Arama sonuçları: *

1. deniz00

Sürücü güncelleştirme

arkadaşlar bu sorun yüzünden internete bağlanamıyorum internet olmadığı için sürücüyü güncelleştireyorum yardım eder misiniz
  2. deniz00

web sitesi çevrimiçi ancak bağlantı denemelerine yanıt vermiyor

yok hepsinin kutusu kitapçığı duruyor yarın garantiye verecez bakalım sorunu bulup yapabilecekler mi yoksa yeni anakart alacam
  3. deniz00

yok toplama PC temmuz başlarında almıştım
  4. deniz00

büyük ihtimalle sorun anakartta bu servisle hiç uğraşmak istemiyorum ama artık yapacak bir şey yok 1-2 ay bilgisayaraız kalacaz
  5. deniz00

arkadaşlar bilgisayarımda böyle bir sorun alıyorum evdeki herkes interneti kullanıyor ethernet kablosu ı başka pcye bağladık o da çalışıyor sadece benim bilgisayarımda böyle sorun var 2 kere formatladım geçmedi internetle alakalı hiçbir yeri açmıyor son sizlere danışayım dedim olmazsa servise...
  6. deniz00

cmd eski haline getirme

Arkadaşlar pc şifremi unutmuştum ve youtubedeki cmd komutuyla başlangıçtaki erişim tuşunu cmd kodu yapmıştım ve eski haline getiremiyorum yardım eder misin
  7. deniz00

Radeon uygulaması driver sorunu

133 gb boşluk var ustam
  8. deniz00

Radeon uygulaması driver sorunu

Arkadaşlar yeni driver indirmek için uygulamayı açtım daha önceden hemen indirip kurardım ama sabahtan beri indire bastığımda %0 da kalıyor ve düzelmiyor yardım ederseniz çok sevinirim.
  9. deniz00

2-3 Saat Çalıştıktan Sonra Sistemim Kapanıyor

6000 TL'ye topladım
  10. deniz00

bilgisayarın fanları ve ışıkları kapanmıyor ama ekran aniden gidiyor başlatınca da windowsun giriş menüsündne başlatıyor sanki yeniden başlata basmışım gibi oluyor 1592443545 msı afterburner la baktım gayet iyiydi ekran kartı 50 dereceyi geçmedi işlemcide 55-56 derecelerde cs de yüksek...
  11. deniz00

arkadaşlar sistemi bugğn topladım daha 1 gün bile olmadı sistemin kısaca özet geçecem rog strix rx5808gb 16gb ram 3200mhz ryzen 5 2600x tuf gaming b450 plus gaming cooler master masterbox mb511 650w psu lu 240gb ssd 1tb hdd arkadaş bugün sistemin windows10 kurulumun yaptıktan 4-5 saat sonra...
  12. deniz00

3300x ve 1660super monitorlü sistem toplama

daha uyguna 144 hz monitör alabilirsin bide işlemcini ryzen 5 2600x olarak değiştir bence 6 çekirdek ve 12 iş parçacığı bulunuyor
  13. deniz00

Oyunlarda ekran kartı sıcaklığını görebileceğim uygulama?

hwinfo64 ve msı afterburner en sağlıklı 2 program bunları kullanmanı öneririm ben ikisinide kullandım hwinfo64 biraz daha iyi seçenekler olarak
  14. deniz00

viewsonic xg2405

ben xg2405 i kullanıyorum gayet mennumun görünüşü olsun özellikleri olsun kendi etrafında belli bir yere kadar döndürülebiliyor aşağı yukarı ayarı,dikey yatay ayarı bide amd ekran var ise amd freesync ile direkt ekran kartınla bağlıntı kurup müthiş bir oyun deneyimi sağlıyor parasını tamamiyle...
  15. deniz00

Dolar düşer mi?

kardeşim protesto yüzünden dolar öyle düşmez düşse de 10-15 kuruş iner ki 6.70 civarlarında dolaşıyor zaten bu olaylar 2 haftaya biter daha fazla uzatamazlar
  16. deniz00

Donanım Arşivi Yeni PC Topluyor

parçaları hatırlamıyorum şuan ama ortalama 4000 TL'ye tekamül eder topladığı bilgisayar
  17. deniz00

ssd alıcam yardım

doğru dedin kardeşim bi an dalgınlığıma gelmiş kusuruma bakmayın.
  18. deniz00

ssd alıcam yardım

win10 yaklaşık 20-30 gb yer kaplar ssd alacaksan bütçen de uygun ise m.2 almanı öneririm 370 tl ye m.2 ssdler mevcut okuma yazma hızları 1gb yi aşkın değerleri var diğer soruların için yardımcı olamayacağım kolay gelsin
  19. deniz00

Windows 10 Hızlandırma

4gb ram çok düşük kalmış kardeşim artık min 8gb lazım en kısa sürede 8gb bir ram alıp bütçen yetiyorsa ssd de almanı öneririm
  20. deniz00

Rx 570 PUBG Performansı

ileriyi düşünecek şekilde alırsan sana yararı olur birde amd gpu'ları çok fazla güç ister bence 550 ya da 600 yapsan çok iyi olur
Top Bottom