Arama sonuçları: *

1. R

Çözüldü✓ Pcmin herhangi bir garantisi belgesi ,faturası yok nasıl satarım?

bilgisayarımın herhangi bir garanti belgesi faturası, veya kutusu yok nasıl satabilirim veya garantisi oldugunu nereden ögrenebilirim
  2. R

YurtDışı Lise Egitim İsteyenlere Fırsat!

Merhaba direk konuya giriyorum malum dolar euro derken bide egitim sistemi kötü liseyi yurtdışında okumak isteyenlere fırsat türk egitim vakfının lise degişim programı karşınızda. ama öyle her gelen alınmıyor ilk önce sınav olucak ama telaş etmeyin bu sınavlarda kolay bu sınavlar 3 aşamadan...
  3. R

Steam 14 TL'ye ne alınır

steamde 14 TL vardı böyle keyif verici rahatlatıcı bir oyun istiyordum https://steamcommunity.com/profiles/76561198875679079 oyunlarım bunlardı bunun dışı tavsiyelerinizi bekliyorum
  4. R

Hayatta Örnek Aldıgınız Kişiler?

Hayatta Örnek Aldıgınız Kişiler? kimler (dogru dürüst cevap verin)
  5. R

Yeni Rx 6500 Xt reklamı(Ben Yaptım)

arkdaşlar hep reklamlarda saçma sapan oyun karakterleri koyuyorlardı bende böyle bir reisin fotosunu koydum (oyundan alıntı foto)
  6. R

Sadece Tek bir hakkın olucak

hayatta tek bir şey seçmek istersen neyi seçerdin
  7. R

Mining Yapmak Yasalmı?

Merhaba direk konuya giriyorum yaşım 15 lise 1 e gidiyorum aylık iyi para getirecek bir ekran kartına sahibim ve kazım yapıcagımı aileme söyledim onlar yasal degil yapma suç dediler tam anlayan biri yardımcı olabilirmi?
  8. R

Ekran kartını dik takabilirmiyim?

Kasam bu şekil ekran kartını dik takabilirmiyim?
  9. R

hocalardan nasıl not dilenebilirim

beyler takdiri 4 puanla kaçırıyorum ne tür bir bahane ile not dilenebilirimki hocalar kabul etsin puan versinler.
  10. R

PUBG bedava olunca verilen ödül nasıl alınır ?

PUBG tamamen ücretsiz oldu ve paralı alanlara ödül verecekmiş ne vericek tam bulamadım internette
  11. R

Çinde Yeni Virüs Çıktı

Çinin xi kentinde yeni bir virüs çıktıgı söyleniyor.Virüse yakalanan hastaların kulak, göz ve burunlarından kan geldiği, kentin karantinaya alındığı bildirildi.(alıntı)
  12. R

4000 TL drone önerisi

Soru zaten başlıktaydı böyle kaliteli uzun ömürlü bir şey istiyordum tam f/p olsun
  13. R

Forumda Cinsiyet Oranı Ögrenme.

Forumda Yüzde Kaç Erkek,Kız Var Merak Ettim Açmak İstedim Cevapları Dogru verin.
  14. R

Gta 5 banla alakalı?

3 gün önce cheat engineden para hilesi yaptım belli olmasın diye 40 m yaptım ama 3 gün sonra 1 ay ban yedim yedigim banda hesabım komple sıfırlancakmı içinde eşyalar ve paralarım kalıcakmı?
  15. R

gta 5 para hilesi önerisi?

steam den gta 5 e sahibim ve para hilesi yapmak istiyorum ban yemiyecek bir şey önerirseniz sevinirim yasak ise özelden önerebilirsiniz teşekkürler.
  16. R

Alixpress mystery box alan varmı?

https://tr.aliexpress.com/item/1005003719254873.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.5798fc900wVSLc&algo_pvid=c19707a9-d5db-4fff-9653-f817c2ac921f&aem_p4p_detail=202112300841257951569788984640006758554&algo_exp_id=c19707a9-d5db-4fff-9653-f817c2ac921f-1&pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2212000026925839508%2...
  17. R

Yardım Steelseries artic 7 eşit ses gelmiyor

merhaba geçen sene aldıgım kulaklıkta böyle bir sorun yoktu son 1-2 haftadır böyle sol tarafa sagdan daha fazla ses gidiyor yani iki taraf eşit düzeyde ses gitmiyor ayarlardan mono seste kapalı
  18. R

17.000 masaüstü pc tavsiye

arkadaşım 17k bütçesi var pc alıcak önerilerinizi bekliyorum sistem sıfır olsun istiyor
  19. R

İnstagram hesabı nasıl aktif kullanabilirm

Beyler bu işten anlayanlar bilir hesabım profil fotosu yok açıklama yok storyde paylaşmıyorum ne yapmalıyım aktif kullanmak için kızlar yazsın lütfen ciddi cevaplar verin
  20. R

Muharrem sarıkayanın yaptıgı rezillik

Yayında böyle bir şey olabilirmi birde belediye başkanının önünde kanal habertürk tv
Top Bottom