Arama sonuçları: *

1. B

Spor takibi odaklı akıllı saat önerisi

Spor takibi odaklı bir akıllı saat almak istiyorum yani ölçüm doğruluğunun yüksek olması benim için önemli. Eğer iOS işletim sistemine sahip bir ürünü kullanıyor olsaydım Apple Watch SE düşünüyordum fakat Android ile uyumlu olmadığından eledim. Huawei GT 4 şu an en yakın olduğum seçenek, ekstra...
  2. B

Uygun fiyatlı hot swap klavye önerisi

Zamanında ilk defa klavye aldığımda gamepower markasının bir modelini aldım ancak bu zamana kadar tuşlar birçok sıkıntı çıkardı ve artık yeni bir klavye almaya karar verdim. Yine aynı sorunları yaşamamak adına yaşasam bile en azından çözümü kolay olması için hot swap bir klavye almak istiyorum...
  3. B

Anakartın yanmasından şüpheleniyorum(Çözüldü, Rami farklı slota takın deneyin işe yaramazsa bios pilini tak çıkar yapın.)

Rami kontrol ettim bios pilini çıkartıp taktım mousea falan ışık geldi ama klavyeye gelmedi aynı şekilde monitörden de görüntü alamadım, ekran kartının hata ışığı yanmıyor.
  4. B

Anakartın yanmasından şüpheleniyorum(Çözüldü, Rami farklı slota takın deneyin işe yaramazsa bios pilini tak çıkar yapın.)

Teşekkürler yardımın için deneyeceğim ama sorunun ne olduğunu düşünüyorsun yani neden pili çıkarıp takmami istedin
  5. B

Anakartın garantisi bitmedi dediğini yaparsam garanti kapsamı dışına çıkar mı yaparsam çözüm bu mudur
  6. B

Büyük ihtimalle sorunum ekran kartı ile ilgili değil çünkü klavye mouseada güç gitmiyor, ram böyle birşeye neden olabilir mi dediğim olay yeni gerçekleşti ve öncesine kadar ön USB portları dışında hiç sorunum yoktu. 1625267864 Bı kırmızı ışık yanıp sönüyor ama sanırım sadece LED ışıkmış...
  7. B

Kasanın önündeki iki adet USB girişi çalışmıyordu internetten biraz baktım kablolar anakarttan çıkmış olabilir yazıyordu ben de açtım kasayı baktım anakartta bir kabloya dokunduktan sonra bilgisayarı başlatırken birkaç kez ışıklar gidip geldi şuan kasanın içinde ışıklar yanıyor işlemci fanı...
  8. B

Laptop(Win10) İnternet yok güvenli hatası çözüm

Lütfen yardımcı olun bir sürü çözüm denedim youtube videoları windowsun kendi çözümleri vs. ancak çözüm yok yardım edelicek var mı?
  9. B

Valorant Bağlanamadı Sorunu

10. B

Bende 14 ama pc kasıyor LGS den sonra daha fazla oynarım bı de yeni pc aldım oynarız o zaman
  11. B

Teşekkürler bir buçuk saatte denerim
  12. B

YouTube da pek bişey bulamadım bu konu hakkında elinizde bir link varsa atarsanız sevinirim.
  13. B

Valorant Ağ Hatası Sorunu

Aynı hata bende de var riot a ticket attım ama şuan bi şey yok bekliyorum.
  14. B

Ben de denedim ancak oyunu silip yüklememe rağmen açılmadı.
  15. B

Bu sorunu hiç bi şekilde çözemedim benden başka bu sorunu yaşayan var mı aranızda acaba.
Top Bottom