Windows 10 nasıl geçireceğini bilmiyorum bu konu hakkında bana yardım edermisiniz
  3. HalilibrahimPrkn

9000 TL bütçem var hangi oyuncu notebook almalıyım

Öncelikle iyi akşamlar. Üniversite ye gideceğim için bir notebook almaya karar verdim, fakat hangi bilgisayarı alacağımı bilmiyorum ben normal de şu bilgisayarı almayı düşündüm : Acer Nitro 5 Intel Core i5 10300H 16GB 512GB SSD GTX1650Ti Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar...
  4. HalilibrahimPrkn

Gta 5 rockstar hesabımı görmüyor

İyi akşamlar bugun arkadaşlar ile gta 5 online girelim dedik bende gta açdım fakat oyuna girmesi onlşne bağlanmıyor esc basıyorum online diyorum enter basıyorum hesabım geliyor orda grand thefth auto V is offline yazıyor rety connect dediğim zaman yükleniyor fakat sonra yukarıdan adım yazıyor ve...
  5. HalilibrahimPrkn

Vatan PC oem hazır sistem

İyi akşamlar ben vatan pc den bilgisayar almak istiyorum bütcem 6500 TL bu bilgisayar nasıl Asus rog strix 1660 super 6gb İntel core i5 9400f Asus tuf H310M-PLUS CRUCIAL basilisk 8 gb 2666 mhz ram CRUCIAL 480 gb ssd Ramapge platino kasa (Kasa hiçbir ramapge sitesinde yok incelemede yok) Bunun...
  6. HalilibrahimPrkn

Ups kargo sigorta sorunu

Abilerim ablalarım öncelikle iyi günler dilerim umarım bu mesajı hızlı görür ve yanıtlarsınız ben yaklaşık 2 ay önce antalyadan abime bir bilgisayar toplattım babamın işi nedeni ile bilgisayarı ups kargo ile rizeye gönderdi fakat Kasa yolda kırıldı kasanın ön camı ve anakrtın üstündeki soğutucu...
  7. HalilibrahimPrkn

Hyprex Fury 480 gb RGB sorunu

Merhabalar öncelikle ben bilgisayarım için hyprex ssd aldım fakat bu ssd driver yok galiba ben bulamadım benim bilgisayarım rgb fanlarını maviye ayarladım bu cihaz açıldığı zaman kırmızı yaznı fakat benim anakartı asus b450 m k olduğu için asus aura sync özelliği yok ben ssd nin rgbsini nasıl...
  8. HalilibrahimPrkn

Yardım Vatan bilgisayar oem sistemleri

Merhabalar. Ben bu yaz bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum fakat vatan bilgisayarın oem sistemlerinin birini gözüme kestirdim bu bilgisayarın bağzı parçalarını sevmedim bu bilgisayarı almaya gittiğim zaman bilgisayarı satın almadan önce parçaları değiştirebilirmiyim ?
Top Bottom