Arama sonuçları: *

1. M

Masaüstü Rtx Sistem Önerisi

Arkadaşlar 15k 17k arası nvdia ekran kartlı bir sistem istiyorum. Uzun zaman götürücek ve sıkıntı çıkarmayacak toplama yada hazır sistem farketmez. Önerileriniz için şimdiden sağ olun.
  2. M

Xfx vs Sapphire ? ( 5600xt )

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce xfx 5600xt 3 fanlı modelini aldım fakat forumda baktığımda herkes sapphire modelin öneriyor. Çok şey kaybettim bu kartların eksileri ve artıları nedir ? Karşılaştırma sitelerinde baktığımda ikiside aynı fakat saphire öneriliyor bunun nedeni nedir ?
  3. M

IPS Ekran 75Hz Monitör Önerisi

Tamamdır sağolun
  4. M

Sizdeki nedir ?
  5. M

Arkadaşlar 75 hz IPS ekran monitör önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 800 tl.
  6. M

Ekipman Önerisi

Hocam farkları nedir pek anlamadım da
  7. M

Ekipman Önerisi

Arkadaşlar üçünün olduğu başlık bulamadım. 3 parça için toplam 850 tl bütçem var. Önerileriniz nelerdir ? Benim aklımda olan : G213 Rival 110 ve Drop Plus sizin fikirlerinizide bekliyorum.
  8. M

Xfx RX5600xt thic ii vs Gigabyte Gtx 1660 süper

Bütçen var ise 5600xt al hocam
  9. M

Streamlabs vs OBS işlemci yorması

Program olarak stream labs daha basit ama işlemci konusunda bilgim yok
  10. M

Xfx 5600Xt Nasıldır ?

Arkadaşlar bu kartı almayı düşünüyorum 3 fanlı modelini görüşleriniz nelerdir ? Aranızda kullanan arkadaşlar memnunmudur? Başka öneri vermezseniz sevinirim.
  11. M

75 Hz Monitör Önerisi

Arkadaşlar merhaba 75 hz IPS ekran monitör almak istiyorum bütçem 800 850 tl civarları arasında. Önerebileceğiniz monitör varmıdır ?
  12. M

1500 Tl Monitör Önerisi

Arkadaşlar IPS panel monitör almak istiyorum. 144hz olsun bu fiyatın üstüne çok çıkamam en fazla 1550 fln önerilerinizi bekliyorum.
  13. M

Sistemimim Son Hali Görüşleriniz

Hocam şuan aklıma geldi ben işlemciyi stok fanla kullanacağım için bir kaç ay CBP ayarını kapatmayı düşünüyorum sence işe yarar mı ?
  14. M

Cevapladığın için teşekkür ederim
  15. M

8 Gb ram ve işlemci soğutucusunu en kısa zamanda alacağım. Bir kaç sorum var hocam kasadan memnunmusunuz fan sesleri çok geliyor mu ? Soğutması nasıldır ? Rgb renkler canlı gözüküyor mu ? Ne yazık ki ekran kartına yapabileceğim bir şey yok 1593948180 Sanırsam o sonradan veya öncekinde düştü...
  16. M

2100 TL'ye aldım 1660 super almak yerine
  17. M

Hocam ekran kartı şuan elimde 1 ay önce gaming gecesinden aldım sıkıntılımıdır kart 1593947854 Hocam ekran kartı şuan elimde 1 ay önce gaming gecesinden aldım sıkıntılımıdır kart
  18. M

Arkadaşlar sistemimi tamamladım görüşleriniz nelerdir ? Isınma problemi yaşarmıyım yada herhangi başka bir sıkıntı şimdiden teşekkürler. - Xfx 5600xt Thicc 3 ultra - Ryzen 3600 stok fan sonrasında soğutucu alacağım - 8 Gb 3000 mhz xpg ram - Hyperx fury480 gb ssd - B450m S2h - Mb 511
  19. M

1100 Tl Kasa Önerisi

Arkadaşalr psu içinde bulunan 600w yada 650w kasa önerilerinizi bekliyorum. Hava sirkülasyonu ve fanlarındaki rgb güzel gözüklemi. Şimdiden teşekkürler.
Top Bottom