Arama sonuçları: *

• Users: _____
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ?

bimden aldığım ürünü garantiye yollamam gerek ama fişi yok

rival 3 almıştım daha 2 yıl dolmadı ancak fişi yok sanırım bunu yine de garantiye yollayabilir miyim
  2. ?

2. el XPG Invader alınır mı ?

500tl ye yarın için anlaştık. Vidaları tam, büyük bir deforme yok. Sizce mantıklı bir alış veriş mi ?
  3. ?

İnstagrama post atamıyorum

instagrama hikaye atabiliyorum ancak reels veya post atamıyorum. 1-2 gündür böyle. Ara ara girip atmayı denedim ama her denediğimde video paylaşılamıyor diyor ve ana ekranda bu uyarılar kalıyor.Topluluk kurallarını ihlal edecek gönderiler paylaşmıyorum. Sorun ne olabilir ve nasıl çözebilirim ?
  4. ?

Bir kullanıcı satın aldım ama hala kullanamıyorum

Merhaba instagramda almak istediğim kullanıcı adı başka biri tarafından kullanılıyordu ve ben de onunla irtibata geçip para karşılığında kullanıcı adını değiştirmesini istedim. Şu anda kullanıcı adını değiştirdi, istediğim kullanıcı adı boşta ancak ben alamıyorum. Nedeni nedir, ne yapmam gerek ?
  5. ?

Basit seviye ingilizce kitap önerisi

ingilizce projesi için ingilizce bir kitap okuyacağım, anlatımı karmaşık olmayan kitaplar önerebilir misiniz
  6. ?

125kHz rfid kartlar klonlanabilirler mi ?

Okuldaki turnikede kullanılan kartlar 125kHz imiş bildiğim kadarıyla. Ben o kartı değil de anahtarlık şeklinde olan rfid tag'lerden kullanmak istiyorum ama hiçbir yerde 125kHz rfid kart yazmaya dair bir şey bulamadım. Sadece 125kHz kartları kopyalayıp taklit edebilen bir makine buldum ama onu da...
  7. ?

Render Alırken İşlemci Sıcaklığının Fazla Dalgalanması Ve Pc'nin Kapanması

Adobe Media Encoder ile render alırken bilgisayarım kendiliğinden kapandı ve bidaha render almayı deneyip bu sefer sıcaklık değerlerini takip ettim ve işlemci sıcaklığının alt çekirdeklerde 70 ile 90 arası rakamlarda seri bir şekilde dalgalandığını gördüm (bi anda 5-6 derece artıp azalıyor)...
  8. ?

Nefret Dolu Türkçe Şarkı Önerir Misiniz

Bana çok acil türkçe nefret dolu şarkılar lazım, hızlı beat, bol flex ve lirikal olarak da biraz güzel olan parçalar önerebilir misiniz
  9. ?

Bu Sistem Parasının hakkını veriyor mu ?

Kuzenim konu açmam için rica etti, bu sistem 4.5k TL ye alınır mı ? Ben bu kasa+psu'yu ilk defa görüyorum ancak bilemedim, PC Hocası'nın hazır sistemiymiş galiba.
  10. ?

Forumda ana sayfada kullanıcılara gösterilecek konuların kategorize edilmesi

Mesela keşfet adında bir sekme olmalı ve orada karşımıza çıkacak konuları kategorize edebilmeliyiz bence. Örneğin diyelim ki ben ben veya başka bir üye X ile ilgili konu hakkında herhangi bir meraka ve bilgiye sahip değil ve bu konuları görmek istemiyor, sadece Y ve Z ile ilgili konuları görmek...
  11. ?

Asus gpu tweak2 açıkken bazı uygulamalar hata veriyor

Asus gpu tweak 2 ve afterburner açıkken bazı uygulamalar hata eriyor.Misal riot client donup kapanıyordu, Gpu tweak 2 yi kapatınca düzeldi, bunun sebebi nedir ?
  12. ?

Ekran kartı fan devrinin %100 de kullanmanın herhangi bir zararı olur mu ?

Ekran kartı fanı kullanım çok yüksek olsa da %60 civarlarında, ben bu devri kendim %100 e sabitlesem uzun kullanımda herhangi bir sorun yaratır mı, meacun değiştirip oc de yapıcam.
  13. ?

Android veya Windows'tabaşka uygulamaları yönetebilen uygulamalar yazmak.

Kendime saat sınırlaması uygulayamadığım için belirttiğim saatte sosyal medya uygulamalarını kitleyebileceğim bir uygulama yapmam için hangi yazılım dilinde kendimi geliştirmem gerek ? Başka bir uygulama indirmek istemiyorum, deneyim kazanmak istiyorum.
  14. ?

USB girişli bileşenlere zararlı yazılım entegre edilebilir mi ?

Çok merak ettiğim ve tedirgin olduğum bir konu. Misal genellikle yeni mouse'lerin klavyelerin yazılım desteği var ve bazıları programdan kaydettiğiniz profili kendi belleğine kaydediyor, bu sayede siz o mouse'u başka bir cihaza taktığınız zaman yazılım yüklenmemiş olsa dahi mouse halihazırda...
  15. ?

Neden forumun sahibinin yaptığı sistem konu açılıp paylaşılıyor ?

Abdullah abinin forumunda, onun topladığı sistemi "bence" sırf reaksiyon almak için açmanız ne kadar doğru ? İnsanlar bu forumu kullanıyor, takip ediyor ise youtube üzerinden de elbet takip ediyordur ve sistemi göreceklerdir. Sistemi forum üzerinden konu açarak birden çok defa paylaşılmasının...
  16. ?

Öneri PSU seçerken dikkat edin !

Ucunda böyle sorunlar olduğundan sizleri uyarmak istedim, psu seçerken dikkat ediniz...
  17. ?

Mavi ekran yememin sebebi ne olabilir ?

Günlerdir mavi ekran yiyorum ve sebebini bulmak için çabalıyorum. Dahademin yine foruma danışmak için yazacaktım ama bir konu açana kadar toplam 7 kez mavi ekran yedim. İlk başta hdd'den sanıyordum ve hdd takılıyken 3 mavi ekran sonrasında hdd'yi çıkarttım. Mavi ekran yemeye devam edince 2...
  18. ?

Bluetooth adaptörünün driverının yarım gb olması ?

TP-Link ub400 aldım ancak azcık gecikme var, küçücük ancak hissedebiliyorum. Ben de baktım sitesine bir driverı var, ancak 418 mb. Bir dongle için bu driver boyutu bana fazla geldi ancak size de sormak istedim. Güvenip indirmeli ve kurmalı mıyım ...
  19. ?

Web programlamaya başlamak için türkcell geleceği yazanlar uygun mudur ?

Merhaba, ben içinde bulunduğum ve uymak zorunda ol(ma)dığım eğitim sisteminden fazlasıyla şikayetçiyim. 20 sene okul okuyup iş bulmak için aylarca çabalayıp sonrasında altıma araba almak kendi evimi almak için borçlara girmek istemiyorum. Şu anda henüz 11. sınıfım, önümde eğitim dönemimin...
  20. ?

crack uygulamalar için ek HDD almak mantıklı mıdır

Merhaba dostlar; İlgi ve yeteneğimin olduğu konuları geliştirmek ve bunların meyvesini yemek için bir takım programlar kurmak gerekiyor bildiğiniz üzere. Misal beatmakerlık yapmak istiyorum şimdilik amatör bir şekilde, ve bunun için fl studio gerekiyor (fl studionun free versiyonunda save alıp...
Top Bottom