Arama sonuçları: *

1. Y

65inç 4K Tv için X Box Series S alınır mı ?

2k da oynarsın. Bence tercih edilebilir
  2. Y

Steam parayı çekti ama oyunlar gelmedi

aradım bugün bu konuda yetkili arkadaşlara aktarıcam dedi 1-2iş günü içinde size dönerler dendi ama
  3. Y

Steam parayı çekti ama oyunlar gelmedi

Bankadan 74tl çekildi ve işlem tamamlanamadı ve sonradan tekrar alabilmek için bir uyarı verdi Steam sonradan tekrar satın alım yapmak istedim fakat bu defa 2 kere 74tl çekim oldu ve Şuan 220tl civarı para çekildi hesaptan ve oyunları da alamadım. Banka:Papara Bu sorunu yaşayan varsa sürecin...
  4. Y

Fujifilm Xs-10 Hangi Gimbal almalıyım ?

Başlıkta belirttiğim kamera için hangi gimbal öneriyorsunuz. Weebill S düşünüyorduk fakat uyumlu olmadığını gördük. Bütçe 6-7k
  5. Y

Monitörüm Sıfır Geldi Çalışmıyor

kablo da içinden çıkan kablo sıfır
  6. Y

ekran gelmiyor ki power söküp taktım fakat aynı, arkadaki düğmelere bastım fakat gene aynı tepkime yok
  7. Y

Şimdi kargo geldi Dell G2722HS marka monitörün power kablosu ve display portunu takdım ve hiçbir tepkime yok. Arızalı mı yoksa benim bilmediğim bir şey mi var ?
  8. Y

Asus Monitörüm Eskisi Gibi Değiş

Valla anlamadım ya. İlk değişimde daha beterdi şuan sanki daha iyi fakat hala ilk hali gibi değil
  9. Y

Asus Monitörüm Eskisi Gibi Değiş

Asus VG27QR kodlu monitörümü 2 yıldır kullanmaktayım. Geçen görüntüsü gitti ve servise götürdük. Monitörün paneli değiştirildi fakat eskisi gibi görüntüsü canlı ve güzel değildi. Tekrar götürdük ve bugün aldık. Bana hala ilk hali gibi gelmiyor. Pc den mi bir ayar lazım yoksa 3.kere mi götüreyim...
  10. Y

Gamepass 3 ay 5.90tl Fakat Olmuyor

Şuanda xbox kendi sitesinde sanırım ilk defa üye olanlara 5.90 lık bir teklif yapıyor. 5.90 lık teklifin üzerine tıkladığım zaman beni normal ödeme yerine atıyor indirimsiz olana. Çözümünü bilen varsa çok iyi olur
  11. Y

PS 4K AÇAMIYORUM !!!!!

Ps5 4K tv de https://www.trendyol.com/saba/sb65350-65-165-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-68148208 Tv’nin modeli bu ve TV de 4k desteklenmiyor, HDR desteklemiyor gibi ibareler var. Tüm portları denedim tüm kabloları denedim 4k Philips kablosunu ps 5 in kendi kablosu hepsi...
  12. Y

Ps5 4K çözünürlük alamıyorum

3 giriş var üstünde ama hangisi 2 onu bilmiyorum rastgele taktım ben ama bir bakayım 1651792335 ps5 kutusu içinden çıkan kablo 4k yı desteklemiyor mu
  13. Y

Yani ne zaman 4k ne zaman 1080 onu anlayamadım fakat tv de 1080p 60 olarak gösteriyor Ps5 te şu şekil 1651791071 https://www.hepsiburada.com/saba-sb50f350-50-126-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-android-smart-led-tv-p-HBV000014ZV9P model bu
  14. Y

Ps5 in içinden çıkan kablo 1651790636...
  15. Y

Ps5 i televizyona bağladığım zaman tv 4k60hz olmasına rağmen ps5 1080p de çalışıyor ve ayarlardan 4kyı destekelemediği yazıyor çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok iyi olur
  16. Y

PS 5 4k çözünürlüğe alamıyorum

Ps5 i Tv ye bağladığımda 4k seçeneğini desteklemiyor. Fakat Tv 4k. 1080p den ileri alamıyorum neden olur acaba
  17. Y

İtopya Bayram Fırsatları !

oyuncu kulaklığı var mı güzel ?
  18. Y

600TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

James Donkey 008
  19. Y

Steelseries Rival 650 Wireless Düzgün Çalışmıyor

içinnde batarya var ama şarj ettiğim zaman hala yanıp sönüyor
  20. Y

Steelseries Rival 650 Wireless Düzgün Çalışmıyor

çözümü varmı peki